jak by se hra dala oživit a přilákat moc lidiček

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem Obelix.CZ, 4/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Obelix.CZ

    Obelix.CZ User

    mám nápad co by se dalo udělat aby hra byla mnohem mnohem zajímavější a s využitím toho co už u big bylo a fungovalo,jestli by byl zájem od firmy musel by se mi někdo ozvat abych to mohl někam poslat je to delší text
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Obelix.CZ, Je sice fajn, že mají hráči zájem měnit hru, ale zklamu tě, protože nikdy žádný návrh cz/sk komunity se nikam nedostal, natož aby ho někdo z BP četl.
    Vlastně možná jeden návrh prošel v době, kdy měl přijít do hry pomocník PET a na chatu jsme si dělali srandu, že tam budeme do něj čerpat palivo a tudíž tato hra nebude úplně zdarma a nakonec to udělali a buďme rádi, že paradoxně nepotřebujeme palivo do lodi?
    Kontaktů na BP máš několik v tiráži, ale pochybuji o jejich zájmu o nějakou změnu, pokud by to nezvýšilo zájem o tuto mrtvou hru a nezvednul se jejich zisk o milion %.
    V prvé řadě by provozovatel měl vytvořit herní klient bez chyb a ne používat nefunkční flash platformu.
    Měli by investovat do reklamy a do zajištění serverů proti ddos útokům a vypořádat se ještě s jedním nešvarem porušováním VOP.
    Podpora by měla zaměstnávat placené profesionály, kteří budou nestranní a budou o hře vědět úplně vše.
    A takto můžeme debatovat až do rána.
    Pokud to tu nechceš zveřejnit a bojíš se o svůj nápad přijít, tak tě chápu, ale zveřejnit to tu musíš(podle pravidel) jinak se tento návrh prostřednictvím fora nikam nakonec neposune.
    Tak to sem šoupni a uvidíš, jak to dopadne.:(
    Místa je tu myslím dosytosti.
    Těším se na to.:)
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  4. Obelix.CZ

    Obelix.CZ User

    bitevní stanice to byl můj nápad
     
  5. Obelix.CZ

    Obelix.CZ User

    já bych to sem dal ale to musím ještě upravit aby to nebylo zas moc dlouhé
     
  6. To jako fakt? Ukaž.
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.