Jak sbírat Palladium?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem timoti123, 18/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. timoti123

    timoti123 User

    Ahoj,ano vím jak ho zbírat :D,ale prostě mi to nejde.Vždycky mě tam někdo sundá,a to pokaždé když se tam objevím(už se docela i bojím tam létat).př. sbírám palla a najednou je za mnou annihilator a nechce si mi ho tam 2min točit,takže lítám do té doby dokud za mnou přestane lítat-proletím kolek gola,annihilator se přilepí na nho a hned je po mě.Co tedy mám dělat když nemůžu ani sbírat? :D
     
  2. Korben

    Korben User

    Nuž a vovovotom to je. :DTy si tam niekomu priniesol potvoru, tak ťa slupne dole. Toto nieje farma, tu sa bojuje. ;)
     
    -baghira2- a roxxa tohle ocenili.
  3. timoti123

    timoti123 User

    Asi si vybavím peta radarama a nechám ho sbírat :D
     
  4. Kristo

    Kristo User

    I u střílení Anče se dá sbírat, nevidím v tom žádný problém .... Možná by to chtělo silnější klan
     
  5. timoti123

    timoti123 User

    s tim mám problém,chtějí ts,a nejde mi chat,nemám dost výkonný počítač :/
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Nemusíš být zase v nejsilnějším klanu. Základem klidnýho sbírání jsou ponka na 5-3 a ty si můžeš zařídit i sám v průměrným klanu ;)
     
    -baghira2- a Kristo tohle ocenili.
  7. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    Najlepsie je mam konfu aby si bol rychly a dat si mask a byt blizko pri votrelcoch aby to bolo nenapadne :)
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    SuNNy1475 to toho teda moc nenasbíráš ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.