Oznámení Iniciatíva spravodlivého konania -Koniec

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Septarzx, 23/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Spravilo DO správne rozhodnutie ?

 1. Ano

  26 hlasy(ů)
  31.3%
 2. Nie

  57 hlasy(ů)
  68.7%
 1. Septarzx

  Septarzx User

  Ahoj piloti!

  Obnovili sme našu oddanosť fair play a začali pozastavením 2,724 účtov na 2 týždne od dnešného dňa. Vaša frustrácia neprešla bez povšimnutia našim tímom a tešíme sa na obnovenie spravodlivého prostredia, kde podvodníci nebudú prosperovať. Zahrnuli sme aj niekoľko dodatočných trestov, ktoré sú uvedené nižšie, aby sme odstránili zdroje a postavenia získaných prostredníctvom nekalých postupov.
  Majte na pamäti, že táto vlna je len prvý krok v obnove a udržiavaní rovnakých podmienok pre všetkých a plánujú sa ďalšie opatrenia a vlny.

  Dodatočné trestanie

  • 75% zníženie skúseností a cti
  • Odstránenie všetkych z nasledujúcich zdrojov:
  • Schizmatický kryštál
  • Extra energia
  • Šrot
  • Indoctrínový olej
  • 90% laserová munícia UCB-100
  • 90% laserová munícia RSB-75
  Váš Darkorbit tím.  Ahoj piloti!

  Videli sme, že niektorí hráči, ktorých účty boli potrestané ako súčasť včerajšej iniciatívy za spravodlivé odmeňovanie tvrdili, že nikdy neporušili naše zmluvné podmienky pomocou programu tretej strany v DarkOrbit. Sme presvedčení, že naše detekčné metódy fungovali správne, ale rozhodli sme sa za intenzívne manuálne preskúmanie účtov pre transparentnosť a spravodlivosť. Na začiatku budúceho týždňa urobíme ďalšie oznámenie týkajúce sa vyšetrovania. Ďakujeme Vám za trpezlivosť a za tých, ktorí sa venujú spravodlivej hre.

  Váš Darkorbit tím.
  Je toto normálne ?? ..Jeden den tu napíšete ako ste zabanovali boterov nebudem ich volať hráčov.. a n dalši den ich odbanujete respektive prinavratite čest bz atd.. všimol som si že botery sa vrátili a znovu používaju naďalej svoje naklikávačky .. aký toto malo zmysel?

  Môj start hry bol 2010 no končí dnešným dňom po krokoch ktoré spravilo DO je mi zle..
  ďakujem za hru a prajem vám veľa úspechov v hre :)
   
  rada1967, Fazer7λητк a -baghira2- tohle ocenili.
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Septarzx - kde je uvedene, ze dostali unban? Len ze sa dana situacia preveri, ci skutocne vsetky ucty boli opravnene zabanovane. Myslim si, ze BP tymto vyslo dost v ustrety, ze maju zaujem overit, ci ich system identifikacie podpornych programov funguje 100%, kedze nedavno ho len spustili.
  Si predstav, ze si nikdy nic nepouzil a dostal by si trest a opravnene by si sa stazoval a kaslali by na teba. Isto by si chcel overenie a to prave prebieha, po nom uz nebude mozne sa odvolavat samozrejme.
   
  ஃWolffяimusஃ, -baghira2- a Platan tohle ocenili.
 3. Septarzx

  Septarzx User

  Takto ešte v ten deň keď som to písal sa ukazovali v rebríčku čiže zrejme boli odbanovaný.. čo sa týka akcie čo bola spaceball na tsku sa chválili ako im *** berie cargo boxiky špecialne a nehovorím o naklikávačkach ktoré používali že aj po empulse ma naklikli .. no nebud naštvaný.....no ked skončí banovanie môžte zopakovať akciu ktorá bola pretože viac ako dosť si nakradli práve botery a nám sotva niečo zostalo. pretože banovať sa mohlo pred akciou aby sa zľakli a nie po akcii ked to už je prd platné.. samozrejme ak to nebol cielený lov práve na nich..
   
  rada1967 a -baghira2- tohle ocenili.
 4. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Septarzx - ohladne kontroly nemozeme prezrazdat interne informacie. Urcite este budu dalsie kontroly, aby sme zabranili podvodnikom v hre. Pokial dostal hrac tento spominany ban, nemohol ho ziadny admin odbanovat. Zrejme uz zajtra budu zname vysledky kontroly uctov, ci boli opravnene pri vsekych potrestanych hracoch. Akcie opakuje BP, nie my.
   
