Klávesnice Pro Peta - B - Jako Box

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lord_Scorpion, 24/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte, aby i Pet mechanismus sběru měl svou vlastní aktivační klávesu?

  1. Ano

    21 hlasy(ů)
    72.4%
  2. Ne

    4 hlasy(ů)
    13.8%
  3. Je mi to jedno (neutrální názor)

    4 hlasy(ů)
    13.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny :)
    Takže k věci. Čím více hraju, tím více mi tu chybí jedno tlačítko.;)
    A tím tlačítkem je samostatná klávesnice na aktivaci Pet mechanismu Automatického sběru kořisti (bonusové boxy a též i cargo-boxy):)
    [​IMG]

    Můj návrh tedy je:
    Nadefinovat samostatnou klávesnici, která zapne/vypne mechanismus automatického sběru.
    Napadla mě klávesnice B, jako box, aktivace by spustila sběr, deaktivace by vrátila Peta do pasivního stavu. (Obranný režim případně už svou vlastní klávesnici aktivace má - R, či přímo vypnutí/zapnutí Peta - E):)
    [​IMG] [​IMG]

    Výhody, nevýhody:
    Jak jistě víte, Pet už nějaké své klávesnice na aktivaci některých různých svých mechanismů má, ovšem tato docela hodně chybí a ovládání je složité, přes poměrně velké okno Peta a musíte se k tomu i proklikat, na což né vždy je čas. A například v branách, či i na normál mapě/mapách, pokud chcete sebrat box např. vypadlé suroviny z Npc, je to docela složité v tom houfu Npc, či i na normál mapě, kdy máte energii po boji sníženou a dokola už jsou další Npc. A další příklady se najdou. Na normál bonusové boxy by to taky pomohlo, ovšem tam je využití menší, protože je hráči většinou sbírají v klidu, či zamaskovaní, ovšem i tady by se to dalo využít, pokud chce hráč např. bojovat a nepřerušit přitom sběr, či něco mění, kontroluje apod. pro lepší ovládání, aniž by musel otevírat poměrně velké okno Peta a přenastavovat:)

    Možná by se to dalo zkombinovat i s mechanismem pro Sběr surovin, ovšem pokud by měl hráč v lodi oba mechanismy, asi by se to hádalo spolu. Tam spíše bude v budoucnu nutné pro různé i další jednotlivé mechanismy nadefinovat samostatné klávesnice spíše zvlášť, nebo by měl hráč mít možnost si je i sám nadefinovat v nastavení samostatně :)

    Pro hráče, klan, Bp - praktičtější ovládání ve hře
    Nevýhody - žádná mě nenapadá, ale samo k tomu je diskuze;)
    Mimochodem po zkušenostech z předchozího hlasování přeci jenom dám do ankety možnosti 3 (i neutrální názor) aby zbytečně nepadalo více Ano či Ne z názorů hráčů:D

    Tak to je zatím vše a opět bych prosil o věcnou a slušnou diskuzi k návrhu, děkuji.:)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Myslím, že zrovna klikat na sběrače boxů / surovin není zas až takový problém. Máš na to přece jen čas. Osobně bych spíše uvítal zkratku na kamikaze (v boji by se to hodilo). Ale když by přišla zkratka na jeden mechanismus, tak by někdo chtěl zase na jiný, který používá on :D
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  3. souhlas, radsi cudl na kami.. a idealne cudl na opravu peta po zniceni :D Tp by mi stacilo :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Sandy_Rivers Tak mě jde hlavně o to přehazování z obranného režimu na sběrač a zase zpět, což se teď musí dělat přes okno složitě.. :) to by se mi např. v bráně hodilo docela dost, kdy se stačí k boxu v hromadě Npc přiblížit a člověk dostane hned šlahu, kdežto pet je z obliga :D A nechávat Npc skoro puknuté v rohu a posbírat si to až pak..příjde lág a je po srandě. :oops:

    Little_Tali Tak já už to tu psal loni, že úplně nej možnost by bylo si moci pro všechny mechanismy Peta smět nadefinovat vlastní klávesnice, to ovládání přes okno je docela nemotorné :) I když si myslím, že zrovna pro Kamikadze by se proti tomu mohli nahoře i ohradit, to není primárně určené pro úmyslné ničení a jeho použití chce právě cvik :D
     
    Naposledy upraveno: 28/1/16
    bhagira22, -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  5. Ježíš, a k čemu tedy Kamikadze je? Doufám, že když s jeho pomocí úmyslně ničím hráče, nebo NPC, neporušuju VOP! :D

    Jinak samozřejmě rychlým klávesám na PETA ano. Klidně na všechny mechanismy. Ať si každý používá ty, které mu vyhovují.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. PetriCZech™ :) tak ono myslím, že co se týče Kamikadze, byl prvotní účel vytvoření spíše až jako poslední možnost obrany a záchrany před smrtí a trošku se to zvrtlo a hráči to z bezplatnou opravou začali používat na hromadné a pohodlné ničení všeho :D A že jim to nahoře asi moc nevyhovuje páč je to snadný výdělek, sem tu četl už v některých článcích a diskuzích na fóru, že už se to i trochu upravilo a např. na dorážení Npc v rohu už to nelze tak jednoduše použít, ostatně tento názor často říkají i admini a modi, že k tomu to určené není :) Tady bych se spíš bál, aby to Bp neomezil ještě více tento mechanismus.;):D

    Ale co se týče návrhu, ano, úplně nejlepší by bylo nadefinovat pro všechny mechanismy aktivační/deaktivační klávesu, nejen pro Ty co už to mají a sběr(viz návrh) a možná by si ty klávesy mohl hráč nadefinovat i sám :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Tak NPC v rohu brány jdou Kaminou dorážet normálně (nepoužívám to), jenže když jich zhebne víc najednou může dojít ke ztrátě části dat a nepřipíše se celá odměna. Jediné omezení od BP bylo, pokud vím, zavedení countdownu. Říká se tu, že kamikadze byla míněna na souboje hráčů, ne na ničení NPC. Jenže trefit (zkušeného) hráče je podstatně obtížnější, než NPC.

    Ale to už je dost OT.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. PetriCZech™ jasné :) nechme kaminu kaminou a držme se návrhu klávesové zkratky pro sběr :) Případně budoucích klávesových zkratek i pro více mechanismů Peta ;):D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Drift1

    Drift1 User

    Je fakt že by to chtělo upravu.Spíše bych to ale viděl na možnost vložit mechanizmy na herní mapě do lišty.Přiřadíte číslo a je to.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. ano myslenka je to dobra a jsem tez pro pac se me nekdy omylem stava ze odmacknu v rychlosti uplne neco jineho nez jsem vubec chtel takhle by to bylo prehlednejsi a hlavne pohodlnejsi
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -xghost-

    -xghost- User

    Klávesové zkratky pro všechny mechanismy. Do menu dát možnost "nepoužívat"(případně "používat jen "E" a "R"") pro ty, co se často překliknou a je to.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. svi1

    svi1 User

    Zkratky pro mechanismy ano. Do menu možnost "nepoužívat" ano. Klávesy ať si zvolí každý jaké chce. Každému přece vyhovuje něco jiného. Neškodný návrh, který, pokud má možnost vypnout/zapnout, nikomu neublíží a spíše usnadní hru. Minimálně "cudl na opravu peta po zniceni" jak psala Little_Tali
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.