Návrhy Invaze Saturnu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łïmïtlεşş, 13/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbila by se Vám tato akce?

  1. Ano

  2. Ne

  3. Ten design musím mít!

  4. Nesnáším Phoenixe a všechno mrňavé!

Vícenásobné hlasování je povoleno.
Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Proti přeložení návrhu nic nemám, já bych to nedal. Pokud si tedy myslíte, že má cenu s tím dále pracovat, tak prosím. Takže pokud budeš mít chuť a čas Little_Tali, klidně se do toho dej, a samozřejmě děkuji ( Máš za to u mě obrázek s neviditelnou kočkou :D).

    Btw: Chtěl jsem ještě doplnit pár konceptů na tuto akci, ale jak na to teď koukám, takhle to stačí :D.
     
    bhagira22, -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  2. svi1

    svi1 User

    A teď si vem z druhé strany, že i takzvaní TOP hráči, budou chtít pro změnu udělat ten úkol, kde se musí použít Phoenix. Takže žačnou létat na "mouchách". Kolem proletí slabší hráč, co má "vegu", uvidí známý nick elitního hráče z řekněme TOP 100 a jde po něm. Tak tak ho sundá, ale ta radost, že jsi sundal elitu (byť jen na nejslabší lodi) je pro slabší hráče veliká. O to větší zábava. Pamatuji si, když jsem náhodou sundal přední hráče, byl jsem vždy nadšený a bavilo mě to o poznání víc.
    Čím více o tom přemýšlím, tím více se mi tenhle návrh zamlouvá.
    Little_Tali nn, jen se vetři. V tomhle případě jen dobře. Nedávno jsi už takhle jeden návrh na anglické fórum dávala a tohle by tam mělo být taky :D
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  3. ok, dnes uz se mi nechce, ale zitra na to snad mrknu :)
    P.S.: jo, neviditelna kocka je fajn, zivomrtva taky :D ovsem Mikesuv maselny paradox taky neni k zahozeni :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ten návrh si zaslouží mé ANO už je za to zpracování :) A k té těžké úloze - no, asi nepůjde splnit bez silného klanu, nebo skupiny. Solitéři jako já nebudou mít šanci :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Je fakt, že téhle hře chybí trošku té "srandy" a dokážu si docela živě představit tu motanici, která by z tohodle mohla na bojových mapách vzniknout :D Navíc BP má obrovskou snahu přilákat nové i staré hráče do hry a exluzivní design na Phoenixe který je zdarma, je svým způsobem docela zajímavá, i když svým způsobem paradoxní volba ..kdo ví ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Kristo

    Kristo User

    Já se nebojím bavit, já jsem spíš pro každou srandu, hru DO znám asi už cca 6 let ( jen jsem měl delší pauzu), takže vím jaké to bylo.
    Píšeš o soudružnosti firmy, takže když jedna firma obsadí 4-4 tak se tam už další nedostane a když se tam dostane, tak tam budou lítat jen elitní hráči a moucha nemá prostě šanci. Nebo hráč bez klanu si na takové akci prostě nezalítá.

    Zpracování dobrý ale asi by to chtělo změnu, třeba na danou mapu se dostaneš jen s mouchou, nebo změnit loď, bych to viděl na Bigboy nebo něco jiného ale pouze loď za kredit

    Teď mně třeba ukamenujte ale návrh tak jak je se mi nelíbí
    -----------------------
    Hraji na GE1 vždy a stále :)
     
  7. PaiMei

    PaiMei User

    Taky mě to napadlo hned, přeložit to a šup s tím na anglické fórum. Takže díky, že to někdo i do diskuze napsal. Super, uvidíme, jak se to bude vyvíjet, ale trocha té legrace opravdu hře neuškodí, naopak to podle mě má šanci i posílit komunitu a třeba i tu firmu, za kterou hrajeme.