  -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
 5. ZOHAN

  ZOHAN User

  Punisher napsal :
  Pokud je to myšleno tak, že systém na odhalování odhalí nekalost u hráče a na 100% je prokázáno, že porušil nějakým způsobem VOP, tak tato věta je pravdivá. Jen si nejsem zcela jist, zda jejich systém zachytil všechny hráče na serveru za určitý placený program, protože to by nezmizelo na serveru cz1 pouze 6 hráčů z top 186 a to nemluvím o globálních serverech.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  Jen tajně doufám, že druhá vlna banování bude jako tsunami a nedopadne jako druhá vlna privatizace v Estonsku či jinde.:);):p
   
 6. Vasil35

  Vasil35 User

  bych mezi tresty přidal odebrání 100% uridia:D by byla docela sranda:D
  Vždyt díky tomu uri co jim zbyde o odbanování i malé lodky naberou slušnou výbavu, nehledě na ostatní věci. Tenhle trest tam dost schází. je zvláštní že většina zabanovaných na cz2 létalo na toshiru, ale lidí co mají jiné programy se zatím ban nedotkl.
  Každopádně jsem zvedav na další vlny a doufám že budou silné a velmi úspěšné:)
  z Top100 na cz2 by šlo cca o 45 lodiček:) Protože kliknout v masku a v radiačce po empu:D To už je těžkej výsměch hře a i nám hráčům:)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 7. Zohane žádné velké banování nebude, kdo by jím pak posílal peníze.
  Poctivých hráčů moc není! Za to si však může BP sám.
   
 8. Septarzx

  Septarzx User

  Zrejme uz zajtra budu zname vysledky kontroly uctov, ci boli opravnene pri vsekych potrestanych hracoch. Akcie opakuje BP, nie my.

  Je štvrtok a stále žiadne odhalenie kontroly :) veci sa nikam nehýbu.. po pravde chýbaju v hre eventy hlavne spaceball či už klasický pretože iba vtedy to tu žije. po pravde spaceball klasický by mal by každý deň pretože iba tam sa hráči môžu strielať. a čo sa týka úkolov robil ich asi každý kvôli urku a teraz ich nemá zmysel robit kvôli bz. na to sú brány staré ukoly boli lepšie o 1000x prečo mna osobne táto hra prestáva baviť.. urko je dôležite tiež no to bolo odstránené pri nových ukoloch. stále nechápem prečo. ale zas iba BP to vyhovuje no prichádza o časť hráčov kvôli ukolom najdôležitejšia vec v hre..
   
  rada1967 a -baghira2- tohle ocenili.
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  Zbytečně to vytrhuješ z kontextu. Je tam napsáno : zrejme a zajtra, takže správně časově řečeno na sv. Dindy. Je léto, všichni jsou na dovolené a nefunfuje GE1.
  Do konce roku času dost.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
 10. Septarzx

  Septarzx User

  Však samozrejme aj ja som na dovolenke a nehrám no podľa krokov ktoré učinia uvidím či vôbec budem :) samozrejme by malo byť ako aj v obchode to iste aj tu zákazník je na prvom mieste.. Myslím si že rovnako by to malo fungovať aj tu :) pretože z hry su peniaze a my sme zákazníci :) samozrejme nie tí čo botuju :D to su ako zlodeji v obchode :D to som len tak opísal situaciu :D
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 11. Gratulujem BP odbanovalo na CZ2 99% Botuserov :) Super hlavne si cenim toho Priesta co lietal permanentne na Botke :) Wow. ako vidim nema zmysel hrat cisto
   
 12. Clypsso

  Clypsso User

  google preklad z (prevzate z discordu) :

  Aktualizácia iniciatívy spravodlivých hier Pozdravy Vesmírne piloti, dokončili sme proces manuálneho preskúmania účtov, ktoré boli nedávno potrestané za porušenie našich zmluvných podmienok. Vymáhali sme tieto tresty na základe dvoch rôznych metód detekcie a naše vyšetrovanie odhalilo možnosť, že jedna z nich nebola úplne spoľahlivá. Aby sme zostali spravodliví a transparentní, rozhodli sme sa odstrániť tresty za každý účet, ktorý bol zistený danou metódou. Celkom 658 účtov sa vráti do predchádzajúceho stavu spolu s balíkom odškodnení za prípadné nepríjemnosti. Zvyšných 2 069 dostaneme úplný trest, pretože sme úplne presvedčení o spôsobe, akým sme ich zistili. Ospravedlňujeme sa za to, že sme s touto činnosťou príliš agresívni, ale chceli by sme zdôrazniť, že sme naďalej venovaní našej iniciatíve Fair Play. * Obnova všetkých ocenení Honor & XP bude okamžitá, ale existuje možnosť, že ďalšie zdroje budú trvať niekoľko dní pre niekoľko účtov. Nepodávajte lístok na podporu, ak ste zakázaní, ale nemáte svoje zdroje. Načítavame potrebné informácie a pridáme ich automaticky. S pozdravom, Váš DarkOrbit komunitný tím
   
