Jak zamezit dropu fps

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «ĢŁØΒДŁ»19ŁvŁ«, 25/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    Darkorbit hrají nějáky ten rok ale před nějákou dobou sem si všiml že když létám kupříkladu na 2-7 kde si jen tak střílím krysy že fps je na 60 a nespadnou ani jenou ovšem to když sem na 2-6 kde se dělaj kubikoni tak to spadne ihned na 20-30 a když je spaceball tak klidně na 5-10 ... nedá se tomuto výraznému dropu fps něják zabránit ? Snížení grafiky ve hře mi pomohlo max o 2 fps a ty se ztratí rychle.

    Hraji na Google Chromu
    Pc sestava : 8 GB RAM , CPU AMD FX 6300 - 6 jader a 3,6 ghz na jádro, Grafika Nvidia GeForce GTX 650 Ti Boost
    Internet mám od o2 ale je stálých 6 mb download a 1 mb upload
     
    PomstaZtraceného tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ʊHдϚΞѕʊ tohle ocenil(a).
  3. Zdravím,bohužel musím konstatovat,že tento problém má téměř 100 % hráčů DO.
    Po pravdě podle mě v tom sehrály velice významnou roli poslední aktualizace hry které problémy které dříve byly minimální akorát jim dovolily proplout na povrch.
     
  4. V Chrome mám problém na ktoromkoľvek PC. skús operu alebo firefix. U firefoxu bol problém s javou ale už je dávno vyriešený tak treba skúsiť. u firefoxu mám FPS cca o 10 vyššie.
     
  5. u chrome staci vypnut PepperFlash,dat ulozisko dat na neobmedzene a mne na NTB hra ide na vysokej kvalite a hram na wifine :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Je pravda,ze ked si hrac nevypne pepperflash,tak pouziva vlastne 2 FP a to neni dobre.Treba preto pepperflash deaktivovat a potom uz neni problem.Tiez uz vyuzivam dlhsiu dobu chrome a zatial som ziadne vacsie problemy nemal.Ale velmi zalezi aj od PC a netu.
     
  7. jak se deaktiveje ten pepperflash?
     
  8. Korben

    Korben User

  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.