Jak rozpoznat bug & nahlášení bugu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 29/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, jak tak nad tím přemýšlím, jak může někdo dostat ban, když např. neohlásí bug (nemyslím to ve zlém ale... čtěte dále). Teď mě zrovna napadlo, že já třeba ani nevím, jak to má správně fungovat a ani nemůžu vědět či je to bug, nebo ne, přece o té hře nevím vše. Nejsem vývojář.. Například teď jsem zjistil že když bojuji s NPC a chci zapnout obchodovací mechanizmus a prodat suroviny, tak mi to tam poprvé napsalo Tvůj pet je v boji, vždy jsem to takhle dělal, ale až teprve teď mi to začalo psát. Nerozumím tomu.. vždy to šlo, dnes to psalo toto a pak jsem překlikl na pasivní modus a poté na obchodovací a šlo to, proto bych rád upozornil na tento ''BUG'' hry, nerad bych se dostal do problémů, ale chci se k tomuto nahlášení ''BUGu'' zeptat jak mám tyto bugy rozpoznávat, když hru do podrobna neznám. Nerad bych se dostal do problému. Děkuji předem s pozdravem ohmygod.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Zneužívání bugu každý normální člověk dokáže rozpoznat. Pokud například budeš prodávat dokola suroviny, které se ti obnoví proskočením portem - jedná se o zneužívání bugu. Přijde mi to naprosto logické
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tak takovéhle bugy rozpoznám, to jo, ale ohledně toho peta to fakt nevím. Já nevím jestli se dá prodávat bez bugu na místě když střílím do krysy.. je to bug? no prostě chci rict ze se nevyznam presne v tomto, ano bugy typu prodavani surovin dokola atd, to pozna kazdy ale toto nepoznam, proste bych se chtel zeptat ohledne toho peta jak to, je: napriklad jestli to vim dobre, za boje se nemuzu opravovat petem, ale ten prodavac? To fakt nevim.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Jelikož mám letounek na prodej rudy a prodávat suroviny při boji mohu, myslím že i ty můžeš prodávat přes PET. V tom nevidím problém ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. No jelikož jste to díky bohu nelockli :) Chtěl bych ohlásit další BUGy: 1. Ve skupinovce se neustále nejspíše BUGuje Falcon, dnes se strašně buguje (teda aspon si myslim ze je to bug - s temi co jsem volal rikali ze pry mu chvilemi dojde munice, tak nevim, ale nechci se dostat do problemu) Takze 1. bug ze nestrili porad lasery a strasne casto jen raketami, hlavne dnes je to snad kazdej..

    a 2. BUG, kterej je opravdu bug je ten ze dnes jsem krupl v LoW a dal jsem opravit a opravilo me to na stejnem miste v LoW!!! takze nahlasuji tyto 2 bugy :)

    doufám ze spravne Admin na chatu rekl at vzdy ohlasuji na forum a ne na podporu ani chat
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.