Zpetná vazba Katastrofální / neakceptovatelný stav hry

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 15/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Omlouvám se vytvoření nového vlákna, ale tohle je poslední volání o pomoc :):). Děkuji.

    Prosím Vás milí moderátoři tohoto fóra, rád bych požádal nějakým způsobem, aby jste požádali ty nahoře v BP, aby zasáhli do hry a ukončili éru aut v podobě velmi tvrdé vlně banů.

    Samozřejmě event je pro mě i ostatní nehratelný, ale co mapa to zástupy vlaku, aut.
    Dnes už jsem měl slzy na krajíčku, hru jsem vypl.
    Celou dobu jsem lovil místo hráčů, NPC jen samoauta.

    Ve hře je v současné době aspoň na GE2/CZ2 0 online hráčů.
    100 procent úkolu dělám sám, prakticky není možné sehnat skupinu na nic, úkoly.

    Prosím Vás požádejte je, ať jsou bany a ještě by byla naděje hrát tuto hru.
    Fakt mě to mrzí, že musím se k tomu vyjadřovat.
    Stav, kdy jsou plné mapy aut, vlaku je neudržitelný vzhledem ke stavu hry.
    Bude vést k tomu, že s toho stane automatové hra ve 100 procentech případů.
    Snažím se o poslední možnost, aby někdo z vrchnu se podíval do zrcadla, a řekl tak tu hru nechceme.

    Děkuji, strašně se mi chce brečet, když vidím mapy co mapy plné samoletek všude.
    Věřím, že každý kdo hrál hru kdysi a vidí současný stav hry je mu smutno jako mě.

    Co žačal event je to katastrofa, počty samoaut se zvýšilo nad únosný stav .

    Díky, snad se někdo nahoře už probudí, nebo to už není možné fakt
     
  2. 555stein

    555stein User

    No,ono na ge2 hráči zapínaju hru alebo samoletky iba ked je nejaký event. Inak ge2 ako taký server je proste mrtvy. Na mapach sotva najdeš samoletku. Nerozumiem prečo ten server nemergnu s nejakým podobne mrtvym,ako je napriklad ge7 a aspon par hračov daju dokopy. Ale uvidime v buducnosti ci este nejakemu spojeniu serverov dojde.

    Kazdopadne stav hry je neunosny aj na ge1,nemoznost spravit rucne event je az sialena.

    EDIT: Pritom realne vyradit samoletky z eventov nie je az tak zlozite,stacilo pridat nejaku captchu po vstupe do event brany,pripade zmenit smer toho nakladneho bzdechu alebo cokolvek,jasne ze by sa casom na to prisposobili,ale aspon na par dni by si hraci mohli zahrat.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/24
    rada1967, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zkuste raději někoho někde sehnat z BP, kdo čte česky psané zpětné vazby od cz/sk týmu.
    Jak mají hráči hrát tuto hru, když se ani sdílení účtu nebanuje, hraní na více účtech a dokonce ve skupině se nebanuje ani když jsou na stejné mapě a co je vrchol, tak cz/sk komunita za pushing se nebanuje ( tohle dělá jen turecká podpora?))
    Proto se zeptám : proč?
    Proč ve VOP není skoro nic o pushingu a GDPR?
    Je to jen čekání na konec hry, protože už to dávno není hra.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  4. *brutus*

    *brutus* User

    a teď si vem že jim na spodních mapách a pvp umožnili střílet akci celou noc,to už je fakt na poblití
     
  5. Karlosray

    Karlosray User

    nejlepši je bud definitivne ukoncit tuto hru nebo založime stavku
     
    rada1967, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Paris

    Paris User

    Zdravím hráči,

    nikterak se nezapojuji na chaty, ale na tohle musí reagovat.

    Člověk chodí na forum , aby se dozvěděl novinky. Co se tady pořád píše , tedy někteří píšou je "Autoboti".
    Hru jsem poprvé hrál v roce 2010, možné i dříve. Starý klient, max. bílá a irisy. Mnoho aktivních hráčů a co bylo důležité , komunikativnost a chování uživatelů. Klan fungoval jako klan a ne jako pomocné vodítko k střílení své firmy.
    Propagace hry byla úplně jinde než je nyní. Dnes když ji neznáte, tak ani nevíte že nějaké taková hra je.

    Pokud sledujete i ekonomické údaje firmy jako celek a pak separátně od ostatních vlastnických her BP, tak se dočtete, že výdělky stoupají stále nahoru. To je výsledek, že asi "někde" stále jsou " aktivní" hráči a hru využívají, tudíž i financují.