  -baghira2- a Septarzx tohle ocenili.
 13. Smekám klobouk před puštěním všech zastavených účtů. Skvělá vizitka a raklama pro laksní přístup BP . Hlavně že jste tu se spuštěním hry podepisovali jakože VOP podmínky.Nic po dlouhé době hraní si najdu nějakou jinou hru kam investovat,protože z totoho je mi na zvracení. Můžete se divit,že tuhle hru hraje čím dál méně lidí.Tady zřejmě vyhraje ten co rychle z této hry odejde nebo začne podvádět.Já už do této hry nebudu investovat vůbec nic,příjdu nahlídnout co se tu změnilo a to bude vše.Nehodlám tu ještě číst na chatu přihloupé řeči těch hráčů co jim účty zas byly odbanovány a ještě číst to jak se všem normálním hráčům smějí.Děkuji za hru,ale za tu od starého klienta,to co se tu děje ted je všechno špatně.Doufám,že to někomu konečně cvakne a řekne si : uděláme hru čistou,hratelnou pro všechny lvl , srovnáme odměny na všech účtech stejně atd atd. Fajn hru všem a přeji Vám všem hráčům aby se z této hry stala HRA SPRAVEDLIVÁ a všechny tyhle frajírky co dokáží podvádět i u hloupé hry aspon hra,nesnesitelná
   
 14. je to totálny podraz pre slušných hráčov tato hra ozaj nema zmysel niet čo viac dodať ....
   
 15. No zas podraz pro nás normální hráče ! To co se zas dělo na hře je neskutečny a jen se vám smějí a nám vlastně zrovna tak !

  Byl konečně klid a zas nesmrtelny lodě ! Hanba vám !
   
  rada1967, Septarzx a -baghira2- tohle ocenili.
 16. Bohužel...a dokonce jsem před chvílí u Nás potkal jednoho starého známého nezničitelného co vlastní jistý doplněk a nezničí ho ani deset lodí... Lítá s tím půl jejich klanu už několik let.
   
 17. [flav]

  [flav] User

  Gratulujem BP peniazky su prednejsie nez cest hanba asi uz fakt ukoncim eru do a pojdem inde toto je pod uroven
   
  rada1967, Septarzx a -baghira2- tohle ocenili.
 18. **Dexter**

  **Dexter** User

  Welldone BIGPOINT.... když už to vypadalo že tam nesedí uplná banda nemyslících...... tak to zase pěkne....Opravdu precizní práce.....a těch 658 účtů které mají zase zelenou?? výsměch....a ješte si dovolíte přidat nové designy do hry ??? tohle je ten focus na spojování serverů??? tohle je ta iniciativa fair play??? haha... ............ užívejte si ty dotace těch kteří ješte něco zaplatí než se vám to tu vyklidí uplne

  #shameonyoubigpoint

  Nevhodné výrazy odstraněny.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/7/18
 19. svi1

  svi1 User

  Well who gives a fu.. now, right??!!!
  Ne, prostě ne. Tohle po totálně. Výsměch za výsměchem. Tolik let čtu, abychom počkali, že na to bude odpověď a já jak hlupák čekám a čekám a říkám si ok, ještě počkám .... Já jsem trpělivý a celkem shovívavý, více méně slušný, ale tohle je zhovadilost největšího kalibru. Tohle že je fair play? Leda nic!!
  "BP" se vytáhlo!! Odbanovat hovada, co porušují jejich vlastní pravidla ... bravo a nic!!! Tohle už slušně nejde. Ano, nemám důkazy, páč jako jeden z mnoha nepotřebuji natáčet kde jakou hovadinu, nepotřebuji někoho nahlašovat, že někdo něco má, jelikož, jak jsem tolikrát četl, "oni na to doplatí" a budou již brzy potrestaní. Leda nic!! Ty "hráče" co jsou zpět na mém serveru jsem sledoval tak dlouho!!!!!
  Náš milý CZ/SK týme, co jste ještě zůstali, případně se vrátili, Vás já lituji. Předkládat Vám, že něco bude a když to je, tak to pak zrušit .. i když jen částečně, i tak ...
  Takhle naštvaný jsem nebyl od prvopočátku co tohle "hraji". Od založení mého účtu roku 2011 jsem byl vždy poctivě hrající hráč! Snažil jsem se pomáhat jak ve hře, tak i tady na fóru. Co z toho? Výsměch? Tohle si hra, kterou hraji tolik let, zaslouží?
  Business je business a já to vím, si myslím, že velmi dobře. Ale tohle, to je hnus. I já jsem svým málem přispěl do kasy a na chod hry, no tohle se nebude opakovat, dokud se majitel hry neprobere a nezačne si dělat pořádek.
  Je mi jasné (případně předpokládám), že toto bude smazáno a já budu "potrestán", ač jsem vlastně majitele hry o nic neobral a jen jsem naspal vulgárně svůj názor zde na fóru jeho hry (a tím porušil jeho pravidla), jakož to normálně frustrovaný bezúhonný uživatel (asi jsem měl podvádět a bylo by to ok), protože CZ/SK tým dodržuje pravidla majitele hry na fóru, který sám na své pravidla hry kašle. No byl bych rád, aby se to dostalo k co největšímu počtu návštěvníků fóra.

  s úctou ke všem poctivým hráčům a těm, co ještě věří ...
  svi1

  Výrazy upraveny.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/7/18
 20. Juráás

  Juráás User

  Gratuluji BP, i moji kolegové, kteří s tím banem byli smířeni a vědeli, že ho mají oprávněně jsou najednou zpět ve hře a akorát se tu všem smějí, hold hrát poctivě se očividně "vyplatí", každopádně ještě jednou gratuluji, za tenhle krok už ode mě BP neuvidí ani kačku