Klan

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ma-fra, 2/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Ale ale :) Jde o to, že tohle je věc o které zatím nejsou důkazy, že by to tak opravdu bylo. Samozřejmě za svým si klidně stát můžeš, ale je zbytečný to šířit dál, ještě k tomu na foru, když to nemáš ničím podložený.

    Ty jsi napsal že to jde, ale v našem klanu to tak není. Takže já sem přijdu a budu se rozčilovat, proč to u nás tak není, když u ostatních to jde. A vypadalo by to asi takto: (modové prominou)

    To modi/admini za všechno můžou a beztak mi do počítače dali nějakej vir, aby to v našem klanu nešlo a taky mají u sebe čudlík, kterým mi pouští do hry lagy a určitě mi blokujou padání dílků do kappy a vůbec můžou taky za to, že mi včera nejelo auto a že je venku takový vedro :D

    Forum by bylo plný dohadů jak je to nebo není to a to je přece zbytečný, když tomu můžeme předejít :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    jisap123 Posledný krát ťa upozorňujem. Nikdy nedávaj na fórum informácie, na ktoré nemáš dôkaz, ktoré nevieš podložiť , alebo vysvetliť. V opačnom prípade to budeme brať ako klamlivé informácie , ktoré sa trestajú banom na fórum.

    Nič také čo si tvrdil nieje. Pri neaktivite veliteľa klanu, nikdy hodnosť veliteľa neprejde na druhého hráča.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jisap123

    jisap123 User

    Korben: Rozumím tomu, co si napsal i předtím, není nutné to opakovat ;) a jak jsem psal už výše: Důkazy o tom nemám, jen sem pak reagoval na příspěvek Sentiera.
    (pokud mohu na to odpovědět, jinak se omlouvám) Sentiero: Souhlas, ovšem já si myslel, že to je všem známá zkutečnost a že to nebudu muset podkládat, ovšem koukám že pravdu asi nemám. Jinak k té další části tvého příspěvku - já jsem pravidla četl a je mi jasné, že by tímto stylem bylo fórum plné dohad, ale ohledně tohoto jsem pouze psal mou zkušenost, ale důkazy k ní nemám, pro příště už vím, že si budu muset dělat každých 5 minut na něco screen, abych to mohl tady zveřejnit :)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Nemusíš si robiť na nič screen, stačí nás len nepresviedčať o niečom, na čo pre zmenu my vieme odpoveď kedže máme aj nejaké systémové znalosti či možnosti overenia / testovania - myslím všeobecne nie len tento prípad.

    A vážne už len z prevencie neveríme veciam "povedal mi kamarát". Nehnevaj sa ale za tie 3 roky pôsobenia na fóre som už toľko vecí čítal a žasnem aká je fantázia či naivita ľudí. Dúfam, že je už je všetko jasné vysvetlené a nemusíme tvoriť ďalej OT :)
     
  5. jisap123

    jisap123 User

    Jasné mi to je ;) Samozřejmě jak jsem psal už asi 5x - důkaz nemám, takže to je uzavřené. Jinak "kamarád mi povedal" , když se mnou někdy hraje, nic mi říkat nemusí, stačí že to vidím, ale to jen na okraj.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.