Klame

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 1zone1, 8/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1zone1

    1zone1 User

    Dobrý deň
    Chcem sa opýtať mi píše jeden chalan na fecebook meno zmazane že je belgam a či chcem robiť moderátora na hre darkrobit. Viete mi Niako potvrdiť že to je on.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/2/21
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Auron

    Auron User

    1zone1 to je zlý vtip nie? Za prvé sa skús zamyslieť nad svojou inteligenciu a dôverou v random človeka, ktorý tvrdí že niekto je a za ďalšie, určite by ťa nikto z DO resp. BP nekontaktoval týmto spôsobom... :rolleyes:

    Na to aby si sa stal A/M sú postupy, ktoré určite nezahŕňajú ponuky cez sociálne siete ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/2/21
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. 1zone1

    1zone1 User

    myslim si že má nemusíš urážať zato že som sa opýtal nie ?
     
    Naposledy upraveno: 8/2/21
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Auron

    Auron User

    1zone1 máš pravdu, prepáč, blbý deň. Každopádne, uznaj sám aká je to hlúposť:oops:.

    edit: vymaž si citát skôr ako príde moderátor, predchádzajúce príspevky sa necitujú.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. 1zone1

    1zone1 User

    Preto že to je hlúposť som si to chcel overiť priamo na fóre. Ďakujem za odpoved
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1zone1 - kto ma zaujem pridat sa k nam do timu, tak musi postupovat podla nasledovneho linku: Chceš sa stať moderátorom fóra alebo chatu?
    Nekontaktujeme hracov prostrednictvom socialnych sieti a to NIKDY!
    Do buducna, ak sa chces spytat, tak bez uvedenia mena, pokial to pises do verejnej temy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 1zone1

    1zone1 User

    Ďakujem meno odstránim môžeš dať uzavrete Dalujem ešte raz za odpovede
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.