Klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 16/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rád bych se zeptal k právě probíhající akci.hraji přes Klienta a v herním okně je jak Helloweensky Kalendář s odměnami,tak ještě Měsíční Luxusní Kalendář a ten mě právě zajímá,ke kterým zakoupeným balíčkům se to vztahuje?v Obchodě v doplnkách jsem si zakoupil Balíček Designů pro Solaris,ale v Herním Okně se mi ten Měsíční Kalendář s odměnami Neaktivoval. Děkuji za Vysvětlení.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    K tomuto baliku nam neprislo ziadne info zial. Najdes ho v obchode-->extra---> hned vedla bojoveho preukazu.

    upload_2020-10-16_16-47-0.png
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Safla, puni byl rychlejší.:mad::(
    Jen bych dodal, že tento ''sqvělý'' kalendář považuji za opožděný apríl od BP.:)
    P.S. Za tolik peněz tolika uridia?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Je už nějaké info k tomu měs.luxus.kalendáři ??? Je ho možné aktivovat kdykoliv a nebo jen vždy na začátku měsíce ? A k jakým balíčkům při zakoupení se vztahuje ? Má někdo zkušenost ?
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. To ked chcem mat ten luxsusny kalendar cez klienta tak mam si kupit Monthly Deluxe to vazne? To ma byt motivacia loool.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Janci*** - na exkluzivny kalendar vdakyvzdania ti staci prihlasit sa cez klienta. Na ten druhy deluxe si musis kupit monthly deluxe balik.
     
  7. Dakujem za info.
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.