KBS boostr

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 23/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-maximalni-dmg.1722/

    z tohoto vlákna jsem si stáhl výpočetní soubor z 22.11. a 1 položka mi tam nehraje. Je to KBS boostr pod boostrem z Kappy,má 16 úrovní a na maximální lehce vylepšuje poškození lodi. Chtěl bych apelovat na uživatele prchlik, který tento program vytvořil, aby nám to kdyžtak trochu osvětlil. Případně vyjádření teamu jestli se můžeme těšit na nový boostr k poškození.

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™]
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Nemáme zatím žádné informace o novem boosteru,jakmile se něco dozvíme,okamžitě vám dáme vědět
     
  3. Ok, tak asi můžete lock, já se kdyžtak poptám prchlíka co tím chtěl básník říci ;) .
     
  4. tak já ti na to odpovím...:)
    věc se má takto booster, který ti přidá stanice je od 3% do 10% při max. upgradu. viz. FAQ - Klanové Bitevní Stanice.
    Pokud upgraduješ daný modul, tak bonus na dmg ti stoupá přibližně takto:
    Není0,00%
    13,00%
    23,00%
    33,00%
    44,00%
    54,00%
    65,00%
    75,00%
    86,00%
    96,00%
    107,00%
    117,00%
    128,00%
    138,00%
    149,00%
    159,00%
    1610,00%
    Takže pokud tvůj klan má stanici s tímto modulem na mapě tak dostaneš bonus cca podle tabulky, co jsem tu napsal.
    Jestli se ti zdá 10% málo, tak musíš kontaktovat BP, aby to navýšili...;)
     
  5. No já si s tím hrál,když jsem ještě neměl nakliknutých v simulátoru moc laserů,takže mi to jako až takové zvýšení nepřišlo, samozřejmě 10% jen tak z asteroidu třeba na PvP nebo čubách není vůbec k zahození, o tom, že ho bitevka dává vím, jenom z té zkratky jsem si to nevybavil.

    Ok, teď teda už určitě můžete lock :) .
    ------------------------------------------------------------
    Ještě nezavírat, Korben v jiným vlákně naznal, že můj jinej dotaz (viz. citace) jsem měl napsat semka (já si teda spíš myslím, že tady tohle byl takovej drobnější dotaz ohledně toho, co je to KBS, kdežto tamto vlákno měl být trochu komplexnější dotaz ohledně kumulace a sčítání atd., ale budiž - předem se omlouvám za doublepost,ale tady to jinak a líp nešlo).

    Tak tady snad někdo, kdo se dobře vyzná odpoví... :) (mám navíc podezření na to, že třeba designovej bonus se počítá jako první a ostatní boostery, který ve hře uvidím v tom malým okýnku ho násobí, pokud někdo ví, co má přednost a co následuje, taky určitě napište).
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/13
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. zde tomu rozumím následovně....nezajímá mě co je okolo (PP, design a další), protože to pravidlo se týká pouze a jenom KBS...jedná se prostě a jenom o booster cti a xp v klanové stanici.....tyto boostery jdou přese všechny mapy....pokud jsou full up, tak dávají 10% bonus...klan může mít více stanic , teoreticky až 15, pokud dobře počítám, ale bonus nebude 150%, ale pouze 50%. ostatní se už nebudou počítat.

    dále je jedno co se počítá první, protože se to násobí.
    pp nemá s boostrem nic společného, prostě a jednoduše dostaneš více BZ a cti a tím pádem booster to ještě více umocní.

    na závěr výpočet cti nebo BZ se provede tak, že se vše vynásobí.
     
  8. No pěkný, s těma 50% to bude asi dobrá úvaha... Počkej, takže násobí se všechno?Já myslel, že PP a design (dejme tomu 35%) jakoby zvyšuje tu "základní" čest, co dostaneš, boostery v okýnku ve hře pak tuhletu hodnotu násobí. No můžeme si to ověřit :

    V poslední Zetě, kterou jsem udělal jsem měl Exalted Goliath (10%), teprve 12% z PP a 10% z boosteru z aukce (celkem 32%). Dostal jsem přesně 271.040 česti. Teď na kalkulačce jsem si to zkoušel všemožně násobit a zkutečně vychází 200.000*1,1*1,12*1,1=271.040 cti, takže jo, máš pravdu a objasněno :).

    No v tom případě z kronosky se dá získat až 450.000*1,5*1,5*1,25*1,1*1,1*1,1 (255% celkem,ale násobením mezi sebou je to ještě víc - boost z KBS, "uridiový", profil pilota, dist. + normální + design) = 1.684.546,875 což je téměř o 400% víc. Pěkných 17k ranků by ta Kronos dala ty jo...

    Vše asi objasněno, můžete lock ;) .
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.