Chyby Koľko dni mesiacov rokov ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 8/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Chcem sa opytať kolko dni mesiacov rokov mam prestat hrat aby mi nabehli normalne odmeny?

    Čo je toto za pristup od bigpointu ??

    2den bez hrania a stale mam odmeny rovnake 26 uri 3 uri za kristalina

    stale som sa snažil jedno npc a odist aby som videl či už mam naspäť uri a nie nemam
    KRISTALON
    08.11. 20:00Zničil jsi loď vetřelců.+ 26 U.
    08.11. 15:37Zničil jsi loď vetřelců.+ 26 U.
    08.11. 12:17 Zničil jsi loď vetřelců.+ 26 U.
    07.11. 17:40Zničil jsi loď vetřelců.+ 26 U.
    07.11. 08:51Zničil jsi loď vetřelců.+ 26 U.
    07.11. 01:42Zničil jsi loď vetřelců.+ 26 U.

    Ako dokedy ??? moja trpezlivosť už konči ak sa to nezmení do obeda normalne končim a už to nezapnem


    cz1
    [​IMG]165975243

    ......Končím nič sa nezmenilo to isté
     
    Naposledy upraveno: 8/11/19
  2. Drift1

    Drift1 User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - uz som pisal v inej teme, ze netusime na akom principe to funguje a taktiez, ci to skutocne obmedzuje len nepoctivcov. Mozes uviest kolko hodin denne si hraval? Pripadne na akych mapach si strielal NPC, potrebujeme informacie a ja si ich nemozem zistit, kedze som uz dlhsiu dobu bez potrebneho nastroja.
     
  4. Septarzx

    Septarzx User

    Ked robiš karantenky tak ja som tu bol tak cez tyzden od 16:50 do 23:00 až do polnoci dakedy dlhšie však na chate som bol vždy :) karanteny a behemondy.. a napriklad ked mam volno tak som tu od 8:00 do večera :D samozrejme male pauzy cca 30 min

    ako toto ma len núti odisť z hry

    A samozrejme som si všimol že už upravili boostre už nejdu časovo asi preto bola kompenzacia

    ALE

    Bonusove boxy a zľava idu časovo takže ak nemôžem byť v hre teraz musim čakať pridem o premko bonusove boxy a zlavu čo znamena že už viac do tejto hry nikdy nedam.. a preto končim

    Nieže chcú aby sme viac a viac investovali penazí ale zaroven chcú aby sme si davali pauzy :D časové obmedzovanie.. znižovanie urka atd.. "
     
    Naposledy upraveno: 8/11/19
  5. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    ja osobne plnim jen deni ukol na 3-7a hraju od 16:00 do 2do rana kazdy den a hned mizim na bl kde sem ted porad kvuli rinusky az ho budu mit dost budu vydelavat urkona uberce a piratech osobne na 3-7 nechodim a vyplaci se to zatim bez postihu
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - tak je to dost vela casu, cize mozno preto mas tu odmenu znizenu, ale zas pisali aj ini hraci, co farmia tiez dlhe hodiny a nemaju znizenie odmien. Ja osobne to otestovat neviem, lebo tolko hodin na hranie nemam :D Jedine, ze hraci, ktori to drtia podobne dlho by sa podelili o skusenosti. Este ti odporucim skusit ine mapy, ci mas znizenu odmenu celkovo alebo na aky typ votrelca presne a ci je to len na mape tvojej firmy alebo aj ostatnych.
     
  7. Septarzx

    Septarzx User

    Ako mám chodiť iné mapy ked robim karantenu a iné mapy mam rovnaku odmenu.. a ked potrebujem material na karanenu tak budem robit na x-7 ... a ako som pisal chodim len 2 mapy kedže mam znižene učko..
    streuner 3 učka som ho asi 2 týždne nestrielal

    pohoda takže budem môcť začať hrať až od pondelka :D čo je smutne .. ked to bude tak ;,; tak to ani nezapnem a predam učet ;,;

    Sabu a ktorú mapu neosekali ? však aj BL tak isto mi ide.. behemond dava box tak tam mi dava jedine odmenu normalnu ine nemôžem ani robit
     
    Naposledy upraveno: 8/11/19
  8. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    muzes to robit ale jen chvilku my s tim nic nenadelame musis si ujasnit jak hrat kvuli tomu ze mas vela herniho casu a bud rad ze to zatim jeste de a ze neosekali vsechny mapy
     
  9. Septarzx

    Septarzx User

    Skopirovana odpoved z ticketu zmazana
    čo my vyplýva kedže som robil doookola karanteny tak mi šlo dole urko kedže som tu travil viacej času pri tom kedže akcia väčšinou má prilákať ľudí nie odlákať .. takže budem potrestany za to že som tuto hru hral choré na hlavu nech sa idu liečiť..

