jak rychle vydelat uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mitralldir, 3/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mitralldir

    Mitralldir User

    jak mam rychle vyzdelat hodne uridia? pomuzete mi prosim?
     
  2. chod na pvp z maskou richlo zarobis :) ja som zarobil 10.000U/DEN
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mitralldir - uz tu bolo par takych tem na zarobky uridia.Na PVP by som so slabou lodou moc boxikovat nesiel ani,ak si zaciatocnik,pretoze by si bol doslova jednohubka pre lovcov.Urcite by som najskor plnil ulohy zo zaciatku,staval skylab a neskor si posielal promerko na predaj a hlavne zarabal,aby si mohol vydrazit dobru lod a aj vybavu.
     
    peza50 tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mitralldir, jak napsal kolega, se slabou lodí (tj. se slabou výbavou) toho na pvp moc nenaboxíkuješ. Všechno postupně. Nejdříve by jsi se měl zaměřit na základní výbavu, koupit full lf-2, pořídit nejlepší generátory pohonu, a koupit ty nejlepší kreditové generátory štítu. Loď Leonov by ti také mohla přijít vhod, jelikož poskytuje bonus na domovských mapách. A určitě buduj Skylab a posílej si z něj suroviny, které prodáš na základně, z nich získáš kredity na dražbu lepší výbavy. Až/pokud už tyto věci máš, můžeš to zkusit na těch pvp, ale raději plň úkoly jak radil kolega, z NPC co nastřílíš+ z odměn z úkolů nějaké Uridium také získáš, navíc obdržíš i kredity, BZ a čest, nezbytné pro tvůj postup v žebříčku. Začátky mohou být těžké, ale když budeš mít trpělivost a budeš hrát, pomalu ale jistě budeš stoupat nahoru, a vydělávat stále více a snadněji. :)
     
    peza50 tohle ocenil(a).
  5. Mitralldir

    Mitralldir User

    A jak mam jít na PvP,řeknete mi to prosím?
     
  6. Sežeň si Vegu nebo spearhedu + pohony, do letounů dej štíty a sežeň si mask. Záchané skoky na x-1 nejsou od věci ;) Já mam k tomu zdvojnásobovač, plný profil pilota (42 SB) zaměřený na boxíkování a mam 9 protokolů na sběr boxů a 2 radary. Já seberu max 402U a PET až 512U.

    Já boxíkuju už přes 2 měsíce a je to fakt pecka :)

    Sběru zdar
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mitralldir pvp mapy jsou mapy 4-1, 4-2 a 4-3. Precti si Mapy Darkorbit.
    Rovnez doporucuji precist si i Bibli darkorbit, najdes tam odpovedi na vetsinu otazek ohledne hry.
     
  8. Mitralldir

    Mitralldir User

    jo diki
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mitralldir, muzu tedy povazovat za zodpovezene?
     
  10. Mitralldir

    Mitralldir User

  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.