jmeno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _WatterR_, 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _WatterR_

    _WatterR_ User

    kde si na darkorbitu muzu zmenit herni jmeno dal jsem nastaveni a tam to nebyoo tak kde?
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Klikni na profil pilota,pak na "upravit profil" a změn si to.Pozor,at není název vulgární apd.Je ti to jasné?
     
  3. _WatterR_

    _WatterR_ User

    vulgarni bych si nikdy v zivote medal pripada mi to nahlavu ale muzes si to potom overit
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud ti to jde,tak mi napiš,at mohu téma uzavřít,děkuji.
     
  5. _WatterR_

    _WatterR_ User

    kdyz tam napisu *****tak mi tam nepise ze to ma nepovolene znaky muzu vsechny krome nejakych a ty jsem tam vubecnenapsal
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Použij jen klasická písmena a čísla.Nevymýšlej hlouposti.
     
  7. ahoj,chcem sa ku tejto teme opytat,zmenil som si meno ale vo vesmire mi ukazuje len asi 7 znakov z toho mena.prosim poradte
     
  8. Rada je dej si normální znaky a ne klikyháky, systém většinu z nich nedokáže pobrat.. ;)
     
  9. »vojta«

    »vojta« User

    některé (spousta) znaků na mapě nejsou vidět, zejména znaky typu ☯⚅⚓ᄍᄎ hold se s tím musíš smířit a vybrat si znaky, které na mapě vidět jsou, třeba normální latinka
     
    VLK500 tohle ocenil(a).
  10. Zeus

    Zeus Guest

    Máš ještě nějaké otázky?Můžu téma uzavřít?
     
  11. _WatterR_

    _WatterR_ User

    ne děkuji za odpověď!:D
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.