kamikaze3 vs. formacia stihačiek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *[Møñştęr~€ñ£rğ¥]*, 15/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

kamikace alebo formacia??

  1. kamikaze

    9 hlasy(ů)
    69.2%
  2. formacia

    4 hlasy(ů)
    30.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosim vas .. mal by som 1 otázku :) .. čo sa viac oplati kúpiť k aegiske na strielanie cubov??
    3. Slot na mechanizmus + kamikaze lv. 3 (70.000) alebo formácia stihaciek(100.000) pripadne ktora?? :) .. zatial som rozmyšlal najviac z tych formacii najviac o diamonde :) .
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    kamikadzí sundáš i protegity, takže máš o dost víc urka, a ubereš docela dost i cubovy. Já jsem dával cubikona s kaminou a aegysem sám jedničkama, tak, že jsem lítal v bezpečný vzdálenosti, po chvíli jsem ho přiletěl nastřelit, aby se neopravil a nedobyl štíty, když skončil cooldown u kaminy, tak sem přiletěl hodit kaminu a cuba šel za 10 minut i s hromadou protegitů :D. zase na ní ale potřebuješ prémko (resp. nepotřebuješ, ale bez něj se nevyplatí). co se týče formací, tak to hodně záleží na vybavení, například je hloupost kupovat diamant když máš třeba jen 100k shd, nebo falangu, když bereš málo. napiš jaký máš vybavení, pak se bude radit líp
     
  3. Takže .. full iris, 17 b02, 31 lf3, full extra, aega bez designu, pet lvl 10, čo ešte treba napisať?? :)
     
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Ono tu ide aj o to, aké konfy robíš. Pokiaľ robíš konfy kde máš len 200k štítu tak sa dia neoplatí, ten sa oplatí keď máš na konfe tak 400k+ štítu.
    Za mňa by som odporučil však kami, ktoré sa dá použiť všade - brány, NPC, boje :) Samozrejme musíš mať ale premko.
     
  5. Tak confy robym cca tak 250, 280.000 štítu .. a tenhle vyber pridejme jete podminku a predpokladu ze premko nemam ani mat nebudu .. co by ste mi tedy odporučili?? :) :)
     
  6. CrazyLove

    CrazyLove User

    Tak v tom prípade šetri a kúp si na aegisu elite design, ten sa oplatí najviac :)
     
  7. Nad elite designom sem taky uvažoval ale rozhod sem se že ten prijde na rad až po formaci a kamikaze .. tak jako ja fakt nevym co si vybrat jesli toho peta kamiku nebo tu formaci .... a jeste sem rozmyslal nad designem aegis veteran .. na ten jak zareagujete ?? Oplati se vic nebo mene než kamika nebo formace?? :)
     
    Naposledy upraveno: 16/2/14
  8. Ahoj, já bych ti každopádne doporučil formaci a přesněji DIAMANT. Kamikadze se nevyplati pokuď nemáš premko. A diamant ti u cuba hodně pomuže.
     
  9. Jo .. taky sem nejvic uvažoval prave o te formaci diamant .. jenomze pak kme mene znechutilo ze se to neoplati okud nemam 400.000 sh protoze delam konfy 250.000 sh ..
    tak se tedy ptám: kamika3, veteran aegis, nebo ten diamant :) :)
     
  10. Logan

    Logan User

    Podla mna je lepsie kamikadze kedze sa tym daju nicit NPC a tym padom skor zarabas (ak casto hrajes) A na formaciu si tak zarobis ovela skor. Samozrejme ak budes vediet kamikadze spravne pouzivat :)
     
  11. jo .. máš pravdu Logan :) . ale ja nemam premko tak pudu spise do minusu :)
     
  12. Logan

    Logan User

    Sorry to som si vsimol az teraz ze si to pisal.

    No to je skoda inac by si kamikadze vyuzil na 120 % :-D

    Tak potom asi skor tu formaciu teda
     
  13. Takže rozhodne formáciu ?? :) .. a akú ? :) .. a veteran sa neoplatí tak ako tá formácia ? :) :)
     
  14. Spartakus

    Spartakus User

    Na Cubu k Aegisce diamant, za předpokladu, že si vylepšíš štíty (na Cubu můžeš dát pryč pár pohonů, ty stejně u ní nepotřebuješ a dát tam štíty). Ale jak už tu bylo napsáno, kdybys trochu zainvestoval do prémka a kamikadze, tak si celkem rychle ušetříš i na další vybavení... Navíc s prémkem máš bezplatné opravy všude, o polovinu rychleji střílíš rakety, větší nákladní prostor, sleva na věci na urko (5%), rychlejší posílání surovin ze skylabu (asi o polovinu) a spoustu dalších super věcí. Já už bych bez něj ani nehrál. :)
     
  15. takže jo .. tak pudu na ten diamant .. a prosim te nemohl bys mi nejako na nem poradit jak udelat konfy ? :) .. dobre i pro diamant ? :)
     
  16. Logan

    Logan User

    Konfu Ti prezradi malokto z hracov, je to kazdeho tajomstvo :) a kazdy si ich robi podla seba a podla svojich schopnosti ;)

    Mas este nieco k teme?
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *[Møñştęr~€ñ£rğ¥]* - doporucoval by som asi klasiku,rychla a pomala konfa. Pomala pojde na dmg Cuby,tam ti netreba ziadny pohon,kedze cuba sa pohybuje pomaly a nezdrha.Cize do lode stity + lasery a do stihaciek len lasery.
    Rychla/unikova konfa - ako je uz pisane sluzi na zdrhnutie pokial ta napadne nejaky silny hrac,takze budes tuto konfu mat poriadne nastitovanu v takomto zlozeni: do lode si das pohon + lasery a do stihaciek len stity.Velky dmg to neda,len z lode mas dmg,ale zasa udrzi ta to dlhsie nazive hlavne pri uteku,kedze budes mat full rychlost a velke mnozstvo stitu.Snad ti tato rada padne vhod ;) Osobne som pouzival skor formaciu netopier,ktora nie je ale stale k dispozicii v obchode,no jedine stratu rychlosti mam,co pri NPC mi netreba,ale zvysi ti to dmg a BS o 8% co nie je malo,ale ja som tocil s 30k dmg,cize ak mas moc nizky dmg,tak skor si daj toho diamanta,aj ked ta strata HP je privelka a lovec ti hodi uz len minu na priame skody a s motylom nema potom moc prace,ked si nacaty od cuby,to obcas ani schopnost nestihas hodit:rolleyes:
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.