Podpora Klient na OS-X a Linux

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Forkys, 10/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Forkys

    Forkys User

    Ahoj piloti,
    vzhledem k tomu, že na klientu probíhají různé bonusové akce, a spousta z vás hraje na jiném os než-li je windows níže krátký návod, aby jste o tyto bonusy nepřišli.

    Nainstalujte WINE z repozitáře, či z obchodu. Následně si stáhněte instalační soubor.

    Do odkazů na stažení doplňte TID. TID naleznete, když si dáte stáhnout klienta v normálním prohlížeči. Pod jiným os vás to sice vrátí na hlavní stránku, ale v adrese naleznete dané TID.

    https://int1.darkorbit.com/indexInternal.es?TID=111.111111111

    Stahujte si verzi podle nainstalovaného wine nikoliv podle verze OS.



    Odkazy na stažení:
    x64
    https://darkorbit-22-client.bpsecure.com/bpflashclient/windows.x64/DarkOrbitInstaller.exe?TID=
    x32
    https://darkorbit-22-client.bpsecure.com/bpflashclient/windows.x86/DarkOrbitInstaller.exe?TID=

    Poté nainstalujte a bonusy můžete vybírat ;)

    Přeji příjemný let vesmírem.
     
  2. Forkys díky, ale nechápu.
    Dal jsem stáhnout, objevilo se mi to TID.
    A co ted. Ta instalaci exe mi nefunguje na windows. Jak doplnit TID ? do exe co tu dáváš.
    Jsem z toho jelen.

    Edit: dal jsem TID za to co jsi dal stáhnout a furt exe.
    Nevím jak dál.

    Jak to mám zprovoznit.

    Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/20
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Forkys

    Forkys User

    •ŞĦΘCK▪,

    stáhne se ti exe instalátor. Nainsatluj si WineHQ a přes něj to exe spustíš. Proklikáš se instalací a máš hotovo.

    Upozorňuji ovšem, že je to jen náhrada. Plnohodnotný herní klient pro ostatní OS ještě není.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    On už je někde plnohodnotný ''klient'' pro Wx?
     
    Monika2020 tohle ocenil(a).
  5. Forkys

    Forkys User

    ZOHAN,
    není a nechytej mě prosím za slovíčka. Děkuji.
    Je to návod jak rozchodit beta klienta přes wine. Instalátor beta klienta není pro ostatní OS. Tudíž je tam napsáno plnohodnotný, aby hráči neočekávali soubor s koncovkou dmg, deb, rpm atd.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nikoho za nic nechytám, jen jsem si myslel, že mi něco nového uteklo.:)
     
    Monika2020 tohle ocenil(a).
  7. Forkys bohužel WineHQ nefunguje. Píše, že to není aktualizované.
    Nevím co s tím.
    Jsem z toho fakt zmaten. Hodinu se to snažím zprovoznit a nic.
    Nefunguje to. Natoč video nějaké nebo návod obrázky.
    Tobě to funguje mi ne.

    Díky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. me to vsechno facha ale problem mam v tom ze nemuzu na herní ucet co mam pouze novy a to nechci
     
    Monika2020, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Chápu je to trochu mimo téma, ale zajímalo by mě zda jde hra spustit na CHromebooku. Přes původní prohlížeč AdobeFP by to po nějakých úpravách asi šlo, ale klienta to nebere. Máte někdo zkušenost ???
     
  10. Určitě by se to dalo, kdyby ti šel nainstalovat Maxton 5, ovšem Chromebook mívá slabší HW, protože jej nezatěžuje operační systém, jako nás chudáky s widlema. No a další varianta by byla, nainstalovat si jako druhý operační systém W 10, nějaké základní, dneska to seženeš za pár korun (do 100Kč) a půjde ti klient.

    Odkaz smazaný.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/23
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► chápu, že jsi chtěl poradit, ale odkazy na jiné webové stránky zde být nemůžou.
    Je možnost popsat a nebo rozepsat jak si to může hráč vyhledat. ;)
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Paradoxně to je důsledek zoufalství hráčů, kteří hledají jiné cesty jak vůbec tuto hru hrát místo aby se staral neschopný provozovatel hry ...
     
    Naposledy upraveno: 17/10/23
    Cruenta†Ultionem a rada1967 tohle ocenili.
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    citace smazaná

    No a jak tedy na chromebooku ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/23
  14. Firefox, pokud máš procesor Mediatek nebo Qualcomm, windows ti asi nainstalovat nepůjdou. Pokud máš intel nebo ryzen, mělo by to jít. Ale zabere to místo na disku. Sehnat se to dá na allkeyshop com (doplň tečku) a dej vyhledat windows 10, neber ty s přihlášením na telefon a firmy pod 4 hvězdičky. Posledně jsem měl licenci za 60 korun. Napíšou ti do mailu kód a link, kde si stáhneš instalační DVD. Pak vypálíš a při instalaci nemaž HDD, jen přidat operační systém. W10 home jsou jednoduché, mají aktualizace. Když spustíš počítač, bude ti to nabízet, jestli spustit windows nebo OSX. Kdyby se nedaly nainstalovat, tak jsi přišel o 2 piva... Nebo můžeš tu licenci někomu darovat :D.
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► jj dík za radu, ale já chtěl jen vyzkoušet zda by hra běhala na Chromebooku a jestli to vůbec jde třeba i přes AFPlayer. Vím že tam nejsou Widows a instalovat nehodlám. Jinak hraju na W10 s klientem, no hratelný to s bídou je, ale kam se to hrabe když jsem to ještě hrál na WinXP/AFPlayeru hra šlapala jak švýcarský hodiky....
     
  16. bufinek

    bufinek User

    Nejaký návod pre macOS s M2 procesorom? nechcem moc inštalovať externy win naň :(
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  17. bufinek jo je. Na github napiš darkorbit client a tam je verze pro Mac ;););).

    Mělo by to fungovat, pár hráčů tak hraje :):):):)