    PS: Tak sa tu majte zbohom BP už je rozhodnuté Končím ;;.;;
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/19
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - x-7 mas dohromady 3 mapy, cize na vsetkych 3 ti pada z NPC rovnaka odmena? Pytam sa preto, lebo ked sa to bude hlasit, tak nech poskyteneme co najsirsie info pre vyvojarov. Zial nejake blizsie info nedoslo, preto mozeme len polemizovat o tom, co ma na to vplyv. Mozno je to nastavene na nejaky pocet NPC, ze ak prekrocis pocet odstrelov urciteho typu NPC napriklad za tyzden, mozno klesne odmena, ale je to len domienka.

    Odpovede z podpory hry sa na forum nekopiruju.
     
  11. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    no vidis muzes se toho zbavit po overeni uctu pokud tohle napsali a jsi limitovan po overeni budes mit asi ulevu nebo perma ban
     
  12. Septarzx

    Septarzx User

    Padá mi to na každej mape bol som na x-7 karantena a BL dookola kedže tam sa zdržiavam väčšinu času.. overení učtu som chcel ale neodpísal mi email kde to mam napísať do toho Hamburgu.. a kedže som skeptický aj po overení učtu by nič nespravili pretože majú nastavený systém a ten sa nedá obísť už som rad toto riešil z niejakým eventom ked sa don nedalo dostať zdá sa mi wargame.. netestoval som všetky mapy ale x-8 streuner 3 učka kristalin 3 učka kristalon 26 učka BL 9 učka za impulsa normalne 45 dava .. karantena tiež malo dava 2 až 3 učka za npc

    sami viete že som stale spamoval či ide dakto karanteny aj 6 -8 hodin len tak by som nedal zrejme to nema takto nikto ešte upgradnute
    https://paste.pics/edit/25245e2db96e11c5d5557e501547c967

    cca 440 karantén tam bolo spravených za 4 dni a už aj v karantene som mal obmedzenie tak reku dam si 1 den oddych a nič 2 den nič 3 den nič takže až do pondelka byť v obmedzenom režime už vtedy som dostaval 30 učka ked som končil a teraz ešte menej :D 26
     
    Naposledy upraveno: 8/11/19
  13. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    to ovlivnuje vsechny mapy a npc a drzim te palce s overenim
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - kedze si pisal na podporu a obdrzal odpoved, tak sprav, co ti odporucili. Je piatok vecer, cize odpoved mozes dostat az pondelok, kdze vikendy sa do uvahy neberu, ale mozno pride odpoved aj skor.
     
  15. Septarzx

    Septarzx User

    Čakať ma nebaví čo ti na to mám povedať čakaj v hre čakaj na odpoved. potom čakaj kym ti odpisu .. čakaj kym môžeš zase hrať.. :3 premko zmizne boostre zmiznu zlavak atd.. a čoho sa dočkám ničoho ani kompenzacie tak budem čakať ako ste mi to doporučili

    08.11.2019 - 21:01[​IMG]Předplatné bonusového balíčku "Sleva" skončilo
    dočkal som sa
    2 dni skonči mi aj premko :) aj dvojnasobok :) tak aspoň na to si počkám
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - inak ti pomoct nevieme, kedze mas problem alebo sa stazujes na nieco, co je formou systemu riesene, takze nemame ako to overit. Navyse komunikujes uz s podporou hry, ak ti nevedia pomoct ani oni, tak potom na fore nemozes cakat zazraky, my vieme len poradit, ale ziadne napravy sa tu nerobia, len rady sa poskytuju.
     
  17. Septarzx

    Septarzx User

    Nekomunikujem on to rovno uzavrel že mam napisať na Hamburg.. a uzavrel a prišla mi sprava že ako som bol spokony s podporou :) však fajn budem hrať aj bez toho aby som dostaval učko len je to choré :)
     
  18. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    Dotazy k řešení sporů online můžete zasílat na adresu: odr@bigpoint.net nasel sem to primo ve hre v impresiounun
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. jaritko

    jaritko User

    No mne to znížilo na cudzej x-7 po cca 10 ružových kristalonoch zo 150 na 120u a to som tam bol po dlhšej dobe a strieľal medzi tým aj "hráčov".
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.