kde najdem knizku kde je vsetko napisane?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pᗣᗧ•••Nαrcis••, 26/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. caute ja som tu po 2 rokoch a mozno aj viac a dost sa to tu vsetko pomenilo,
    kedysi tu bola taka "knizka" kde je vsetko napisane, a potrebujem najst tu tabulku ako sa zbieraju body pre flaxy, dik.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. flaxy sa teraz predávaju za 100k bezohladu na level?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• - bola uprava predajnych cien tychto stihaciek.Nie je tak vysoka ako bola kedysi.Co som pozeral,tak na 6.lvl je predajna cena 100k.
     
  5. Pᗣᗧ•••Nαrcis••
    Na DarkOrbit bibli se vykašli, tam jednak nic nenajdeš, protože je nepřehledná a také ti tam nikdo nic neřekne, je to mlhavě a nepřehledně napsané.
    (bez urážky pro autory, ale z mého pohledu stojí za starou bačkoru)

    Já osobně používám DarkOrbit WIKI (Název je odkaz). Ano, vidíš správně. Wikipedie o DarkOrbitu ... najdeš tam vše, včetně rad co se vyplatí a co se nevyplatí a další užitečné informace, jako je například zpětná vazba od hráčů na tu či onu věc. Je tam popsané vše a na rovinu :). Malou nevýhodou je, že je stránka psaná celá v angličtině, což by ale pro většinu lidí v dnešní době neměl být problém. Pokud ale nevládneš anglickým jazykem, potom ještě doporučuju použít nějaký online překladač, případně se anglicky začít učit. V životě se ti bude hodit angličtina opravdu hodně.
     
  6. Korben

    Korben User

    Thrall_New_Hope Ty si už niečo dokázal spracovať ? Čo je na biblii neprehľadné a čo tam nenájdeš ? Čo je na wiki a tu nie ?
    Ďalej ak hráč nevie anglicky, tak je mu daná stránka viac na nič ako na úžitok a hlavne ak mu to prekladač preloží rečou inčučúnov :D
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Thrall_New_Hope: I já, jako hráč, ti budu odporovat. V bibli jsem našel spoustu odpovědí na otázky a vůbec ji nepovažuji za nepřehlednou. Pokud začneš používat hlavu a hledání, pak zde najdeš buď slušnou informaci a nebo alespoň odkaz do dalších dokumentů. Bez bible bych se na začátku přes všechny nástrahy DO nikdy neprokousal. Tak mi na ni nešahej. :D Naopak DarkOrbit WIKI je trochu méně podrobná a ne zrovna přehledná (asi ji tvoří Mr. Chaotik). ;)

    P.S. Možná i pro spoustu lidí bude čeština používaná v bibli výhodou.
     
  8. Korben Možná se budeš divit, ale vytvořil. Na druhou stranu tě nemusí zajímat co.
    Co se angličtiny týče, v dnešní době je angličtina tak nějak základ vzdělání + na internetu je dostupné nemalé množství online překladačů.

    TRIXT Já hlavu celkem používám a vyhledávání taktéž, stále mi příjde bible naprosto o ničem, ... ale tvůj názor uznávám .. každý má nějaký.
     
  9. Korben

    Korben User

    Thrall_New_Hope ja som na tvoju adresu položil viac otázok, tak by som poprosil aj odpovede. Prázdne slová ma nezaujímajú.Tak že diviť sa nebudem, nemám čomu.

    Inak základ je ovládať svoj jazyk. ;)
     
  10. Korben
    Předně se mě osobně na bibli nelíbí (jak už jsem řekl) její nepřehlednost. Je to stránka vytvořená na forku pomocí jednotlivých příspěvků a ač má jakýsi obsah přes odkazy, stále to není ono. Osobně dávám přednost vyhledávání podle slov.
    Co se mě osobně dále na bibli moc nelíbí je fakt, že tam není okamžitě vidět zpětná vazba hráčů (Což wiki umožňuje formou komentářů okamžitě pod dané téma).

    Taky na bibli máš na rovinu vypsané vše, co najde hráč rovnou ve hře, případně jen nějaký strohý komentář na wiki je vždy něco navíc přímo k tématu... alespoň takhle to vidím já.

    Například když bych měl porovnávat článek GG Alfa (Bible) a (Wiki) tak za mě osobně vede wiki. (Článek jsem vybral náhodně podle první věci co mě napadla).
     
  11. Korben

    Korben User

    Thrall_New_Hope Fakt neviem čo je na Biblii neprehľadné. Je to tam pekne rozdelené. Tu na fóre hráčovi stačia 3 odkazy a určite nájde to čo hľadá.

    Viac nieje treba.
    Na odozvu k čomukoľvek tu je diskusné fórum. Ak by sa komentovalo priamo v pod každým vláknom v biblii , tak by si tam o chvíľu nič konkrétne nenašiel a aj tak by kopec hráčov ani nič nehľadalo , ale by rovno založili novú tému, tak ako to je aj teraz a už vôbec by nehľadali niečo v príspevkoch.
    Ak by si bol tak často na fóre , ako som ja , tak by si si všimol že mnoho krát si hráč neprečíta ani príspevok ktorý je priamo nad ním.
    Tak že ak pozeráš na to čo vyhovuje tebe, to neznamená že to vyhovuje aj druhým a tak vyjadrenia typu že biblia je neprehľadná a že tam hráč nič nenájde, si nechaj pre seba.
    Od začiatku môjho hrania , keď ešte wiki nevedela čo je to DO , som využíval bibliu a vždy som našiel to čo som hľadal.
    Kto chce ten nájde , kto nechce , nenájde nič.;)
     
  12. Samozřejmě, kdo chce ten najde. Ale když to můžu mít rychleji a vše na jednom místě? :) ..

    Uznávám, že z mé strany byla blbost říct že Bible nestojí za nic .. sám jsem jí dřív taky používal, nicméně po tom co jsem přešel na wiki si nemůžu stěžovat a doporučil bych ji spíše než bibli, jinými slovy (jak už jsem řekl) podle mého názoru je už bible o ničem.

    A furt je tu ten fakt, že bible ja na foru ... a díky tomu je zpětná vazba hráčů úplně někde jinde + tam není to, co (třeba) zrovna konkrétního hráče zajímá a musí se pak prodírat nepřeberným množstvím komentářů a příspěvků, aby si to dohledal.
     
  13. nemohli by ste ten odkaz na tu DO bibliu dat niekde na vrch stranky aby som nemusel furt hladat tuto temu?
     
  14. »vojta«

    »vojta« User

  15. Korben

    Korben User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis Nieje nič ľahšie ako si tie 3 odkazy , ktoré som vložil do príspevku #11, uložil v prehliadači medzi záložky.:)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.