Jak se bránit proti urážkám a spamu na fóru hry?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 20/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Toto je dotaz směřovaný na adminy fora.
    V poslední době, jak asi určitě víte, se nám zde na foru hry neustále objevují denně nové a nové nicky uživatelů a i přesto, že to vypadá, jako by tito uživatelé chodili na forum čerpat nové či staré informace, tak opak je pravdou.
    To, že tu potom spamují nebo porušují pravidla, tak jako běžný uživatel s tím nic asi neudělám, ale tyto účty pravidelně v poslední době udělají na foru pouze jedinou věc a to tu, že ocení všechny mé příspěvky a i když třeba tento nevhodný nick uživatele dostane ban, pak po skončení banu, který nebyl třeba napoprvé permanentní, tak pokračuje v této činnosti zase znova.
    Je mi zcela jasné, kdo za tím vším je a nebudu nikoho jmenovat, ale jen se chci zeptat, jak se já jako běžný uživatel mohu proti takovému jednání bránit a koho mám vlastně oslovit, aby taková ocenění zmizely?
    Nebo máte nějaké nástroje k tomu, aby taková ocenění zmizely? Já jako uživatel jsem schopen tomu nějakým způsobem zabránit, ale stálo by mě to spoustu času a po tomto mém výlevu je mi zcela jasné, že takový nemocný člověk to vezme jako výzvu a své chování ještě vystupňuje.
    S tím musím počítat. Pokud má rozum a správně pochopil moje upozornění, tak už takovou činnost nebude v budoucnu provádět, což si nemyslím.
    Sice jsem nějak toho člověka oslovil a on si myslí, že když se schovává za dynamickou IP adresu, tak je nedostižný, ale až to zase zkusí, já klidně zajdu na PČR , zabiju sice celé odpoledne a budu v očích policistů za blázna já, ale já se zde nenechám urážet a obviňovat z konání trestných činů.
    Je až zarážející, kam až jsou schopni zajít závistiví a nesoudní lidé.
    Sice nerad, ale musím zde zatím doložit příklad takového chování.
    https://ctrlv.cz/OHpY
    Netuším, kde na takové nápady tato osoba chodí a proč takové nicky vymýšlí a to je ještě jeden z těch slušnějších. Poprosím o nějaké vyjádření nebo snad i rady. Podotýkám, že na podpoře mě s tím (sice slušnou formou) poslali do háje, že nemám právo na žádné informace a odkázali mě na forum, že to mám řešit zde.
     
  2. Korben

    Korben User

    Moderátor nemá možnosť zrušiť ocenenia, mohol by to len správca fóra, avšak netuším aké nástroje má k dispozícii a či to je vôbec možné urobiť hromadným spôsobom, alebo len jednotlivo. No určite viem, že to robiť nebude, už len preto, že to určite zaberie mnoho času. Jednoducho to treba odignorovať. Robím to tak isto, jednoducho to ignorujem. Na moju osobu ako moderátora, bolo napísané množstvo urážok a neriešim to. Jednoducho blbec ostane blbcom a to na fóre nezmeníš.
    Podávať trestné oznámenie je zbytočná námaha.
    Ostáva len na moderátoroch tieto účty trvalo blokovať spamom, tak sa zamedzí prístup k účtu na fóre. V prípade ak sa nedá účet na fóre zablokovať na trvalo, bude musieť administrátor pristúpiť k blokovaniu herného účtu.

    Inak konkrétny účet, čo si uviedol, je blokovaný trvalo, ako aj mnoho ďalších, ktoré vytvorila chorá osoba. Píšem chorá preto, lebo zdravému človeku by sa určite nechcelo vytvoriť za dva dni, cca 50 účtov, len kvôli fóru.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Čo sa týka dynamickej IP adresy ani PČR nič nezmôže, pokým operátor jej siete, nebude ochotný s nimi spolupracovať.
    Bez toho už vôbec nič nezistia. Bol by to úplne zbytočne a vyhodený čas. Taktiež ani PČR nemusí byť v tomto prípade
    ochotná a zhovievavá. Veď nie si tým priamo ohrozený a na vlastnom živote.

    Riešili by to, pokým by šlo o vyhrážky na Tvoj reálny život. A toho sa daná osoba ešte doteraz, nedopustila.
    Ak áno v budúcnosti, tak by BP spolu s PČR už spolupracovali na zistení jej polohy. A už by to malo následky.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/19
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghiro? A proč to píšeš Korbenovi? O tom, co je povinna řešit policie ty nevíš nic a co bych já šel nahlásit ty samozřejmě vůbec netušíš, tak mi tu nepiš, jestli je něco ztráta času. A aby policie něco řešila, tak člověk nemusí být přímo ohrožen na životě. To jsi nevěděl, nebo jsi to nikde na internetu nenašel?

    Korbene? Díky za rychlou a jasnou odpověď.

