Jak na cubicony

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem #ĐłIŁ€R#, 1/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj lidi chtěl bych se vás tu všech zeptat jak mám poskládat loď abych zvládnul cubu

    - mám k dispozici A-elite sentinelku centaura a několik dalších golíků
    - LF3 mám full LF4 nemám žádnou
    - 15 BO2 dál jen několik BO1
    - 8 irisků bez designů
    - PET lvl 8 s kami na lvl 3
    - všechny formace za kredity + diamant

    teoreticky bych měl být už schopný to sestřelit ale nejde mi to pořád

    díky za odpověďi
     
  2. S touhle výbavou bych se do cubíku moc ještě nepouštěl.. Ještě prozraď kolik máš SB?
     
  3. 13 SB mám a mám to ve štítech a HP
     
  4. dolikt

    dolikt User

    hele na cubikona nemáš výbavu já mám 14 lf4 api zeus a dám je celkem lehce ale ty oxkuj paladkuj stav zety ab t napadaly lf4 kdž budeš mit aspon těch 8+ lf4 tak na to přijdeš sám
     
  5. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ztouhle výbavou chod na vk,a nebo cubi dělejte ve 2.
     
  6. mno tak ok :) děkuji za odpověď :)
     
  7. ale když ma Aegisku tak to je větší šance že toho cubu da má 3 lvl kamikazi + Aegis ma dost věci jako štíty oprava konstrukce
     
  8. Cubikona sám dáš, otázkou je zda se ti to vyplatí. Nutností bude prémiový účet, investice do boosterů a používání silnější munice.

    Dále je třeba si uvědomit na jakém serveru hraješ. Některé národní servery zejí prázdnotou, tam by to možná ještě mělo smysl, ale pokud hraješ na nějakém z globálních serverů tak střílet raději něco jiného.

    Celé je to jen o taktice, kdo si pamatuje hru z roku 2008 nebo ještě starší, tak ví že o LF4, kami atd. se nám ani nesnilo a i přesto to šlo :D. Jen to nebylo o vydělání uridia :).
     
    #ĐłIŁ€R# a -baghira2- tohle ocenili.
  9. premko na nějakou dobu ještě mám ale do boosterů se mi moc investovat nechce ale teď točím brány a jsou akce a to je lepší než cubiconi možná bude akce na LF4 mám 50 klíčů tak snad něco konečně padne :D
    děkuji vám za odpovědi aspoň vím na čem přibližně jsem :)

    a pokud to nevadí chtěl bych se mimo téma zeptat abych zbytečně nemusel spamovat fórko jakou formaci mám koupit jestli vrtačku nebo motýla nebo jestli mám formaci vůbec kupovat díky :)
     
  10. na farmení si pořiď vrtačku. Motýla si kup, až začneš lovit lodě, do té doby ho moc nevyužiješ
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. a do něčeho jiného to investovat nemám?
     
  12. ddavidd11

    ddavidd11 User

  13. Presne tak ako píše ddavidd11, motýľ je najlepší do brán. :)
     
  14. a využiju mozýla i na normální farmení nebo je v tomto ohledu lepší vrtačka?
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Motýl má v tom nevýhodu, že rýchlo strácí štít.
    Vrtačka, klín nebo falanga proti npc; by byla rozhodně o moc lepší volba.
    Výběr je pouze na Tobě.

    Btw. formace Motýl se spíš hodí na lovení nepřátelských lodí.
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] má v tom úplně jasno a rozhodně pravdu.
     
    Naposledy upraveno: 4/12/16
  16. Motýl se hodí jak na lov hráčů tak na dělaní bran, NPC v galaktických branách mají slabší hustotu štítů oproti NPC na normálních mapách, kde mají hustotu štítu vyšší, proto je na brány lepší motýl než ostatní formace.

    Zato vrtačka je dobrá jak na lov tak i farmaření, pořídil bych si oboje :).
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor dostal myslim si, ze dost rad a za tak dlhu dobu uz isto sundal vela cub a isto ma aj lepsiu vybavu, takze dalsia diskusia je zbytocna.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.