Kappa vs Epsilon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hornets_CZ, 22/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hornets_CZ

    Hornets_CZ User

    Zdarec,
    co je "lepší" točit na získání lf4?
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Na LF4 epsilon
     
  3. Určitě je lepší stavět brány Kappa, neboť z nich ti může padnout nejen LF4, ale i Hercules...postavení této brány tě pak vyjde zhruba stejně jak u Epsilonky.:)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hornets_CZ - LF4 ale nemusis ziskat len z bran.Aj otvaranim debni ich mozes ziskat ako ja par desiatok.Ale tiez by som odporucil branu kappa,aj ked viac casti na jej vystavbu treba,ale mozes ziskat aspon herkula a urcite to aj tak casom budes robit,tak ako sa vravi dve muchy jednou ranou ;) Aj ked tam je sanca,ze ti nepadne nic alebo boostre,no vzdy lepsie ako v epsilone nic alebo LF4.
     
  5. Hornets_CZ

    Hornets_CZ User

    Punisher vím i jiné možnosti jak lf4 získat, Herkuli už nepotřebuji jde mi čistě pouze jen o lf4 a né o celkovou výhodnost dané brány, snad si někdo ved nějakou statistiku a poradí :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hornets_CZ - v tomto pripade su statistiky individualne,pretoze niekto moze mat 100 epsilonov a ziskal mozno 30 LF4 a niekto moze mat 50 a ziskal tiez 30 LF4.Je to o stasti proste.Ja osobne som po LF4 tak dychtivo nikdy nesiel,otvaral som bedne,robil brany epsilon a kappa kvoli brane kronos a obcas som ziskal LF4 a teraz ich mam cez 40 uz,ze ich do PETa musim davat,aby nasli vyuzitie.Ale ak tak moc chces robit branu prave kvoli LF4 a herkuly uz nepotrebujes,tak teda tu epsilon by som robil.
     
  7. Crystal

    Crystal User

    z bran jednoznacne epsilon kedze tam je sanca 33% a v kappe na lf4 len 25%...

    ja osobne mam statistuku cca 6 lf4 na 12 epsiloniek....
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.