Kód na Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem StrazcePekla, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, přišel mi kód na Speraheda 4.2 v 18:10 no už včera sem se dostal k PC šel sem si ho zadat a napsalo že platnost vypršela ... to jste tam vážně dali jen na jeden den?
     
  2. Korben

    Korben User

    My sme nič nedali a kód je určite platný viac ako 1 deň.
     
    Crew¾In†Shot√ tohle ocenil(a).
  3. Sid

    Sid Guest

    StrazcePekla doporučuji si zkontrolovat, kdo všechno má přístup k tvé emailové schránce.

    Pokud to snad nevíš, rozesílané kódy jsou unikátní, to znamená, že kód lze použít pouze jednou.
     
  4. K Emailové schránce mám přístup jen já a pokud by ho někdo už použil nenapsalo by to Platnost tohoto kódu vypršela. že?
    ----------------------
    Chci se zeptat jestli se mi dostané normální odpovědi ohledně pomoci nebo mi s tím nějak pomůžete? Jestli máte teda ochotu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/2/14
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Pravděpodobně to nikdo za tebe nevyřeší, jedině snad, že to, co jsi chtěl teď použít nebyl kód na spearhead, ale některý z kódů z předcházejících emailů, který jsi obdržel někdy dříve a teď jsi ho jen otevřel v domnění, že se jedná o zmiňovaný spearhead. Nemůže být problém v tomto?

    Asi bychom museli vidět přesný obsah emailu, aby se toto dalo posoudit.
     
  6. Ne v tomto to opravdu není klidně vám to odfotím jestli chcete..
     
  7. Korben

    Korben User

    StrazcePekla Nepreložil ti prekladač náhodou ten email ?
     
  8. I kdyby tak kód by se tím nezměnil a Obrázek SpearHeada taky ne ... či? ...
     
  9. Korben

    Korben User

    No práve že sme sa tu stretli s hráčom ktorému ten prekladač ten kód zmenil a taktiež mu to vypisuje že bol kód už použitý.
     
  10. Ne nepřeložilo nad tím je i další okínko kde to je vše v originálu a kód je stejný.. A mě to nepíše že byl použitý ale že jeho platnost vypršela ... což je asi volovina když je starej 2 dny a zadával jsem ho včera, a nešlo to.
     
  11. Korben

    Korben User

    Koľko miestny je ten kód ?
     
  12. ****-****-****-**** 4x4
     
  13. Korben

    Korben User

    Tak teraz neviem či to 4x4 je náhon tvojho auta ? :D
    Ten kód by mal vypadať asi takto : AHSD-KLSA-IZ3N-DW54.
    Ak je takto AHSD_KLSA_IZ3N_DW54 tak je zle.

    Ak ho máš tak nejako ako ten prvý a nejde ti to, tak už potom neviem, lebo tento kód je tuším platný týždeň.
     
  14. Ja som dostal kod na tých 50 extra energii a 300 uber rakiet ale tak ten kod na hangar a spearhead som nedostal je to k voli tomu že som dostal ban za program či ?? len by som sa chcel spitať ? :)
     
  15. Korben

    Korben User

    †Iam•Ŧħз•PiρíΚ† Ten kód nebol určený všetkým hráčom a poprosím ťa nájdi si tému ktorá sa tomu venuje a tam si všetko pene prečítaj.
    Ďakujem.
     
  16. Ano mám to presně ako ten prvý a nie nění to pohon auta :D
    --------------------------------------
    Ano viem že to nění pre všetkých a podla toho by mi to malo isť.
    -------------------------------------
    Chcetě to odfotit aby stě mi verily? Ale to by som odhalil kod ..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/2/14
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Korben

    Korben User

    StrazcePekla posielať tu nič nemusíš, je to zbytočné. Ak ti to nejde, tak to nepôjde ani nám. A prosím nepíš viac príspevkov pod seba , ale ak nikto nereagoval, tak použi možnosť upraviť príspevok.
     
  19. Logan

    Logan User

    Kolegovia boli ochotni ale ani oni nedokazu carovat - bohuzial

    OT zmazane
     
  20. To mi to nemôžete poslat znova? Nebo náhradu? V čem je spravedlnost? Jsem člen ostatní to dostanou a já ne .. v tom není čarování.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.