Návrhy Kamikaze damage

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SauronL, 8/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám tento návrh?

  1. Ano

    73.4%
  2. Ne

    26.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SauronL

    SauronL User

    Jste-li ve skupině s nepřátelskou firmou, použité kamikaze jim způsobuje damage.
    Jste-li ve skupině s vlastní firmou a použijete-li kamikaze tak jim to nezpůsobuje damage.

    Rád bych aby se tohle opravilo(nevím jestli to je naschvál nebo je to bug)

    - Chtěl bych aby se kamikaze damage nepřenášela na členy vlastní skupiny (nepřátelské firmy)

    Možná to je zbytečné, ale zase nevím proč by to nemohlo být


    + Hráči - Hráči by se při kamikazování NPC nezabíjeli navzájem aniž by chtěli; či si neničili vlastní pety opakovanou kamikazí

    + Klany - nevidím + ?

    + BP - nevidím + ?


    - Hráči - Mínus pro ty co by si chtěli někoho nadamagovat přes kami prostřednictvím ničení NPC ve skupině; žádné killy navíc

    - Klany - nevidím - ?

    - BP - Mohli by ztratit příjmy Uridia za poškozené / zničené pety ve skupině


    To je vše , snáším kritiku jak negativní tak positivní :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SauronL - nuz kamikadze poskodzuje hracov z inych firiem,nehliadiac na to,ci ste alebo nie ste v skupine.Tiez ma to miestami hneva,ked som s hracmi z dalsich dvoch firiem v skupine a davame uber NPC,hodia kamikadze a da to dmg aj mne.Ale ci to tak je schvalne alebo tieto veci este neboli doladene,to ti neviem povedat.
     
  3. Večer jsem dělal s pár lidmi Hádes a byli tam i hráči jiných firem a kami jsme normálně házeli a nikomu to nic nedělalo, na normálních mapách tomu tak není což je škoda, určitě bych uvítal aby kami nepoškozovala hráče ve skupině.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. SauronL

    SauronL User

    Občas je to opravdu na nervy no :confused:, ale co se dá dělat? Jako hráč moc nepomůžu a naříkat na fóru mi moc neprospěje :rolleyes:.

    No a v Hádes jsem to nezkoušel ale pokud je tomu tak, tak by tohle mohli implementovat i do normálních map a tuhle "chybu" opravit :cool:.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. To nezní sice špatně, v dnešní době je to i docela rozumný... Ale sakra .. pokud je někdo z jiný firmy tak .. každej dmg co z něj vyletí by měl bejt dobrej dmg O:) ... Mělo by se zase trošku začít hrát na firmy.. Zkrátka ten co nekope za stejnou stranu barikády .. tak ať ho skupina neskupina zabíjí všechny dostupné prostředky :).. nu ne? :) .. Věřím, že ty krasavce z jinejch firem dokážete nahradit z řad vlastní firmy.. pak tento problém zmizí :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. SauronL

    SauronL User

    Nezmizí protože jsou servery prázdné a jsem docela rád když najdu nějakého příznivce z jiné firmy se kterým můžu střílet silné ubery nebo nudné piráty. Jediný server kde hraje hodně lidí je GE1 pokud se nemýlím.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Tak.. nevím na jakém serveru hraješ ale .. na CZ1 jsem na takový problém nenarazil .. ale je pravda že já jsem spíš samotář a na ty moje občasný výlety směr 4-5 vždycky někoho z TS vytáhnu :) ..

    Ale stále si stojím za tím, že by se to mohlo spíš vracet k situaci před 5ti lety kdy jsem začínal .. Teď se málo málokde střílí a .. vytrácí se trošku smysl těch barevných kuliček za jménem.. Toť můj názor ... ale pokud jsou servery kde je to s lidmi horší ... tak Tvůj návrh naprosto chápu... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. SauronL

    SauronL User

    No na mojem serveru proletím všechny MMO mapy a můžu být rád když na někoho narazím, o EIC mapách ani nemluvím.
    Jediné místo kde to kypí lidma je 5-3 kde si firmy vytvořili vlastní "zónu neútočení" a tak tu dochází k věcem jakože moje vlastní firma mě pomáhá sestřelit té nepřátelské:( což je smutné.

    A jak říkáš " málokde se střílí " , tak máš naprostou pravdu , řekl bych spíš že nikde až na občasného huntera ve vyšších mapách
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. jaroshot

    jaroshot User

    Sám jsem chtěl tento návrh tady podat.

