Kamikazde v GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahoj,
    vím že kamikazde dokáže ušetřit spoustu času. Mám ji na levelu 3 (tu nejlepší). Chci se tedy zeptat: jak kamikadzi používat v GG? Mám teď VK v Gammě a jejich útok 256 tisíc dokáže na základnu poslat víceméně instatně (dvě, tři rány). Jak ji tedy co nejlépe používat? Vždy když ji použíju, PET exploduje někde úplně jinde, než chci. Mám to nějak kombinovat s InstaShieldem? Díky za rady, vystřílet (po vynásobení) 48VK je pro mě (DMG 4800 + rachejtle 1x za 1,5s) práce aspoň na hodinu, dvě. thx
     
  2. Když neustojíš jejich útok z místa, je asi nejlepší pustit kami, když se cíl pohybuje, pet zastaví a bouchne o chvíli později. Do té doby se snaž točit kolem něj co nejvíce NPC.
    Můžeš zkusit i co nejvíce se naštítovat plus insta shield, ale osobně si myslím že i tak by ti to bylo plat prdné..
     
  3. raikou243

    raikou243 User

    Díky za radu. Ustál bych to jedině se Spectrumem. Z místa ustojím tři útoky (se štítovou konfou), s obyčejnou (ale rychlou!) jen dva. Někdy zase do brány půjdu a zkusím to. Kdyby někdo měl nějaké další nápady, může poslat.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Osobne používam kamikadze v bráne tak, že NPC ťahám zo strany na stranu, pustím PET-ku a NPC na ňu navediem.

    Vysvetlím na príklade.

    Ťahám NPC zľava do prava. Pustím PET-a, ten sa zacieli na NPC, príde na miesto a nastáva explózia (pár sekúnd čučí na mieste). Za tých ár sekúnd obkrúžim NPC zprava do ľava a letím až za svojho PET-a doľava. PET buchne cca v čase, kedy sú NPC nad ním - takto dokážem zaručiť skoro maximálnu deštrukciu na chumáč NPC bez toho, aby mi dali väčšie škody ako 100 000 nech sú to aj VK v gamme :)
     
  5. raikou243

    raikou243 User

    Dobře, to by mělo fungovat! Díky, už tomu rozumim! Můžete to tedy zamknout, skvělá odpověď!!! Moc děkuji
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Já se omlouvám , ale tohle
    si musíte opravdu přečíst, tu se někomu zamotaly prsty :D
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  7. SauronL

    SauronL User

    Na chvíli zastav a použij ISH a nech peta použít kamikazi. Když nechceš plýtvat ISH , tak buď prostě použij kami o a natahej naň ty NPC nebo použij mou osvědčenou metodu:

    Nastav si kami , začni do něj střílet (nesmíš být ve skupině) a jakmile k tobě poletí tak okamžitě změň směr a přeleť přes ty kristalíny , kamikaze se zastaví , ty budeš na druhé straně za kristalinama a kristaliny se budou setrvačností pohybovat k petovi , - minimálně 1x tě každý hitne + vyžaduje max speed config
    - kamikaze exploduje přímo uvnitř nich

    Je to velmi lehké ale zpočátku to potřebuje praxi . :)
     
  8. dukduk70

    dukduk70 User

    alebo ked mas spectruma tak sa postav do stredu medzi nich daj rozkladny stit a pouzi kamikadze
     
  9. SauronL

    SauronL User

    dukduk70 : To máš potom ale jen na jeden pokus , a pak zas musíš čekat 20 minut :)
     
  10. raikou243

    raikou243 User

    Já našel ještě jednu metodu. PET musí mít alespoň 1000 HP a štíty. Udělal jsem to takhle: Popletím kus před NPC. Nakliknu PETa a navolím kami. NPC přiletí a těsně před tím, než přiletí na něj hodím raketu. PET se štěstím exploduje správně a člověk neutrží ani 1DMG. Jinak to kombinuju se Spectrumem.
     
  11. dukduk70

    dukduk70 User

    rozkladny stit sa nabija 15 minut ne 20 minut
     
  12. SauronL

    SauronL User

    dukduk70: Tak to se ti omlouvám , bohužel spectrum nemám :D

    No , stejně to máš jedno či 15/20 minut , pořád se ti nevyplatí čekat 15 minut na novou kamikazi , a dejme tomu že i kdyby hráč vlastnil double boost - cooldown , tak by to bylo 7 a půl minuty , a ani to se nevyplatí čekat ...
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.