jackpot

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -SlovakiaPlayer12-, 2/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Moze byt vyplatena vyhra hracovi ktory uteka napr citadel ked v hre nepodvadzal teda ziadne programi nepouzival a ked ma 4500 eur jackpot bigpoint je rad ked menej plati
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pozri si: FAQ - Jackpot Arena

    Každé utkání trvá maximálně 5 minut. Pokud po uplynutí 4 minut není znám vítěz, radiační zóna se posune, čímž se zmenší velikost mapy a tudíž i prostor k manévrování. Pokud jsou po uplynutí 5 minut oba hráči stále naživu, vítězem je vyhlášen hráč s vyšším počtem HP.

    Moc priestoru na zdrhanie teda nebude,vsak skus si to a uvidis ;) Samozrejme,ze ak hras poctivo a mas tych 4500€ jackpotu nazbieranych,tak nema byt preco problem s vyplatenim,ak mas uz 18 rokov.
     
  3. no ale na jednej stranke som cital ze vyhra moze byt vyplatena hracovi aj ked nema 18 rokov ze vyhra ide zakonnemu zastupcovi po predlozeni suhlasu a zakonny zastupca musi vediet co hra ako hra a ci vlozil a take
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cital si vobec ten link hore,co som ti dal? Myslim si,ze je to tam jasne napisane:
    Účastníci musí být starší 18 let.
     
  5. A ked zaregistrujem jackpot na osobu starsiu ako 18 rokov.
    Alebo to vyhraje za mna otec on hratez DO ze moj ucet a vyhraje on.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Tvoj otec nemá čo robiť na tvojom účte, zdieľanie prihlasovacích údajov je porušenie VOP.

    Pravidlá si čítal, na výhru ma právo len osoba staršia ako 18 rokov, ak nechápeš túto vetu popros tatina o vysvetlenie.

    Btw. nič v zlom, ale tieto akcie vyhrávajú ľudia buď po dohode alebo strašne zarytý hráči s pekne nadupanými účtami.

    Tiež doporučujem naučiť sa prispievať, zakladáš tému za témou miesto toho, aby si a všetko popýtal v jednej a poriadne.

    Ešte niečo k téme?
     
  7. nie dakujem
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.