    Výhody pro klan - no možná to bude mít vliv na spojka některých klanů s červy. Mohou si pak více pomáhat. Obecně bych to upravil i na spojka s červy a to tak, že spojkám by kamina taky neuškodila.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Zafod

    Zafod User

    Myslím že to jak se kami chová je naprosto v pořádku. Je potřeba si uvědomit, že původní záměr a myšlenka kamikadze nespočívala ve využívání pro farmaření. Proto bylo po nějaké době zavedeno i na starém fóru hodně diskutované omezení kamikadze.

    Cizí firma je stále cizí firma, ať už ve skupce či mimo ní. Nemyslím že se jedná o BUG.
     
  11. jaroshot

    jaroshot User

    Cizí firma je stále cizí firma a co spojko? Když mám s někým spojko a dejme tomu hlídám stanci s červem, tak postrádám citelnou výhodu.

    Další příklad:
    Navíc máš sem tam i war se stejnou firmou. Jsi na PVP potkáš war vlastní firmy a potkáš spojko, které máš s červem. Jdeš šutit do waru a pomůže ti spojko červa třeba nějakou opravou. Pak odbouchne kaminu a sunda jak tebe tak tvůj war. A to se ti zdá jako ok jo? :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Nějak nechápu už ten prvotní fakt .. spojko s červem.. proboha proč? :D Podle mě to má být automaticky horší vztah jak s warem .. pamatuju si kdy na GE1 jsme se stříleli s warem .. proletěl červ .. bezmyšlenkovitě oba po něm a pak jsme se dopozabíjeli navzájem :D ... Já chápu že na Tvém serveru je málo lidí .. ale stále v tom nevidím důvod dávat si spojka s jinými firmami. Pokud s nimi chceš létat.. hurá k jejich firmě :)
     
  13. Korben

    Korben User

    Tiež nechápem prečo by malo byť spojko s inou firmou ? Veď sú to nepriatelia. Preto sú červený , lebo sú cieľ. Dať spojko inej firme, je zrada vlastnej firmy a kamikaze je určené hlavne na ničenie nepriateľa. :)
     
  14. jaroshot

    jaroshot User

    Proč mám spojka s červem, je proto, neb to DO umožňuje. Jak z toho já profituji je jen má věc a pravidla DO neporušuji. Prostě je tu ta možnost a tak ji zmiňuji. Jestli to neřešíte vy, neznamená, že ne jiní. Berte to prostě za fakt a hotovo. Kamina prostě není dokonalá. Třeba v Hadesce je tento problém eliminován a kaminou prostě nikomu ve skupce (bráně) neublížíte. Takže je to podle mne postaveno na hlavu.

    Taky nechápu, proč se dá vyhlásit war cizí firmě, když jsou to nepřátelé od začátku :D Ale koukám, že Vám to přijde normální :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Korben

    Korben User

    jaroshot ty nechápeš toho viac, ale to je v poriadku, na to sme si už zvykli. Ty jednoducho moc tlačíš realitu do fikcie. V realite by si bol popravený za vlastizradu. :D
    Niekde profituješ, niekde nechápeš, niekde zas chceš silou mocou pretlačiť do fikcie realitu. Ty si ešte stále nepochopil že toto je fikcia a je to len hra. Zachádzaš zbytočne do detailov, čo je v tejto hre nezmysel.:)

    Tu nič nieje dokonalé, jediná dokonalá bytosť si tu ty. Sa čudujem že človek s tvojím potenciálom a zmyslom pre dokonalosť, hrá túto tak nedokonalú hru. :D

    Inak v reále ak buchne bomba , plyn , alebo žumpa, tak to likviduje všetko v dosahu, tak nech aj kamikaze likviduje všetko a potom to bude normálne.;)
     
  16. jaroshot

    jaroshot User

    ok at tedy kamikadze bouchá na všechny a uvidíš ten sekec mazec blázinec. osobně bych tohle uvítal v reálu víc než současný paskvil. Teď to ovšem chápu a nepochopení bylo vyjádření z tvé strany - proč mám spojka s červem. Takže jsme si ujasnili fakta. Já tam psal, že to DO umožňuje a tak to využívám. To o čem je návrh s tím souvisí a prospělo by to k lepší hratelnosti. nic víc nic mín
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Korben

    Korben User

    Nevidím v tom žiadnu lepšiu hrateľnosť, jediné čo v tom je , tak spolupráca medzi nepriateľskými firmami.
    Čo urobíš ak ja budem členom rovnakej firmy ako ty a napadnem hráčov inej firmy , s ktorou máš ty spojko ? Viem že ak by som to bol ja, tak ma zostrelíš :D ale teraz uvažuj ako o členovi firmy.

