Iris

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pitrs73, 28/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrs73

    Pitrs73 User

    ahoj dnes 28.4. 23.00 jsem v aukci vyhral Iris ale na uctu ho nemam stal mne 45000000 C jde stim prosim neco udelat? nebo ho mam oplakat a setrit znova

    (mam silene pomale pripojeni takze mi hra dost laguje a pc skoda slov:D ) scren jsem si neudelal a mail smazal hned jak jsem precetl aniz bych se podival jesli je iris pripsanej ja vm ma chyba

    pochopim kdyz to nepujde ale za zeptani nic nedam


    predem moc dekuju alespon za precteni a odpoved
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Pitrs73

    Pitrs73 User

    Citacia zmazana
    omlouvam se hraju tu par dnu a sem pisu poprve :(
    [​IMG] 160123654
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Predosly prispevok sa necituje.
    Citacia zmazana.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    To nevadi,ze si novacik na fore,lebo kazdy nejak zacina.Precitaj si ale link,ktory som ti dal.Skontroloval si aj historiu aukcie,ci je pri vydrazenej iriske skutocne tvoje meno?
     
  5. Pitrs73

    Pitrs73 User

    ne to mne nenapadlo a ted uz je asi pozde:( ono ani nejde o tu irisku ale o tech 45000000 ty jsem setril dlouho
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pitrs73 - preco pozde? Chod do aukcie,daj si historiu a hore mas vybrat aukciu a tam si zadas datum a cas vydrazenia.
     
  7. Pitrs73

    Pitrs73 User

    nechapu vubec tam nejsem:( vlozil jsem 45m na iris a napsan je tam vyherce co vlozil 30M pritom mi to psalo ze to muj vkad prijalo a suma byla odectena :(

    asi mam holt smulu nemam to jak dokazat a email jse smazal jak uz jsem napsal v uvodu:
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Takze udelej screen z bilance jak jsi vlozil v 23 hodin kredit do drazby na Iris. Protoze v tu dobu jsi Iris nedrazil, ale drazil jsi cpu ,ktere jsi dostal.

    Jinak spatny internet atd.? Divne ze na tom hrajes od rana do rana.
     
  9. Pitrs73

    Pitrs73 User

    ani ne parim to pres internet v mobilu me htc ma v sobe wifi rout a Tmob. mne po urcitych dateh omezi rychlost na min.:) a jak mam udelat scren neceho co uz probehlo ted jsem znova prohlizel aukci co to byla a vubec tam nejsem a ta suma taky ne
    a ze bych mnel az takove lagy no mozne to je chyba je asi na me strane :(

    ale dat za nejake cpu 45m :(

    ted jse koukl do invu a nejake cpu stitu jsem ta nasel tak mas asi pravdu (nejdrazsi cpu stitu na dark orbit) :D

    timto tedy dekuju za rady zajem a snahu a omlouvam se
     
    Naposledy upraveno: 29/4/14
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Pitrs73 máš dať screen z bilancie, nie aukcie. Choď do sekcie urídium => bilancia a tam si to pozri. Hľadaj podľa času a dátumu.
     
  11. Pitrs73

    Pitrs73 User

    ahojky moc se omlouvam v bilanci jsem to nasel ale scren neum.udelat nemam na net booku to tlacitko scren jako na normalni klav.
    tak aspon jsem to okopcil je to uprosted

    • 28.04. 22:53 Zničil jsi loď vetřelců. + 6,400 k.
    • 28.04. 22:53 Zničil jsi loď vetřelců. + 32 U.
    • 28.04. 22:53 Zničil jsi loď vetřelců. + 25,600 k.
    • 28.04. 22:52 Nabídka zadána - 45,000,000 k.
    • 28.04. 22:49 Duranium prodáno. (336) + 134,400 k.
    • 28.04. 22:49 Prometid prodán. (336) + 134,400 k.
    • 28.04. 22:49 Terbium prodáno. (240) + 12,000 k.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Odpoveď od kolegu si dostal, dražil si CPU, jednoducho si sa pomýlil.

    Ešte niečo k téme?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.