Zpetná vazba Kolik klíčů je cca potřeba na full lf-4?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem guzík7, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. guzík7

    guzík7 User

    dobrý podvečer,
    chtěl bych se Vás zeptat, kolik klíčů jste cca potřebovali na full LF-4, je mi jasné že to je o štestí,ale aspon orientačně
    díky za odpovědi
     
  2. Dejme tomu že ze 100 klíčů dáš teoreticky 1 LF-4, to by znamenalo že na golíka s full iris,apis,zeus bys potřeboval 34 LF-4, což je 3400 klíčů, ale samozřejmě se může stát, že ze 100 klíčů nedostaneš ani jedno. Takže podle mě to je něco mezi 3K-8k klíči (hodně zaokrouhlené čísla). PETku do toho samozřejmě nepočítám.
     
  3. 42, když máš štěstí :D. Nikde není psáno, že ti nemůže padnout z každé bedny.
    Já v první stovce dostal celý zeus, pak to šlo jak na drátkách. Včera 1x LF4 z epsilonky, dneska druhá LF4 z těch 5 klíčů, co epsilon dává, prostě je to o štěstí...
    Helix 399%,premium 5%, slevák 25%, při akci 25% sleva a máš klíče za 45%, a dál je to už jen o štěstí :D.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/16
    Korben a -baghira2- tohle ocenili.
  4. dolikt

    dolikt User

    když sbíraš nesbírej na jedný mapě ale střídejto
     
  5. svi1

    svi1 User

    guzík7 mrkni třeba sem. Projdi si to téma a uvidíš, jak to padá i ostatním. Někomu to padá a někomu hůř. Pokud budeš mít trpělivost, tak se full LF4 dočkáš. Pokud ne, tak holt smůla. Je potřeba vytrvat.
     
  6. guzík7

    guzík7 User

    díky všem, až bude sleva tak jsi si koupit 1000x klíč, tak uvidím kolik jich padne:),kdyžtak budu aspon mít všude lf-3:D
     
  7. allberg

    allberg User

    Ne 1000. 4000 klíčů. To je jen 42 000 Kč. No, neber to.
     
    CLM_-{Đяάğσ}-_CLM*† tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Uf pekná vykopávka.

    Neaktuálna téma.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.