Klient Darkorbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *kalkulačka*, 29/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Co to maj zas stím klijentem do prkenka!!!To už vážně není normalní,nic nefunguje a ještě si vaším klientem zničím notebook.Od instalace toho vašeho klienta mám problémi s PC,zajimavé je že se mi seká,přehřivá a dokonce i jde pomaleji do režimu spánku.A nevím co má znamenat ten cloud a VOP v angličtině,já budu hru hrát až zas budete mít vše v pořádku,po odinstalaci mi jde zas všechno normálně.Dokoce jsem musel ze svého pc odinstalovat cizí cloud,nevím co to má znamenat stím cloudem

    Ps: mám 12 giga rám a 750 giga ssd
     
  2. Drobný tip: klienta jsem instaloval na prázdné USB. Pokaždé, když si chci zahrát, tak ho jen připojím, a po hraní zase odpojím. Mám pak jistotu, že mi na pozadí neběží žádné nežádoucí procesy ;)
     
  3. dík zkusim to :) a veškeré soubory z Darkorbit jsem poslal velkým antivirovým korporacím k analíze,uvidim co mi na to řeknou :)
     

  4. přehřívá to PC, je to totální slátanina, a hlavně že funguje payment. Bravo bravo této mrtvé hře.
     
  5. Klienta jsem kontroloval Avastem a Malwarebytes, bez výsledků. Ale poslat to na prověření nebude špatné (Kasperksy a Eset jsou v tomhle ohledu docela dobří). Sám jsem zvědav, jestli tam něco najdou (není normální, že by to zatěžovalo systém víc než internetový prohlížeč, nebo snad jo? V tomhle ohledu jsem laik, takže se rád nechám poučit ;)).
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.