    Jako v každém byznysu a zdravá konkurence. Myslíte si , že "autoboti" by se dostali přes zabezpečení a nasadili svůj program do hry bez vědomí BP? Nikde v žádné hře nejsou jen čistí hráči, vždy je nějaký "upgrade".

    Hra je dobrovolná, pokud Tě rozčiluje, nebaví, tak ji prostě hrát nemusíš. Já osobně ji hraji jen pro zábavu a nevkládám do ni žádné citové vazby. je to jen hra co může kdykoliv skončit. Klidně mě milionkrát sestřel a semnou to nic neudělá. Opravím a letím dál. nepotřebuji urážet, obviňovat, nadávat na chatu. každý máme stejné možnosti a je na každém jakou kdo má morální schopnost a prostředky.
    Upřímně za 1100hodin , myslím od listopadu 2023 co jsem si založil nový účet, jsem reálně do toho vrazil cca 50tis/kč. nemusel jsem, ale chtěl jsem být aspoň trochu konkurenceschopný a něco sestřelit. Byla to má volba. Prostě, pokud si budeš jen ztěžovat, tak si tu hru moc příjemnou neuděláš.
    Najdi si něco pozitivního a nebreč. Kdykoliv můžeš hrát jinou hru , pokud si budeš myslet , že jinde je to jinak.
    BP ví proč to tak je. Moderátoři jsou jen " loutky" kteří nic reálně neví, jen tlumočí co by měli , udržují nás hráče při vědomí jak a co funguje a dodržují nějaký kodex na chatu. Myslíte, že když jim budete psát o bany, zablokování, vylepšení, dojdete ke zdárnému výsledku? odešlou nějaké shrnutí na BP a ten pokud to bude zapadat do jeho konceptu , tak to udělá sám a ne na popud moderátorů.
    pracuji v IT jsou nějakou dobu, vytvořil jsme pár online her a vím, co je možné když nebudu chtít "podpůrné programy" a jiné neduhy. je to velice jednoduché, jde o to chtít.

    Proto všechny nabádám k tomu, hrajte jak myslíte za vhodné, nenadávejte chatu, chovejte se slušně a s pokorou a časem se to třeba obrátí v lepší prospěch. Chat zaplý mám, ale že bych tam psal to ne. Proč? urážení, nadávání, obviňování atd..na to přeci nechcete reagovat, ne? Normální psaní , to tam nejde. nemám čas si tam vypisovat s někým , kdo je uražený a myslí si že ta hra je jeho život. Máme každý i realné životy a hrát se chodí aby ses odreagoval a ne si pokazil den.

    Omlouvám se , za dlouhé vypisování, ale musel jsem aspoň trochu reagovat.
     
  7. Chápu čtu Vaše názory. Nicméně tohle je neudržitelný stav hry.
    Rozpadne se celá komunita hry, zbytek poctivých hráčů.
    Zbyde jen prach. To, že hra je dobrovolná věc ok, druhá věc, že souhlasíš s VOP.
    Píšů proto, že pár aut mi nevadilo zas tak, ok 5-3. Ale tohle je extrém už.

    Prostě by se měl vyjádřit někdo z vyšších pozic na české straně hry.

    Nemožné hrát tuto hru v tomto stavu. Není, kdo by pomohl s ničím, pokud není výbava tak to nebude nikdo hrát.
    Lovit hráče mužů jasné, ale ve stavu, kdy počet aut převyšuje počet NPC ne.

    Prosím Vás přece není možné, aby aspoň část aut vybanovali. Tohle je moc.
    Jelikož většinu času jsem hrál z nostalgie, doopravdy si nic takového nepamatuji.
    Počet aut se 3-4 zvýšil a bude horší.
    Musí se už zasáhnout a banovat je.
    To je pád na dno tímto.

    Prosím ať, už někdo zasáhne do hry nebo se tu vyjádří.
    Z celé srdce děkuji :):):):)
     
  8. Paris

    Paris User

    Vím, jak to myslíš, i mě vadí , že si nemáš s kým zalítat, pokecat. Ale už jsem se smířil s tím, že taková ta hra prostě je.
    Pořád mluvíš o bannech, na co jsou banny , když ty hráči mají X účtů...? Banny jsou jen sranda, ne trest.
    Co chceš slyšet od "vyšších"? ty ti řeknou jen to co píšou pořád dokola. neví co ti mají jiného napsat. Chceš slyšet , že to bude dobrý a zablokují se všechny účty co "autujou"? Definuj slovo" autopilot"? a pak to prokazatelně dokaž. Ono není zrovna jednoduché, takhle z ničeho jen tak někoho bannovat.
    VOP jsou fajn, ale v první řadě by se měl nad sebou zamyslet BP a nepovolovat to.
     
