Je nejaka chyba s portami alebo PET?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Archa, 8/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Archa

    Archa User

    Lebo *Red*Devill* (MMO) ma odstrelil tak, ze som skocil cez port a spat, pricom po navrate na mapu, kde bol (zase schovany v masku), mi PET zacal okamzite strielat tohoto indiana, a kedze som nemal ZN, tak ma odstelil.

    Pri skoku cez port na domovskych mapach mam predsa okamzite ZN a ja som skocil 2x ... tak ako je to mozne?!? Je to chyba s portami, PET alebo zase jeden z programatorov, ci ??
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Občas se stane že ti nestačí naskočit zona neutočení aj mne se to stává taky.:D..muže to být i lagem...jinak nepiš ty posty tak pod sebe.
     
  3. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Já mám taky problémi s portama ale úplně jiný letim na 5-2 na port a pak se portnu a vyhodí mě to v bludišti a ne v ZN na portě -_- tudíž když se mi to tam lagne tak mě sundaj npc -_-
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Jak už tu bylo mockrát napsáno. Hrajete on-line hru, tam se anomálie stávají. :)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Presne tak, treba s tým počítať občas alebo keď sa to stane tak nešalieť hneď z toho.
     
  6. Korben

    Korben User

    Možné je všetko a hlavne v internetovej sieti. :)
     
  7. Logan

    Logan User

    Ma tu este niekto nieco k teme ?? :D
     
  8. Predpokladam, ze ked si preskocil, tak si sa videl na porte, ale ostatni ta videli letiet z portu. Tato chyba je v hre uz roky. Pomaly, a neisto to budu desatrocia :)
     
  9. Logan

    Logan User

    Odstranenie chyb v hre je po nahlaseni len a len na BP
     
  10. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    jj v poho díky
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Kubino

    Kubino Guest

    Ak boli v hre nejaké problémy určite už boli napravené.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.