Návrhy Jackpot Arena z par zmenami

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 29/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Privital by si novu JPA ?!

  1. Urcite ano !

    25 hlasy(ů)
    80.6%
  2. Urcite nie !

    5 hlasy(ů)
    16.1%
  3. Ano len zopar zmien (Napis do odpovede ake)

    1 hlasy(ů)
    3.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim moj navrh spociva v tom aby sa prilakalo viac hracov do hry a o navrateni tzv. Bitvy o Jackpot.

    Jednoducho kazdy kto sa trocha vyzna vie ze vela hracov hralo DarkOrbit hlavne kvoli JPA aby si mohlo zmerat sily aj z hracmi z ineho serveru. A ukazat tak kto je ten "najlepsi".
    Ano teraz si poviete ved mate UBU ale pozrime sa ako funguje UBA. Stretnes tam Random hraca ktory ani nevie poriadne ako mixovat x4 Rsb a malokedy sa ti podari ze narazis na niekoho lepsieho alebo znamejsieho.

    A vsetci vieme ze JPA je neodmyslitelna vec v hre DarkOrbit na ktorej vlastne hra vznikala. Velmi vela hracov to prestalo hrat aj kvoli tejto veci ktora v hre chyba.

    Takze ku navrhu


    Podla mojho nazoru by bolo dobre spravit JPA ale bez financnej odmeny pretoze poniektory hraci naschval zhadzovali servery BP atd len aby vyhrali 10 000€ no teraz by bola odmena ina.

    Odmena by spocivala v tom ze by posledny dajme tomu 3ja hraci dostali odmenu.
    A takisto kazdy kto by bol najlepsi z daneho servera alebo teda skor kto sa dostane najdalej zo servera napriklad ja hram server CZ2 a dostal by som sa najdalej tak som ziskal odmenu ja.
    Kludne moze byt viac odmien na server alebo celkovo nieco na sposob UBA.

    Prebiehalo by to kazde 2 mesiace.


    Odmeny Medziserverove
    1. Miesto Titul "vitaz Jackpotu" 1 000 000 Uridia Premium rok zdarma alebo 1 000 0000 UCB- 100
    2. Miesto 500 000 Uridia 1 000 000 UCB-100 Premium pol roka zadarmo
    3. Miesto 350 000 Uridia 500 000 UCB-100 Premium mesiac zdarma

    Odmeny Serverove
    1. Miesto Server 250 000 Uridia Titul "Jeden z Najlepsich" Premium mesiac zdarma 200 000 UCB 100

    +Pre hracov

    -Osobne si myslim ze hraci by to velmi radi uvitali v hre ;-) Pretoze je to sposob ako ukazat ostatnym ze prave oni su najlepsi a maju dovod preco hrat.
    -Nova vylepsena JPA
    -Sanca na zmeranie si sil aj z hracmi z ineho serveru ( Ano je Cross Map a aj UBA ale ako som povedal ty hraci ktory maju kvalitu inde tam chodia malokedy )
    -Nova vyzva
    -Novy ciel v hre


    -Pre hracov

    -Viac casu straveneho na nafarmenie Uridia no myslim ze odmena by zato stala


    +Pre BP

    -Novy hraci v hre
    -Viac penazi na konte (Hraci kupia uridium,boostre, atd)
    -Velka reklama a urcite by to malo svoj uspech
    -Narast zaujmu o hru
    -Spokojnost hracov


    -Pre BP

    -Programovanie ?
    -Moznost opakovania problemu z JPA ale myslim ze to moc nehrozi pretoze tam nejde o odmenu ktora je "realna"

    JE LEN NA VAS HRACI AKO BUDETE HLASOVAT A NA VAS MODERATORY CI TO SKUSITE POSLAT DALEJ NA BP.

    z pozdravom Get West :cool:
     
    ☻B.U.R.T.O.N tohle ocenil(a).
  2. Bol by som rad ak by to niekto prelozil a hodil na Anglicke forum,Nemecke atd ;-)
     
  3. JPA zrušili protože tam hráli i botaři a BP nenašlo řešení, jak zabránit takovým hráčům ve vyplacení výhry. Jistě souhlasíš, že to by byl naprostý výsměch.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Nie zrusili ju preto lebo tam hraci podvadzali vyuzivali rozne BUGY a zhadzovali servery BP a nie kvoli nejakym boterom to nema stym nic spolocne.
    A neviem co by bol naprosty vysmech myslim si ze skor naopak pozri si videa o JPA a potom uvidis o co asi kazdemu v tej hre islo ;-) Myslis ze niekoho zaujima ci vyhra UBU alebo nieco podobne ? ;-) Zamysli sa..
     
  5. †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] A teď ti dám k zamyšlení něco já :).

    Dneska už vůbec nejde o uridium, na to by se chytil někdo možná před několika lety, ale dnes jsou hráči co mají na účtech desítky milionů uridia a o zásobách munice nemluvě. Placených výhod mají taky dost... Takže tyto odměny tak nějak postrádají smysl. Lákadlo bylo právě to že hráč může vyhrát reálné peníze...

    V době kdy se rušila JP aréna byly mapy plné botek a hra byla dost ztrátová, takže tam spojitost je velká jak napsal Cruenta†Ultionem.
     