    °∆•∆°∆•∆°∆•∆°∆•∆^,??? Povinné čtení :
    Pravidla fóra:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Psal sem to Tobě. Protože sem s PČR již mluvil. A asi Ti to jisté a stejně napíšou.
    Pokud jde o hru, tak nejde o život. Když je budeš obtěžovat, pak si na Tebe posvítí.

    Psal sem pouze o jejich postupech. Operátor její sítě, musí být povinný k spolupráci s PČR.
    O tom si ještě dosud nevěděl? Tak si o tom honem nastuduj. Dřív než Tě k tomu oni donutí.
    Nakolik Ti to udělat mohou. Také jich budě opravdu zajímat, či je to normální o tomhle mluvit.

    Na rozdíl od Tebe jsou paranoidní, ku každému podezíraví, nikomu nevěří a předem si pročtou
    Tvůj celý trestní rejstřík. Až pak se s Tebou a o tom, budou vůbec bavit. A ještě Tě prohledají.
    Aby měli jistotu, že u sebe nemáš žádný ostrý předmět s kterým by si jim mohl a snad ublížit.

    Pokud ovšem budou ochotní a sdílní Tě vyslechnout.
    Pokud ovšem budeš mluvit o marike, pak Tě posadí na detektor lží.
    Protože i tohle Ti mohou provést. Nevíš zbla o tom nic. Jich budě zajímat jenom pravda.
    Na Tvém místě si to ještě 3x a velice dobře promyslím, či mi to a opravdu budě stát za to.

    Ani nevíš na jaké poldy: můžeš tam vůbec narazit. Není člověk jako člověk. To bys měl vědět.
    Nerád bych Tě tam stratil... Protože pak by sem se tady, neměl s kým natahovat. A chyběl mi.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/19
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghiro? nejdříve napíšeš toto :
    A vzápětí napíšeš :
    A teď mi to vysvětli?
    Dále píšeš toto :
    To jsi viděl v televizi? A napsat o policistech, že jsou paranoidní můžeš napsat jenom a opravdu ty.
    A ještě mi vysvětli, vy máte na Slovensku PČR, že jsi s nima mluvil a nesnaž se mi tvrdit, že jsi překročil hranice a šel někam na služebnu?
    Podle tohoto vyjádření jsi zcela jistě na policii nikdy v životě nebyl.
    A proč by to dělali, když jim předložím důkazy?
    Fakt mě přestáváš taky už bavit.

    °∆•∆°∆•∆°∆•∆°∆•∆^,??? Jak vložit obrázek na fórum. A děkuji ti za další důkazy.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zohan tak vidíš, máš ku tomu další důvod. Kdo Tě zas ocenil, to také registruješ?
    Když tam chceš zabít půlku dne, tak rozhodně teď za tmy, již tam nechoď.
    Zítra a nejlépe okamžitě z rána. Pokud ovšem tenhle stav, odmítáš nadále snášet.

    Nemůžeš tam vyjít takhle naštvaný, jak si teď. I kdyby policisté byli sdílní.
    Protože někomu tím a tady na fóru, uděláš jenom radost. Jak sem psal:
    Nerád bych Tě stratil. Rozčíleně s nimi nemluv i když máš důkazy.
    Protože tým můžeš přitížit také i sám sobě.
    A na mě se tady nevztekej. Protože to nemáš zapotřebí.

    Stížnosti se posílají tady. Pokud to myslíš opravdu a vážně: e-mail: pp.ovk@pcr.cz
    Takových vyjádření, že sem tam vůbec nebyl, se radši zdrž. Protože znám to tam.
    Rozhodně to není, vůbec nic příjemného. Velice zdlouhavé zapisování do zápisnice.
    Minimálně na 5 hodín. Pokud se to neprotáhne ještě na déle.
    Také budou zjistovat kdo jsi a proč máš zapotřebí to řešit. Bez toho to nelze.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/19
  8. Tina

    Tina User

    ZOHAN a -baghira2-

    Já nechápu, že se pořád dohadujete.o_O Mimo to, někdo vidí a nejspíš Vás oba schválně štve proti sobě.:confused: Chápu, že kamarádi se z Vás asi nestanou, ale přeci si kvůli tomu nebudete navzájem zle. :)

    PS: Je to čistě můj osobní názor.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghiro?
    Na takový nesmysl už nebudu reagovat.

    Poprosím o uzamčení tématu, protože odpověď jsem dostal a toto téma už svůj účel zcela splnilo soudě podle reakcí některých hráčů.
    Děkuji.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tina nechci ho stratit. Ale jak je vidět: On aj tak neposlechne.
    A áno, pokud si to autor tématu Přeje, ať se téma uzavře. Nemám víc slov.

    Poslední rada: Nerozčiluj se nad tým. A jdi na PČR jenom s chladní hlavou...

    Štestné a Veselé. A podle svého. Te je již k tomu a ode mě úplně vše. Drž se.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/19
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.