Informační Bulletin

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SEVEN, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SEVEN

    SEVEN User

    Zdravím,

    jak je to s tím informačním bulletinem? Když mi svítí zelené Ano, tak bych ho měl odebírat nebo to znamená že ho neodebírám? Protože mi nechodí žádné e-maily.
     
  2. Když tam máš ANO, tak ti budou chodit .. :)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. SEVEN

    SEVEN User

    Děkuji moc za odpověď. Je nějaký problém v tom, když mám G-mail? Protože jsem někde slyšel, že těm, co mají G-mail, to nefunguje.
     
  5. Logan

    Logan User

    Ja pouzivam G-mail a vsetko mi chodi ako ma takze si asi pocul zle :D
     
    Naposledy upraveno: 9/3/14
  6. G-mail nebo Seznam, je to jedno. Důležité je, aby ti ty maily neblokoval nějaký spamový filtr (nutno zkontrolovat). Nicméně někomu ty e-maily prostě nechodí a nikdo neví proč :(
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Gmail "nefunguje" niekomu asi preto, lebo si nevie skontrolovať zložky (propagácia - tam chodia maily od BP) alebo spam kôš, kt. si "šikovný" užívateľ dokáže nastaviť dosť citlivo.

    PetriCZech™ ak má hráč všetko nastavené (či už na strane DO alebo na strane mailu) a aj tak mu maily nechodia, asi nemá na dané správy nárok.
     
  8. Pokud nemá nárok, měl by mít alespoň právo vědět proč. Pokud ve hře nepodváděl a není si vědom žádného porušení VOP.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Je na to jasná a jednoduchá odpověď. Prostě proto. Opravdu záleží jen na BP koho a jak chce motivovat ke hraní.
     
  10. Ono nejde jenom o motivaci (i když nepopírám, že dárek potěší), ale o to, že kromě potvrzení o platbě nechodí nic. A předpokládám, že DO posílá i jiné informační bulletiny, než ty s dárkovým kódem, nebo se pletu?
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Ano, sem tam něco pošle. Kontroloval jsi na gmailu tu promo složku? Najdeš ji nahoře, jsou tam 3 položky: Primární, Sociální sítě a Promo akce.
     
  12. Ano, ty záložky znám a kontroluju.
    Omlouvám se, že poněkud zneužiju tohle vlákno, ale mám jeden související dotaz:
    Někdy v lednu jsem si změnil e-mail ze seznamu na gmail, na gmail mi normálně přišlo potvrzení o změně. Dneska jsem si platil Premium a potvrzení o platbě mi přišlo na ten starý na seznamu. Mám se s tím obrátit na podporu? Mě to tedy v podstatě nevadí, používám běžně obě schránky.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Podpora ti s týmto nepomôže. Daj si poslať zabudnuté heslo a uvidíš kam ti príde, ten email je potom prepojený s účtom BP.
     
  14. OK, díky za radu.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Daj nám teda vedieť, aký mail to máš v skutočnosti prepojený s herným účtom.
     
  16. Tak změna hesla mi přišla na nový email (gmail).
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Takže tvoj účet je prepojený s účtom na gmail.

    Ohľadom platby ma potom napadá už len jediné, máš zapamätané údaje a tam máš uvedený starý mail ešte.
     
  18. Jo, to bude ono - mám zadané číslo karty pro rychlou platbu a to jsem určitě zadával ještě se starým emailem. Až budu příště něco platit, tak to zkusím vymazat a zadat znovu. Díky za rady.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Zmena mailu ti pri platbe určite pôjde, teraz je už len na tebe či chceš aj platbu na gmail účet alebo ti to vyhovuje aj tam, kde to chodí. Inak nie je začo :)
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.