Iniciatíva spravodlivého konania (banovanie)

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 19/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Obnovili sme našu oddanosť fair play a začali pozastavením 2,724 účtov na 2 týždne od dnešného dňa. Vaša frustrácia neprešla bez povšimnutia našim tímom a tešíme sa na obnovenie spravodlivého prostredia, kde podvodníci nebudú prosperovať. Zahrnuli sme aj niekoľko dodatočných trestov, ktoré sú uvedené nižšie, aby sme odstránili zdroje a postavenia získaných prostredníctvom nekalých postupov.
  Majte na pamäti, že táto vlna je len prvý krok v obnove a udržiavaní rovnakých podmienok pre všetkých a plánujú sa ďalšie opatrenia a vlny.

  Dodatočné trestanie
  • 75% zníženie skúseností a cti
  • Odstránenie všetkych z nasledujúcich zdrojov:
  • Schizmatický kryštál
  • Extra energia
  • Šrot
  • Indoctrínový olej
  • 90% laserová munícia UCB-100
  • 90% laserová munícia RSB-75
  Váš Darkorbit tím.
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Videli sme, že niektorí hráči, ktorých účty boli potrestané ako súčasť včerajšej iniciatívy za spravodlivé odmeňovanie tvrdili, že nikdy neporušili naše zmluvné podmienky pomocou programu tretej strany v DarkOrbit. Sme presvedčení, že naše detekčné metódy fungovali správne, ale rozhodli sme sa za intenzívne manuálne preskúmanie účtov pre transparentnosť a spravodlivosť. Na začiatku budúceho týždňa urobíme ďalšie oznámenie týkajúce sa vyšetrovania. Ďakujeme Vám za trpezlivosť a za tých, ktorí sa venujú spravodlivej hre.

  Váš Darkorbit tím.
   
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Dokončili sme proces manuálneho preskúmania účtov, ktoré boli nedávno potrestané za porušenie našich zmluvných podmienok. Uplatnili sme tieto tresty na základe dvoch rôznych metód detekcie a naše skúmanie odhalilo možnosť, že jedna z nich nebola úplne spoľahlivá. Aby sme zostali spravodliví a transparentní, rozhodli sme sa odstrániť tresty za každý účet, ktorý bol zistený danou metódou. Celkom 658 účtov sa vráti do pôvodného stavu spolu s balíkom odškodnení za prípadné nepríjemnosti. Zvyšných 2 069 účtov dostaneme plný trest, pretože sme úplne presvedčení o spôsobe, akým sme ich odhalili. Ospravedlňujeme sa za to, že sme s touto činnosťou príliš útoční, ale chceli by sme zdôrazniť, že sa budeme naďalej venovať našej iniciatíve Fair Play.

  * Obnova celej cti a BS bude okamžitá, ale existuje možnosť, že niektoré účty nedostanú všetky zdroje. Nepodávajte ticket na podporu, ak ste odbanovaní , ale nemáte svoje zdroje. Načítavame potrebné informácie a pridáme ich automaticky.

  Váš Darkorbit tím.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.