Jak se dostat na mapu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *kalkulačka*, 3/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kdo se chce přihlásit přes prohlížeč bez klienta stačí se nalogovat na účet otevřít další kartu v prohlížeči a do adresového řádku vložit tenhle link:

    int1.darkorbit.com/indexInternal.es?action=internalMapRevolution

    samozřemně záleží na jakém serveru zrovna hrajete,já hraju globální evropu1 což je int1.Pokud máte jiný server jako cz1,cz2,cz3 změňte první název v linku,server máte uvedený ve svém prohlížeči v adresátu
     
  2. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    nevím co s tím zase je ale mě se vůbec nedaří hru spustit,hlavní stránka ano ale hra nee.kdy to asi půjde,co?taky to po mě chtělo aktualizaci a co se stalo?všechny složky z "DOKUMENTY" to vymazalo.úžasné děkuji
    chtšl jsem si klienta stáhnout i na pracovní pc,ale to dělat raději nebudu.přijít o dokumenty,to bych zešílel.
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
  3. radekexa

    radekexa User

    Mě už to nejde 2 dny. to je děsné.
     
  4. Někde je chyba, ale mě to funguje, jak má.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jo dík jede to.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    =U.D.O= - zvlastne, ze ja som po aktualizacii neprisiel o ziadne zlozky v dokumentoch. Stale mi ich tam vsetky ukazuje bez problemov.
     
    †Rikardos†, *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Fishbi89

    Fishbi89 User

    sice stále odhlašuje,ale start funguje v chrome
     
  8. koblížek

    koblížek User

    Fishbi89 Nefungovalo tlačítko start v prohlížečích od 3.12. od 12:00 na 24 hodin, což je do 4.12. 12:00, údajně chtěli otestovat klienta.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.