  6. Limitless su hraci co maju milion uridia .. ale spytaj sa prosimta tych hracov ci maju zaujem vyhrat tu JPA ;-)
    Dobre vieme ze tam real money nedaju ;-) Tak nahradu zato by mohli spravit

    A ano mapy boli z botiek ale povedz mi prosimta ci nebolo lepsie ako prazdne mapy ;-)
     
  7. †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] Já ti nevím, možná, že by někomu šlo o ten titul a splněný úspěch. Mě osobně právě tyto věci netáhnou, ani achievementy ani žebříčky...nechci říkat, že tací hráči nejsou, jen mě to přijde strašně málo za to vynaložené úsilí. Hráči kteří vyhrávali jackpot, ať už starý nebo novější arénu, investovali do hry hodně času, peněz...Ono mít špičkovou taktiku a jistou zručnost taky není jen tak a ne všichni si mohou konkurovat. Proto mě přijde, že pro takové hráče bude taková odměna dost málo :).

    Mě by se třeba tady líbila vlastní esport liga, to si myslím, že smysl ještě má.

    Doba kdy létalo víc botek jak normálních hráčů mě štvala, to že dnes nikdo nelítá mě tak nevadí, já už moc nelítám tak proto. Spíš mě vadí že se už nehraje na firmu :).
     
    Naposledy upraveno: 29/10/17
  8. Chlapec ale uvedom si .. Aku mas sancu ze vyhras ten Jackpot prave ty.. :)
     
  9. Chlapče už mi dlouho nikdo neřekl :D...

    Šanci má každý kdo bude chtít. Od začátku odpovídáš útočně, proč jsi vůbec podával návrh? Čekal jsi snad, že všichni budou souhlasit a podporovat ho? Kritiku a jiné názory si neber zle :).
     
    Naposledy upraveno: 29/10/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. ale s tim zrušením JP areny mohli zrušit i ten Jackpot..
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Zaujimalo by ma kto dal nie
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Vedení DO slibuje vyřešit nepoctivé hráče jednou pro vždy. Až se tak stane, potom teprve přijde doba, kdy by mohli začít uvažovat o tvém návrhu. Návrh to není špatný, dal jsi si s tím práci, to oceňuji. Akorát si asi o tři měsíce, možná o rok, nebo dva předběhl dobu. Takže, pokud to téma bude ještě otevřené, opět se ti ozvu. Některé návrhy byly otevřeny i několik let.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] - keby si zaskrtol zverejnit hlasovanie, tak by si vedel, ze kto ti dal nie ;) Mne osobne v UBA dalo nie raz silnych protivnikov, cize slo o sikovnost kto z koho. Samozrejme aj tu sa robili vseliake triky, aby hrac dostal slabsieho supera a momentalne musime cakat, kedy daju UBU dokopy. Osobne proti navrhu nic nemam, kedze hned jak zrusili JPA som myslel na to, ze cosi podobne by mohlo byt s tym, ze odmena bude v hernej mene, pripadne nejake balicky k tomu, kedze uridko si hrac, ktory je tak silny, aby to vyhral kludne vystriela, ale tie balicky by sa hodili kazdemu.
     
  14. Punisher suhlasim.. Len uba je nedostatujuca.. Kvoli comu je uba akurat tam vystrielas municiu.. A tym dobrým hracom alebo skor tym co su zamerany na pvp a to aby v hre boli tak povediac slavnejsi a znamejsi je to zbytocne.. Rozumies ma jpa vela ludi bralo ako to ze je ten hrac najlepsi a.. Ved snad chapes
    ----------------------
    Cruenta aaaano mas aj celkom pravdu.. Len vies DO nepočúva moc ten feedback.. Furt nove designy ale nic co by hraci ziadali.. Chapes
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] - nepis viac prispevkov pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit.
    Multipost spojeny.
    No JPA mala svoje caro, tak isto ako predtym jackpot battle. Ale zial su hraci, ktori nemusia mat prave v dany den cas a tym padom by prisli o tuto prilezitost a preto davaju prednost skor UBA. ;)
     
  16. Určite by som suhlasil , možno ešte rozširiť tie serverove odmeny napr 2. miesto 150 k uridka , 3 . miesto 100 k uridka .
    V dnešnej dobe su UBA zbytočnosť ked tam niesu ani odmeny.
    EDIT : BTW skontroluj si gramatiku :D .
     
    Naposledy upraveno: 5/12/17
  17. To už jsem nekde slysel , treba to je pravda a nebo ne. Jak se říká vse se casem vybarví lež , nevěra a podobně. ale huř pro ně. To potom hrat nikdo nebude s takovím systemem BP.:(:(

    To jde i ted , a vis proc jou furt v branach a nevedi nic o PVP a nebo to vecinou chrape na mapach ..... skoda slov je to hra pomalu chyt si sveho botera:):(

    z nam i jine hrace nez velke hodnosti a undaji te a par ran , a to ti jde stit a HP stejnevolu s jeho motýlem, ale co resit asi jsou víc poctiví nez my :(:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    To su len spekulacie, preto som prispevok zmazal. BP pracovnici by nikdy take cosi nespravili, vyvojari su dobre plateni za svoju pracu a nikto z nich by nieco takeho neurobil s rizikom, ze bude mat na krku trestny cin. Takze do buducna sa vyvarovat podobnym spekulaciam.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.