    1, Zostrelíš ma , v tom prípade očakávaj vojnu.
    2, budeš sa prizerať ako to skončí ? Tak v prípade neúspechu , očakávaj vojnu že si nepomohol vlastnej firme a v prípade úspechu otázka, prečo si sa len prizeral? Tak že na budúce nečakaj pomoc vlastnej firmy.

    DO umožňuje veľa kombinácii ako môžeš hrať hru. No základom bola vlastná firma. Zradu sme vždy trestali a zradca vždy radšej prestúpil , inak si moc nezalietal.
    Nehovorím že sme nikdy nespolupracovali s inou firmou , ale nikdy sme inej firme nedali spojko len preto aby sme mali nejakú výhodu na mapách iných firiem. Čo počítam je tvoj prípad , na uľahčenie plnenia úloh. ;)

    Každý tu hru hrá iným spôsobom a preto sú vojny vo firme a aj mimo firmy. Sú spojka , je plač na fóre, že strieľajú na paládku a podobne. Ale o tom tá hra je a tak sa treba v hre prispôsobiť jej možnostiam.

    Tak že ak kamikaze poškodzuje nepriateľského hráča v skupine, tak si ten hráč musí dávať pozor aby sa vyhol poškodeniu a treba sa tomu prispôsobiť a nie navrhovať nejakú úľavu. Hra je o tom , že hráč má prekonať úskalia a nástrahy tejto hry a nie urobiť s toho hru "člověče nezlob se " :rolleyes:

    Som za návrh ktorý urobí hru zaujímavejšou, ale nie ľahšou.

    Inak teraz ma napadlo, že to vyhlásenie vojny nepriateľskej firme, má zmysel. Sú klany ktoré berú hráčov všetkých firiem a teda ak lieta v mojej firme hráč ktorý má inú firmu a škodí hráčom mojej firmy, tak jediná možnosť ako ho strieľať, je vyhlásenie vojny. ;)
     
  18. jaroshot

    jaroshot User

    Pokud nastane situace:
    Čo urobíš ak ja budem členom rovnakej firmy ako ty a napadnem hráčov inej firmy , s ktorou máš ty spojko ? Viem že ak by som to bol ja, tak ma zostrelíš :D ale teraz uvažuj ako o členovi firmy.

    Provedu toto:
    nezasahuji do souboje a v chatu někdy i napíšu "sorry je to mé spojko" někdy hodím i skupku spojku červa a pokud je i ten hráč vlastní firmy je se mnou ve skupce a červ tu skupku přijme, tak je po útoku. Ćleny ve skupce není možno šutit. Ovšem pokud jde o nějaké akce (TDM, Skoremagedon, spaceball etc.), šutnu i spojko červa. V mých pravidlech klanu mám na tuto věc zmínku. A červ, když přijme mé spojko o tom ví.

    Pokud chceš odpověď 1 nebo 2, tak bohužel nemohu sloužit. V takovém případě nezasahuji a na mém serveru se to stává často.

    Jinak je nějaké rozdělení firem ale já jsem klan: "Jidáš Arnold Rimmer Osobně /JARO Takže si dělám vlastní pravidla vlastního klanu. Kupodivu mám hafec spojek vlastní firmy, ale jen malou hrstku cizí firmy. Jako kdybych měl spojka s každym červem, tak si ani nemam koho pošutit :D

    No jako je v tom lepší hratelnost - dělal jsi třeba nekdy ukol 400 UVK? Nebo ty tisíce pirátů? Tam davam všem skupku, kdo farmí a neloví. Ale flexače si na 4-5 a na mapách pirátů klidně šutnu. Třeba pak na mně někdo vlítne, ale zase mám přehled, od koho si flexače mohu v klidu šutnou bez následků. Jsem Rimmer :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. jaroshot ty si iny spekulant :D
    a tie ulohy co sa tu o nich zmienujes ich mas robit nejaky ten cas nie hned vsetko zbuchat
    spolupraca s inymi firmami suhlasim s korbenom,takto si vazne z hry robis clovece...
    ja som bol vo VRU na GA2 ale tam su vsetci aktivny hraci tak som zmenil firmu a mas uz co strielat :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  20. jaroshot

    jaroshot User

    vsechno vystřilet hned a hnat expa. jinak je to nuda :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.