Informace o bráně Zeta v bibli

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†prchlik†«, 7/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes jsem dělal bránu Zeta a kontroloval jsem si počet NPC s tím co je psáno v Bibli.
    Ve 4. kolo je dle Bible 8x Scorcher.
    V reálu jich bylo 9. Šli v těchto podvlnách
    Scorcher Zeta10 4x
    Scorcher Zeta11 3x
    Scorcher Zeta12 2x

    Odkontrolováno jak na mapě, tak v deníku.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Máš to ve špatný sekci..jinak další co jsem postřehl já je že v bibli k devoureře je psáno toto-Technicko taktická data
    Život: 1.000.000Štít: 1.000.000
    cca. útok na výstřel: 1.500 - 2.000
    Když jsem byl ale posledně 2x v zetě dávala šlehy za 11 tisíc.
     
  3. Crystal

    Crystal User

    pisali to len ludia a sem tam sa tam najd mala chyba :)

    a ano povodne devouver daval 1500-2000 ale uz davnejsie to zmenili a dava ako si napisal okolo 9-11k na ranu :)
    akurat to tam nedoplnili
     
  4. Drifte tuším, že nejsi administrator, tak prosím za ně nerozhoduj, jestli jsem jim to dal do špatné sekce nebo ne, ať si to sami rozhodnou. dle mého názoru tu vhodnější sekce není, protože jsem nechtěl prznit témata, která se týkají pomoci s přímým chodem hry, ale chtěl jsem jenom pomoc odchytat drobné nepřesnosti a pomoct jim s tím, aby v bibli byly co nejpřesnější informace. Lepší rubriku jak Diskuní koutek jsem tu prostě nenašel. Jinak o síle střelby u Devourera se psalo již na starém foru a jak píše Crystal, kluci adminský to ještě neopravili.

    Abych pravdu řek, ani se jim nedivím, potom jak překlápí Bibli, technicko-taktického průvodce, seznam npc do nového formátu, nehledě na seznam nových úkolů a v neposlední řadě na zaspamovné forum hráčema, že jim nepřišel kod nebo ho nemohou uplatnit. pak nemají čas si ani ubalit jointa, aby si trochu odfoukli, natož tyto věci opravovat. Bral jsem to jako info pro ně a až budou mít někdy čas na kafíčko se zákuskem, tak to opraví....:)
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Pokud si dobře pamatuji, data o NPC jsem zadával já, ještě na starém fóru, tudíž se omlouvám, je možné že když se Zeta zaváděla, špatně jsem NPC spočetl.

    Stejně tak je možné, že došlo k nějaké drobné úpravě, apod. Až si toho modierátoři všimnou, není nic jednoduššího než data překontrolovat.
     
  6. to iste som si všimol aj ja

    A ešte som si všimol aj že U gg Kappa u NPC Boss Cucurbium je napisane že dava šlehy za 80k, ale pri tom dava "iba" za 30k
     
  7. Korben

    Korben User

    Postupne sa bude všetko upravovať a overovať, ale ako písal
    »†prchlik†« tak nemôžeme stíhať všetko a hlavne máme momentálne iné priority, ale určite sme radi za vaše reakcie a postupne to budeme upravovať.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako uz kolega napisal,tak casom sa upravia dane udaje,pretoze naraz sa vsetko neda.Ak hraci zistia nejake nezhody s udajmi,ktore su na fore,tak sme radi,ze nas informujete.Udaje potom prekontrolujeme.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.