    Hlavně to už ničím nedoplňuj. Pracuji celý život ve vedení různých firem a ze zkušenosti ti mohu říct jenom jedno: nápady, které se změnily v realitu byly na počátku velmi jednoduché. Ty moc složité už svazovaly kreativitu lidí, co je měli uvést do provozu a většina z nich končí v zapomnění. :)
     
  8. jsem hrac sice s klanem, ale jsem v nem jen ja a tohle se mi libi, byt bych si tam nezahrala... no a :) Nepreferuju styl "kdyz nemuzu ja, tak je to spatne" :)
    Kdyby tam nekdo nasel neco spatne, dejte vedet. Psala jsem to v sedm rano s jeste zalepenyma ocima, protoze jindy bych na to nemela cas (potomstvo je casove narocny :D)
    Invasion of Saturn
     
  9. svi1

    svi1 User

    Little_Tali to je skvělé. Na to, žes měla kanagonem potřené oči to je super :D. Dáš tam pak i hlasování?
    PetriCZech™ taky létám sám, a rozhodně bych tohle zkusil. Sice bych hodněkrát zařval, ale to byla by zábava :) Pokud phoenixe vybavíš 20-ti děly, dáš rychlé pohony, tak to nějak ustřílíš :) Sice budeš snadná kořit, ale na tohle Ti na skupinu stejně kývně každý a nemusíš mít klan. Teda tak si to alespoň představuji.
     
  10. bhagira22, -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  11. svi1

    svi1 User

    Pravidla na jejich fóru jsem si nikdy nečetl, jelikož tam nepřispívám. Díky za info.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  12. nj, tam to funguje ze dokud jede v tematu diskuze, nechava se byt (pokud to nejsou nadavky a podobne), je zakazany si prispivat do jednoho tematu x vlastnimi ucty a jakmile je tema 30dni bez jakekoli aktivity, pak se zamyka (ale muzes si zazadat o opetovny otevreni). Na navrh tam staci zakladni myslenka, zadny rozvlacny co proc jak a na co, zadny plusy a minusy, nic.. naopak min je nekdy vic.
    Taky tam maj napsany, ze ani sebevic postu neznamena, ze se to nekdy dostane do hry. A maj tam uzasnou vec - seznam uz podanych navrhu, aby lidi nepsali to samy dokola (stejny napady se mazou). Jen teda myslim, ze to uz moc neaktualizujou, co jsem tam koukala naposled :D
    Ja jejich pravidla taky neznam, nectu je, ono je to cca stejny jak tady. Jen v tehle sekci jsem je uz driv cetla, abych vedela jak ma co vypadat.

    Vlastne nectu nikde nic, pokud na onom foru jen komunikuju. A nikdy jsem nemela problem v zadne hre :D Asi jsem slusny clovek :D
     
  13. Nikdo tě tu kamenovat nebude, máš svůj názor a stejně tak ostatní, že někdo s něčím nesouhlasí neznamená že je to špatně, mě osobně to dává podnět se nad tím ještě víc zamyslet. Vím na co narážíš, ale co s tím uděláme? Akce jako team deatmach, sector control, invaze jsou často prázdné a nezískáš z nich nic, nevím tedy jak je to s ostatními servery ale na mém ano. Tahle myšlenka je hlavně o tom, že pokud někdo bude chtít takové úkoly dodělat, bude muset spolupracovat s vlastní firmou jinak nemá šanci. To že mapu obsadí jedna firma nebo klan a ostatní se tam nedostanou, už není chyba návrhu ale lidí ve hře. A přitom by stačilo tak málo, přiletět a snažit se firmu podpořit, za opravy se neplatí a střílet se dá i obyč municí. Ale to tu píšu asi o nečem, co je dávno pasé...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. PaiMei

    PaiMei User

    Łïmïtlεşş jinými slovy zrušit akce, co nás nebaví a dát jiné, které by mohly :D.

    S team deatmatch - chtěl jsem tam několikrát jít, kvůli splnění úspěchů, tak jsem čekal a čekal a čekal a nic.
     
    bhagira22, -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.