Kamikadze a premko nebo SB?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 16/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, měl bych otázku. Mam loď Aegis, full LF3, full štity, full iris a formaci Diamant, a mam na paysafecard zůstatek 200 kč, a právě nevím jestli koupit premium a za 50 K uček koupit kamikadzi, nebo raději těch 50K dát do SB + urko na MHH z paysafe abych měl 23 a půl SB. děkuji
     
  2. Kenny

    Kenny User

    kup si premkoa kamiku.. S tím si doost vyděláš ;)
     
  3. Logan

    Logan User

    -*PitrasCz*- ak casto farmarcis tak kamikadze a premko by podla mna bolo fajn ;)
     
  4. Z vlastní zkušenosti:
    S prémkem a kaminou, při každodenním (neplést s celodenním :D ) lítání jsem za měsíc vydělal v pohodě urka na Aegis, takže jestli můžu radit, jdi do Kamikadze a prémka ;)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*PitrasCz*- - ak mas v PP dolezite veci ako navysenie stitu a HP,tak potom zainvestuj teda do toho kami + premka.Ono to premko je taky luxus,ze si na to clovek rychlo zvykne a ked mu dojde,tak si proste musi kupit zas bo bez neho to nie je proste ono ;)Aj brany sa s tym velmi dobre robia.Hlavne,kde je vela NPC na sebe,tak to pekny plošny dmg dava vsetkym :)
     
  6. MortySvK

    MortySvK User

    tiez by ma zaujimalo co je lepsie :) za 30Eur kupit premko alebo ucko? hrám tak 2 hodky denne ... kamikadze do skupinovky by bolo fajn aj na cubi :D no neviem ja som dost lenivy pri zarábaní ci radsej mi nebude lepsie 270K U :) ale tak zase SKYLAB je slusny aj raketky double speed alebo rasdsej dokupit 8 protokolov do PETKY a zberat bonus boxy z PET ...
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    MortySvK tebe poradím kúpiť urídium, kedže 2 hodiny denne je na premko málo, teda aspoň môj názor. Alebo ak máš v pláne niečo kupovať pouvažoval by som nad balíčkom zľava a zbytok urídium.


    -*PitrasCz*- ak máš nad 22 SB máš základ, t.j. ostatné našetríš časom, zainvestuj skôr do výbavy, kamikadze ti ostane už navždy a premium ti uľahčí hru.
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Dej si premko...kamikadzi a je to...s tím si na logdisky vyděláš včetně zbytku co potřebuješ....a máám dotaz..:D..co to je 50 K ??...to mi stále neleze do hlavy to písmeno,,K,, na konci..:D
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Okrem toho, že sme OT tak slovo K znamená k = kilo, t.j. v matematickej terminológii 1000. 50k je teda 50 000. M je zase mega = milion.
     
    Drift1 tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.