Návrhy International chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 25/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte s týmto návrhom ?

  1. Ano, hre by to veľmi prospelo.

    78.6%
  2. Nie, je to zbytočné.

    21.4%
  3. Návrch by som pozmenil.

    7.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    International chat
    (Medzinárodný chat)
    Jedná sa o nový chat pomocou ktorého by sa dorozumievali hráči všetkých krajín (v podstate hráči celého servera). Pre GE servery by to bola velice užitočná vec, kedže tieto servery boli vytvorené pre viac národností. Ale nemal by chýbať na žiadnom servery, všade sa nájdu aj iné národnosti.

    Vieme akým bolo problémom nájsť ľudí na
    Hadesky alebo Uberky alebo iba niekoho ochotného na pomoc pri misiách. Teraz nemusíme hľadať iba v globálnom chate kde je 10 permanentne ignorujúcich ľudí. Môžeme rozšíriť svoje obzory a zapojiť sa do chatu plného ľudí ktorý by oživil komunikáciu na serveroch.

    Medzinárodný chat je dnes už v každej RPG online hre. A som si istý že každý bude shcopný prehodiť pár anglických slov aby sa dorozumel. Nevidím žiadne negatíva tohto návrhu, niak to neovplyvní hratelnosť a ak sa niekomu nepáči tak stačí len chat ignorovať. Ja osobne si myslím že tento chat je v hre potrebný.
     
  2. Nevidim v tom problém.
    Neni to ani moc náročné uskutečnit (snad) a nemá to negativa.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Rozhodně bych to ve hře uvítal
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.