Návrhy Kill/Death Ratio neboli K/D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperio, 10/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

zapojeni K/D ratio do DarkOrbitu ?

  1. Ano ze zapojenim K/D do RB.

    33.3%
  2. Ano bez zapojeni K/D do RB.

    7.4%
  3. Ne a proc?

    59.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Imperio

    Imperio User

    Zdravim :)

    Abych vas stim seznamil K/D ratio (v cz: Zabiti/Smrt pomer) se pouziva uz v mnoho hrach neni to nic noveho ovsem nejakym hracum na tom dost zalezi. Znam generali,hrace co si pocitaji kazdou lod (goliath,citadelu) co sestreli (maj papir a odskrtavaji si lode) a vlastne kolikrat i umreli si pisi! K/D vznika tak ze si spocitate lode ktere jste sestrelili a vydelite je tim kolikrat jste umreli priklad (v DarkOrbit hre) :

    Znicene lode: 8562
    Sestreleni nepritelem: 4571
    dosadime do K/D ratio 8562/4571

    a vyjde nam ze vase K/D raito je: 1,873 Tudiz to znamena ze na jednu smrt nam vychazi 1,873 zabiti nepritele (samozrejme je to prumer jednou muzeme za jednu smrt zabit 20 lodi a jindy 5x umrem aniz bysme nekoho zabili)
    Nekomu to muze prijit zbytecne ale mensi stouch do Rank points by se hodil :)
    Ja uprime bych to zaradil primo do Ranku aby se to scitalo s dalsimi a pridavalo na hodnosti popripade v minusu ubralo na hodnosti (kdyz mame vic smrti nez zabiti nepritele) kolikrat by se cislo : 1,873 nasobilo na rank body uz by nezalezelo na me! Nejaky odhad bych mel..

    Samozrejme by se to nemuselo davat ani do Rank pointu ale jen tak pro zajimavost by jsi to mohl nekde hrac v hodnoceni najit:) Samozrejme K/D by jsi mohl kdokoliv spocitat (neni to obtizne) ale musi predtim vsechny lode co znicil spocitat(i sve umrti ale to uz si najdete ve vypocitani hodnosti) popripade si je najit v tabulkach : Znicene lode.
    Ale mame tu problem stim ze existuji hraci co drive litali na x-1 a strileli si PHONEXI (phoneix zasahl do poctu znicenych lodi) a maj jich nespocet to by urcite zasahlo do dejstvi rank bodu u K/D potom by se popripade lode jako PHOENIX nepocital nebo pocital ale K/D ratio by nebylo tak hodne nasobeno aby to nezasahlo az tak moc do rank bodu (hodnosti) :)

    -hraci budou vedet jak na tom jsou ohledne sveho umrti a zabijeni nepritele.
    -hra bude nadale vyvazena(pokud to nebude zasahovat do RB) a trochu obohacena novinkou ktera vam muze ulechcit praci.
    -ohledne klanu by to nemelo mit zadny dopad.

    -BP bude muset udelat asi dost prace ohledne spocitani vsech lodi co jste zabili a kolikrat jste umreli a vydelit ale myslim ze nejaky program by to mohl zvladnout rychle a bez problemu!
    -nekteri hraci by mohli byt dost nastavni protoze novacci kteri odzacatku vedi jak to na takovyhlech hrach chodi a napr: do toho davaji hned odzacatku penize a nemaji zrovna slabou lod (kdyz dotoho davaji penize) muzu vyuzit toho ze z K/D muzu vycucat hodne RB bodu pokud by samozrejme K/D zasahovalo do RB.!

    Imperio

     
    Naposledy upraveno: 10/8/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ja bych trozku neco mate topku a v ni je kolik kdo toho sestrelil kolik npc a lodi jakou mate cest a BZ ale neni tam videt kdo kolikrat rupnul tak jsi to myslel asi ne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Meldin

    Meldin Guest

    Když si rozjedeš záložku Hodnocení na HL. straně tak hned v první kartě (Tvá hodnost) najdeš
    Zničení nepřáteli
    Pak si přepneš na prostřední kartu (Top uživatelé) a v pravo si rozroluješ a zvolíš kolonku
    Zničené lodě

    Dále si už sám můžeš vydělit poměř.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ta tabulka Zničené lodě má jednu chybu - nedá se v ní vyhledat konkrétní nick (alespoň já jsem nepřišel na to jak). Takže tam musím dlouho přepínat stránky, než se najdu. To už je jednodušší si sestřely sečíst v hodnocení.
    Jinak ten návrh je zbytečný - vynaložené úsilí (programování) neodpovídá zisku (informace pro hráče). A počítat ten poměr do hodnosti - vždyť do té se už počítají jak sestřelení nepřátelé, tak vlastní puknutí, takže by se to přičítalo vlastně 2x.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ Na čo by tam ešte mal byť konkrétny nick ? Ak si chceš robiť štatistiku, tak si nick zapisuj po každom zostrele. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Korben, ty jsi mě nepochopil. Já tu statistiku nepotřebuju a jenom občas si to prostě sečtu. Jen jsem reagoval na post od Meldina:
    Pak si přepneš na prostřední kartu (Top uživatelé) a v pravo si rozroluješ a zvolíš kolonku
    Zničené lodě

    a myslel jsem to tak, že v té tabulce si nemůžu vyhledat svůj nick.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak použij prosím na vyjádření anketu, já na tvém postu také nic zajímavého ani přínosného pro návrh nevidím. Smazáno.
     
    bhagira22, -baghira2- a Imperio tohle ocenili.
  8. Osobne som podporil tento návrh s dovodu toho že sa mi to nechce v hlave počitať hlavne cez prázdniny a jak si videl moj navrh tak podľa marvina namna pali veľmi slniečko a také 35 stupne to nezvladam ja uš :D
    no a čo sa mi nepáčí je to že to musím hľadať zišla by si nejaká ta fotečka na zistenie ako by to mohlo vyzerať bo vieš horí mi hlava :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Kenny

    Kenny User

    Bylo by to "zpestření" hry, ale nesouhlasim s tim, aby to bylo rozdeleno na ranking body. Když si někdo založí účet, přez klan, kamarády ho vylepší, bude mít alespoň full lf3, co potom? Když si pošle U, udělá brány, pak bude zabíjet pár lodí, a bude mít poměr úmrtí : poměru sestřelu nepřátel třeba 10:60 = 6
    Zkráta souhlasím aby to bylo použito jako informace o hráči, ale nesouhlasím aby to zasahovalo do hry(v podobě hodností).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.