Indukční olej

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Saruwkaz, 17/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Ahoj. Chci se zeptat, jestli ještě BP dává indukční olej k hodinám nákupu urka. Viděl jsem v historii oznámení, že to končí, asi únor 2019. Jenže pamatuji si, že v červnu 2020 jsem tu akci viděl. Máte někdo přehled, nebo víte, zda třeba 1x za měsíc je? Díky.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Saruwkaz - treba sledovat hru, pripadne oficialne oznamy, ak nas o tom upovedomi centrala BP, tak budeme informovat hracov. Ale kedze je tych akcii v paymente hodne a nie o vsetkom nas informuju, tak odporucam sledovat hru.
     
  3. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    No, myslel jsem, že jako moderátor budeš vědět. Nebo někdo z aktivních z topek serverů by taky mohl vědět, zda ta akce pořád "platí" a objevuje se. Nicméně ok. Můžeš asi lock. Nemám další připomínky.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Saruwkaz - ani admin nemusi vediet vsetko, pokial nie je zhora informovany a nedovolim si nieco dopredu tvrdit, ked si nie som isty. To mas ako aj s MHH, ci helixom, tiez nevieme dopredu kedy ktora akcia bude. Ale mozem ti poradit, ze ak potrebujes olej, tak rob branu Skuska hrozy, tam mozes ziskat toho oleja dost vela.
    upload_2020-10-18_13-9-5.png

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.