Podpora Jak vyřešit "Čeká se na odpověď se serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jan42, 20/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan42

    jan42 User

    Zdravím , rád bych zjistil jak se dá vyřešit aby mi vlastně pokaždé na hlavní stránce nepsalo Čeká se na odpověď se serveru ... když dám skylab mám to tam když dám aukci mám to tam když dám uplně cokoliv mám to tam :) když hraju na herním okně tak tam to nemam ale.
    zkoušel sem vymazat cache a nepomohlo. Teď mám nový Windows takže přeinstalovaný celý PC a je to stejné. i když aktualizuju stranku tak to tam mám.. Jo a když kliknu na hangár a teprve se ta stránka načíta tak to nezmizí ani při načítání. internet mám v pořádku a PC taky , nemam tam skoro nic uplně prázdné disky.

    https://ctrlv.cz/dbk3
     
    Naposledy upraveno: 21/1/18
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    jan42: Vypadá to, že na pozadí stránky probíhá komunikace, na kterou se čeká. Vzniká ti tím nějaký problém nebo jde jen o to hlášení?
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. jan42

    jan42 User

    žádný problém nevzniká :) ale občas když někde na fóru hlasím jiný problém všichni to hned svádí na to :D dělá to jen mě nebo i někomu jinému ?
     
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Nebude to prohlizecem? :)
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. jan42

    jan42 User

    Je to možný, ale jak to vyřešit ? co si pak mám myslet když to věčně čeká na odpověď ze serveru :D
     
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Limituje te to ve hrani? Jestli je to prohlizecem, tak ho budes muset asi zmenit, popripade se podivat do nastaveni, treba to tam nekdo bude. Co to mas za prohlizec? Muze to odzkouset nekdo jiny :).
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je to microsoft edge a dělá mi to taky. Většinou mi to dělá delší odezvu při nahazování do aukce(občas mi tam problikne bílá stránka), ale jinak tam nic nepociťuji, mám w10 a proto tento prohlížeč nepoužívám.
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  8. jan42

    jan42 User

    Já jsem s Microsoft Edge spokojený :D akorát tam mám ten nápis a nevím proc. a aukci mi to nijak neovlivnuje ;)
     
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Callisto

    Callisto User

    Ahoj jan42,

    co se týká tvého problému, jde o problém, který má více lidí, kteří mají win10.

    Máš antivirový software a má v sobě zabudovaný také Firewall? Chyba je v antiviru nebo ve Firewallu.

    Je tato chyba stejná, když tento software odebereš z počítače, necháš pouze vestavěný Windows Defender a přidáš vyjímku pro tuto online hru do Windows Firewallu? Nebo když vypneš Firewall, funguje to jak má??

    Vyzkoušej
    1. vypnutí Firewallu nebo
    2. odstranění antivira + přidání vyjímek pro tyto hry do Win Firewallu

    Callisto :)

    PS: (info co vím, když jsem se o win10 zajímala před nějakým rokem)... při používání Microsoft Edge nejsou lidé chráněni antivirem před nebezpečnými stránkami. Antiviry na toto nebezpečí myslí a automaticky nás chrání pomocí zásuvných pluginů do prohlížečů, což ale v případě Microsoft Edge nejde, protože problémem je v absenci tzv. pluginů pro tento prohlížeč.
    Zda to Microsoft napravil, a vydal aktualizaci netuším, zase tak do toho nevidím, jen jsem se o WIN10 zajímala, jak funguje ap. před nějakým rokem.
    Je pravda, že do dnes WIN10 nemám a nechci ho :)
     
    Naposledy upraveno: 21/1/18
    Imperátor[CZ1], jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. jan42

    jan42 User

    Ahoj Callisto , nemám krom Windows defenderu žádný jiný antivir, a v tom firewallu přidám jak vyjímku ? s tímhle sem nikdy moc nedělal tak nevím :D a tím odstraněním antiviru si myslela defender ?

    je to tady ? https://ctrlv.cz/p5x8
    a pak tady ? https://ctrlv.cz/Iiul

    Tak sem zatím vypl všechny tři sítě u Firewallu a jak je vidět tak už to tam nemám https://ctrlv.cz/dGq4 , ale je mi blbé mít vypnutý Firewall :D

    Když přidám ty vyjímky tak ho budu moct mít zapnutý a nebude mi to taky dělat ne ? ale potřebuju pordit jak přidám vyjímky

    Edit: a, tak to nepomohlo :D udělalo mi to toto https://ctrlv.cz/zE8p a pak tam zas bylo čeká se na .... https://ctrlv.cz/iWE4
    Tohle mi dělá často a docela mě to rozčiluje, ale to "čeká se na odpoveď" se mi vyskakuje i když se tohle nestane a i když nedám start ale hned co se přihlásím a hodí mě to na domovskou stránku tak už to tam mám a at kliknu na aukci nebo na hangar tak to nezmizí, a teď jak sem vypl Firewall tak to zmizelo , proklikal sem všechno od hangáru po skylab a bylo to ok, pak dám start a neodpovídá to, což se dělo i když sem měl zaplý Firewall , no a pak to tam zas naskočilo že se čeká na ....
    když jsem se odhlásil a vypl prohlížeč a pak sem zase přihlásil tak to tam zase mám :D takže to mělo jen chvíli pauzu asi
    https://ctrlv.cz/5ja8
     
    Naposledy upraveno: 21/1/18
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Callisto

    Callisto User

    Ahoj jan42,

    koukám že jsi na to přišel. :)

    Zkus se tím ještě proklikat a nějak to uložit, bohužel já mám win7 a ten to má trochu jiné, přesný postup ti nemůžu říct.

    Callisto
     
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  12. jan42

    jan42 User

    Ale já to v tom sezanmu nemám :D kde mám najít darkorbit když tam není :/
    Já na nic nepřišel :D :D akorát sem vypl Firewall nic víc
     
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Callisto

    Callisto User

    Ahoj ... jojo jedna možnost byla vypnout to.

    No nevím, stále jsem ráda že win10 nemám :D

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jan42

    jan42 User

    Windows 10 je skvělý ! Topovka :) mám je od Srpna 2015 a jsem spokojen ;) já jsem zas nikdy nechtěl win 8, měl jsem rád win 7 a těšil jsem se na Win 10 protože jsou zhledově uplně skvělý a jsou z pulky win 7 a z pulky win 8 :D ale nejsou tam obří okna jako ve win 8 takže super :D akorát tam celkem spousta věcí nefunguje jak má ale samotnej systém funguje skvěle

    :D myslíš že bys mi zkusila pomoct přes TeamViewer ? :) myslím si že na to příjdeš jak to tam uvidíš
     
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Callisto

    Callisto User

    Ahojky jan42,

    popravdě nejsem zastáncem chození lidem na PC.
    Myslím, že by bylo lepší, aby ti s tím poradil někdo ve tvém okolí. Určitě se tam někdo najde. :)

    Když vypneš Farewall, tak to bude fungovat normálně.

    Callisto :)

    PS: ještě máš nějaké otázky?
     
  16. jan42

    jan42 User

    Dobře díky mužeš lock
     
    ⊳FrantaVyklouz⊲ a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.