??Klietka??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !-!BossOForbiT!-!, 11/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň prajem :) Vie sa nejaké bližšie info o tej akože ´´klietke´´? Lebo jediné čo mi to robí je že kôli tomu furt umieram :)

    Dá ma do klietky uprostred toho ako letím samozrejme letím ďalej ale nemôžem zmeniť smer nemôžem nič robiť lebo som zaseknutý ale loď letí ďalej pri tom som ´´ževraj´´ v klietke, samozrejme to skončí tak že puknem, už sa mi to stalo asi tretí krát, tak či sa vie nejaké info o tom prečo spravili takýto nezmysel, chápem z jednej strany že sa snažia niečo robiť a je to pekné ale to že pokazili normálnym hráčom chuť do hry a iba narúšaju hranie normálnym hráčom už pekné naozaj nie je :)

    Ďakujem za info.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    AKo nahle dojdu informacie, tak budeme o nich informovat hracov na fore. Uz bola na fore zalozena diskusia k tomuto, tak nevytvaraj duplicity.

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.