Zpetná vazba Jak se Vám líbí novinky v novém klientu?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 13/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mě tato (hra) vlastně forum funguje dnes bez lagů?;)
     
    ****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  2. jo,super,už 2h se snažím přihlásit přes start a nic)) jen to píše Tvé spojení bylo přerušeno,aktualně nejsi spojen se serverem Darkorbit)) takže celkem super hra,za kterou platí))))))))))))))))))
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mě to nejde nalogovat (tedy kromě mapy 5-3) už druhý den.:(:mad::eek::mad::cool:
     
    ****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  4. rada1967

    rada1967 User

    Jo kluci z BP makaj na pozadí a nových LF10:)
     
  5. Apropo,proč v klientu nejdou klavesové zkratky a vůbec,proč tu nic nejde krom plateb....)))

    a když už nejde tlačitko START a nalogovat se,tak budem hrát na foru........)))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/7/20
  6. MINNORIT

    MINNORIT User

    :) dnes doobeda som nalogoval v pohode fungovali všetky mapy, :eek: vecer nič len na 5-2 a 5-3 ale skočit na 4-4 už zamrzlo , tak to vypinam a idem spat rano to hadam pojde :rolleyes::rolleyes::rolleyes: :D
     
  7. SuveCZ3

    SuveCZ3 User

    zdravím prosím vás proč se nejde na logovat na mapu furt to hazí nové spojení díky za odpověď
     
  8. SuveCZ3

    SuveCZ3 User

    už sem se nalogoval po hodině nového spojení
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zaujímalo by ma, čo sa ešte musí pokaziť, aby túto hru, už začali konečne opravovať?
    Asi payment. Pretože bez neho, by na opravy, asi nemali dôvod. :D
     
    Naposledy upraveno: 13/7/20
  10. m to ted pustilo pouze na 5-2 takže asi mám za blbý kecy povolenou jen jednu mapu,nebo nevím co si o tom už myslet)))
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Skončila infiltrace, takže se hra ''sama'' zase na chvíli opravila.
    A zítra je plánovaný team deathmatch, takže si na zítra naplánujte něco jiného než hrát DO.;)
     
    ****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  12. Klient nefunguje na české klávesnici.. je to pouze Beta verze (predbezna)
    Pokud chces aby ti fungovaly zkratky, tak si nastav anglicky jazyk klavesnice na clientu :)

    Oznamovali že 13.07.2020 po 17:00 budou dělat na pozadí.. tak je snad jasné, že se hra bude lagovat.. :confused:
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chápu, že nejsi čech, nebo že zcela nemusíš chápat význam některých slov či slovních spojení?
    To, že někdo napíše ''nalogoval'' jsem se po hodině neznamená, že hra pouze laguje?
    Je jen divné, že tato vychytávka naskočila zároveň s akcí : infiltrace a skončily tyto problémy přesně ve 22:00, když tato akce skončila.
     
    ****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  14. mmoisgod

    mmoisgod User

    Já se teď ani nedostanu na mapu hned jak začal spaceball tak se ne přihlásím na mapu takže v háji bo jsem zrovna dával už 20h maraton a BP mi to poslal do kytek
     
  15. no ještě
    No ještě že nemám Arabskou klávesnici,to bych si ani nevystřelil...diky)))
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.