Kamikadze v braně Hades

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rodney, 5/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rodney

    Rodney User

    zdravím, chtěl bych se zeptat, když máme v bráně Hades ve skupině hráče z klanu, který je ale jiná firma, bude ho poškozovat naše kamikadze? Na foru jsem se díval, ale našel jsem tam příspěvek jen od hráče, rád bych to měl potvrzené i od někdoho výš.. Předem děkuji, Rodney :)
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Do brány Hádes idete ako skupina a v skupine PET nepoškodzuje členov aj keď sú inej firmy, ak sa nemýlim.
     
  3. Rodney

    Rodney User

    Právě, že poškozuje :)
     
  4. Altlantis

    Altlantis User

    Kubino a Rodney skupina nebo ne, mechanizmus kamikadze poškozuje všechny znepřátelené hráče a NPC.Je to odzkoušený a a myslím že ani pokud se jedná o spojko s jinou formou,tak není imunní vůči tomuto účinku.
     
  5. Rodney

    Rodney User

    Neptám se, jak to funguje v normální skupině, v bráně Hades by to mohlo být jinak :)
     
  6. 123812

    123812 User

    Já myslím, že to v hádes nemá vliv ne ? Já v hádes byl a to bych asi umřel s těma kamkama co dávali oni..
     
  7. Altlantis

    Altlantis User

    123812 když sem byl v hádesce já,tak sme si taky mysleli že to nepoškozuje a měli jsme tam 1 z EIC... Chudák ty kamíky neustál :D
     
  8. 123812

    123812 User

    A Kubino v skupině pet poškozuje nepřátele :) ..

    No tak to pak nevím no zkus a uvidíš :D
     
  9. Rodney

    Rodney User

    Nechci zkoušet :D Musel by přestoupit.. má rozdělaný úkol.. chci to vědět brzo, ať vím, jestli má ten úkol rychle dodělat.. :) Je to úkol na goly a na serveru, kde moc lidí nehraje, takže čím dřív, tím líp :)
     
  10. Altlantis

    Altlantis User

    Tak pokud máš na chatu někoho kdo to zkoušel,zeptej se třeba tam.. Já nemůžu,zlobil sem a dva dny musím mlčet :D
     
  11. Rodney

    Rodney User

    Na chatu je to takové... nejisté.. radši bych to četl od někoho výš.. :D
     
  12. Altlantis

    Altlantis User

    Tak to si počkej na admina.. Jak sem psal své zkušenosti, mě ten kamík fungovali hádesce..Je ale pravda e jiý je to nějaký ten pátek a třeba to upravili..Kdyžtak sem pak hoď co a jak.Až polezu příště do hádesky ať vím taky nový postřehy
     
  13. Bol som v Hades s inou firmou a PET kami ma neposkozovalo, ale mame spojko
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Jeden pise ano a druhy nie, ja osobne neviem...

    Na normalnej mape kamikadze poskodzuje v skupine, v hadeske mozno nie. Dlho som tam uz nebol, no co si pametam, tak hadesky som robil takmer vzdy s inou firmou a nevsimol som si, ze by ma kamikadze poskodzovalo.
     
  15. prave som dokoncil dve hades po sebe s hracmi z nepratelskejfirmy a just som sa na to zameral, nie NEPOSKODZUJE to ;)
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    A keď vám to poviem idete ma tu presviedčať.

    Ak ste s niekým v skupine nemôžete poškodiť ani loď a ani PET-a.
     
  17. Altlantis

    Altlantis User

    Kubino pozor tady se jedná o GG Hádes!Mimo ní poškozuje i ve skupině :)
     
  18. 123812

    123812 User

    Kubino Přesvědčují tě, protože ve skupině se kamikadzí poškozují nepřátele.. v hádes nevím ...
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Altlantis a123812 téma je o hádes tak o čom sa asi tak bavím? :D tvoríte tu len zbytočne OT.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.