Klikání GG ..?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •√=PΛCΛN=ΣIC™, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    mám dotaz ohledně klikání GG. Rady a zkušenosti bych uvítal, jak stavět co nejlevněji.

    Jestli například ze začátku po 100, v půlce po 10 a ke konci po 5, nebo stále po jedné .. ? Jak využívat multiplikátor v celém průběhu stavění, atd ..

    Děkuji za rady
     
  2. Pecane ahoj ja to beru porad po 100az do konce kdyz nepadaj dilky tak aspon hafo munice a neresím to
     
  3. Hlavne neklikaj pocas akcie na klikanie bran, alebo na boxiky, ked je v nich viac energii. Akonahle ti zacne padat na multiplikator xenomit a opravy, vies ze je nejaka akcia a pockaj si az ked skonci. Tak to funguje u mna.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    •√=PΛCΛN=ΣIC™ Urcite neklikaj po 100x a 10x, to je uplna hlupost a brany sa tak nehorazne predrazuju.

    Najlepsie klikat celu dobu po 5x, multiaplikatory sa snaz chytit klikanim po 1x a na konci ked uz chyba poslednych 10 dielikov klikaj len 1x.
     
    -baghira2- a sufuzky tohle ocenili.
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Nebo pokud jsi trpělivý klikej zásadně jen po 1. Je to nejlepší varianta po celou dobu. Na začátku se kliká po 5-ti jen proto, že ten rozdíl není moc velký oproti po 1, takže někomu to stojí za to, aby se s tím po 1 nemusel patlat.

    Jinak multiplikátor pouštěj ihned, jak ho dostaneš. (Případně na druhý klik, což vychází skoro stejně a kdysi při nějaké statistické zkoušce to dokonce dopadlo nepatrně lépe než pouštění hned).
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- To je sice pravda, klikanie po 1x sa oplati u hracov co robia brany zriedkavo. No pre hraca co to klika denne bohate staci klikat po 5x a iba ku koncu po 1x, cena brany je vacsinou stale dobra.

    Samozrejme multi treba vyuzivat co najskor a necakat do 6x.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. PaiMei

    PaiMei User

    Bran jsem postavil možná už stovky, postupem času jsem zjistil, že nejlepší je klikat po 5x a zhruba v okamžiku, kdy chybí 10 dílků, tak klikat po 1x.
    To ale neplatí pro Alfu, Betu a Gammu. Tam klikám po jedné celou dobu.

    Jediná brána, která se mě vyplatila klikat po 100x je Hades, kde mě průměrně stála kolem 30-40k uridia.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Ano, lenze hromadne klikanie Alf, bet a gamm sa neda robit po 1x, zosedivela by nam brada pretoze by to zabralo strasne vela casu.

    Ak niekto vynimocne stava A, B, C tak nech klika po jednom, ale inak je uplne v pohode kikat po 5x.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. PaiMei

    PaiMei User

    |Oromë| máš pravdu, ale dle mého pocitu je prostě po 1x postavím rychleji. Podloženo daty to ale nemám.

    -----

    edit: ano, je to levnější, ne rychlejší. Ale zkusil jsem teď stavět po 5x a možná na tom něco bude. Jelikož mám teď branovou náladu, ještě otestuji různé způsoby v praxi :D
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  10. lorduriel

    lorduriel User

    Paimai ale u tebe je myšleno rychleji jako lacněji! velký rozdíl, dle tebe po x1 postavíš ne rychleji ale lacněji ne rychleji ve smyslu časové náročnosti oč právě jde při sériovém stavění bran alfa, beta gamma kde hraje velikou roli kolik jich postavíš a vylítáš za čas ;-)
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Trosku si ma asi nepochopil, ja som narazal na to, ze ak chce niekto prejst 50 bran za tyzden tak by pri klikani po 1x zabil strasne vela casu. Uz pri 5x klikani to zabere dost casu.

    Njalacnejsie su urcite po 1x, no pri hromadnom klikani sa klikat po 1x celu dobu jednoducho neda, 5x je este dobra alternativa.

    Ak je ale autor zaciatocnik a zacina stavat len svoje prve brany, urcite nech klika po 1x ak chce vyklikat 1 alebo len par bran.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Já všem děkuji za rady a zkušenosti. Jsem spíše začátečník, postavil jsem osm Zet a po pár kusech zbylé brány, abych získal korunku a poslední Zety mi přišli dost drahé ( jen dle oka, nemám žádnou statistiku ), tak se jen pro zajímavost ptám jak mám klikat příště .. :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •√=PΛCΛN=ΣIC™ - vela hracov klika roznymi sposobmi a to je uz na tebe, ktori z tych sposobov ti lepsie bude vyhovovat. Musis ich odskusat a sam zistis, ktori sa ti viac hodi. ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.