    rada1967, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  9. neneman321

    neneman321 User

    •ŞĦΘCK▪ prosímtě od doby kdy BP omilostnil všechny zabanovaný kvůli jejich super systému co je má chytat, tak jakoby BP na prosby hráčů co hrají ručně kašlou, štve to hráče, štve to adminy co posílají zpětnou vazbu a co se změnilo za těch 5 let ? nic, vlaky, automati převládají v této hře a prostí obyčejní hráči odešli z této hry nebo přežívají v malém počtu a hrají už jen pro radost pár hodin týdně ne-li měsíčně a očividně si BP s odllivem poctivých hráčů nic nedělá, zajímalo by mě jestli nějaký vývojář z BP někdy zapne hrací okno aby viděl ten bordel po mapách, hlavně že každý týden hodí do hry nějakou kravinu za realný peníze a bany nic. Nepočítej s tím, že se někdo z vedení BP někdy ozve.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/24
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    A tuhle informaci jsi vzal kde? Já chci taky odbanovat účet.:)
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  11. neneman321

    neneman321 User

    Zohane tak skoro všechny, byla to tenkrát pred lety poslední velká banovaci akce , pak se ukázalo, že jejich systém bany dával špatně a BP všechny omilosnil tenkrát, od té doby bany nejsou a když ano tak vesměs jen vlaky a ne na jiný podpůrné programy ,jinak by chodili informace kolik jich BP zabanoval jako dřív a BP mlčí a normální hráči těm zbydou leda očí pro pláč když ten bordel na mapách vidí
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vyjadrit k comu? Nas tim nemoze do hry zasahovat, nie sme vyvojari, ani manazment.
     
  13. 555stein

    555stein User

    Ono páni druha vec je to,že keby zabanovali všetkych autopilotov,mohli by hru rovno zrušit. Lebo ruku na srdce,kolko hráčov realne hra rukami? 1%? :D bol by jeden server kde by sa nahánal Zohan s Baghirou dokolečka,to by predsa nemalo zmysel :rolleyes:
     
    rada1967, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher víš, že si vážím tvojí práce i moderátorky Tess.
    Ale myslím vyjádřit někdo ve stylu Raziel nebo někdo ze starých modu Korben, Zafod nebo Infinity či Marvin.
    Není to možné třeba.
    Moc děkuji za ochotu :):):).
     
    rada1967 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪, Proč sem píšeš jména lidí, kteří nad touto hrou už dávno tzv. zlomili hůl?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - nuz ani jeden z vymenovanych uz v time davno nie je. Ako mozu sa tu vyjadrit uz len ako hraci.
     
  17. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Naprosto souhlasím SHOCK. O hře se zmiňovat nemá smysl. Asi už jsem si zvykl, že to pořád hraju. Pravda, když jsem za celou bránu získal z mimesis jen dva boxy, tak jsem to vypl. Už asi nevěřím, že by se cokoli mohlo změnit. Když je někdo aktivní, tak je to nějakej plukovník, kterej mě střílí a směje se mi, že jsem slabej. Nevím. Už je to asi pryč. Asi se dá říct jen sbohem darkorbit. Mně je smutno a to tuhle hru hraju jen 6 let. Co potom ti, co to hrají o několik let dýl. Asi si dovedu představit jakej pocit mají oni ze hry.
     
    -baghira2-, rada1967 a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    zdarec1234, Ze samotné hry já osobně mám pocit docela v pohodě, mou dušičku spíše trápí nezájem provozovatele a vše okolo jeho nečinnosti a ignorování nespokojené komunity (ne)hráčů.:rolleyes:
     
  19. Já je celkem chápu. BP se řídí pravidlem, nespravuj co není rozbité a když se to rozbije, počkej, správná hra se opraví sama.
    Co se týče 24/7, vadí mi, ale platí BP premium a sleváky, možná i něco víc. Proto může spousta hráčů hrát zadarmo. Není jich moc, TOP 2000+,ale znám.
     
    -baghira2- a rada1967 tohle ocenili.
  20. *brutus*

    *brutus* User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► premium,slevák a občas double platím i já,proč mám být neustále šikanován hráči 24/7 kterým se automat dokáže i světe div se bránit,jsou mapy kde potřebuješ občas do úkolu npc a každá automat to npc má obsazené a v BP neustálé tvrdí jak nepřetržitě skenují a proto se ptám kde a koho.Jestli se nepletu tak už to budou pomalu tři týdny co kolega posílal video s vlakem na podporu a do dneška není ani jeden z nich zabanován.Ještě chvíli to dokážu tolerovat a prostě tu hru vypnu,ať si tu BP nechá pouze a jenom automaty,když pohrdají poctivými hráči