Kompenzácie za výpadky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eρεβος*SK, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    |Oromë| ano, to nenutí -stále dokola omílaná věta... Jen říkám, že to tímto zkazili. Kdyby tu akci dáli zvlášť a nezahrnuli to do kompenzací hned by to vypadalo jinak. Já v tom vidím "kompenzaci" i pro BP a proto říkám, že to přehnali.

    To, že dali náhradu pro hráče je fajn, ovšem to, že nezapomněli i na to, jak si namastit kapsu v souvislosti s kompenzací hráčům je spíš nešťastný.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Zisk je vzdy dolezity, je to len sikovny marketingovy tah. Pozri, kto nechce nic kupovat, tak nad tym len mavne rukou a hra dalej. Ten co si planuje nieco kupit ma perfektnu prilezitost, tot vse.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sentiero v žádném případě nechci obhajovat BP, ale myslím že to vnímáš až moc vyhroceně. To co jsi psala o rozdělení akcí, je jen slovíčkaření, ale reálně v tom přeci žádný rozdíl není. Hlavní kompenzací bylo prodloužení akce a náhrada ztracených časů z boosterů. Dvojnásobek odměn z bran, bonus na BZ a čest a GHH už jsou jen malý bonus navíc a záleží na každém jestli ho bude chtít využít.
    MHH by byla tak jako tak, takto ten kdo plánoval kupovat dostal ještě něco málo navíc, a ten kdo nekupuje nepřišel o nic.
     
  4. bude tento víkend v Branach vse dvojnasobek?
     
  5. možno ano možno ne. moc si nezvykaj. tieto dvojnásobky su dosť neferove podla mna vočí hráčom čo robili herkuly havocy dávno.
    pride chalan pár ziet fullhavoc, a my sme museli makať
     
  6. »Wε•αяε•Łεgεŋđ«, přišli chalani, pustili automat a udělali hafo zet a kappa. Neříkám, žes to byl zrovna ty, ale ty dvojnásobky jsou dobrá šance jak obuvníky můžou slušní hráči dotáhnout.
     
  7. Neříkam že já neskousel pár zet a kapp ale nepadlo mi ani Hercull ani Havoc mě jde jen o klice a logdisky
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze kompenzacia uz bola velmi davno, tak povazujem temu za neaktualnu a preto si ju dovolim uzatvorit ;)

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.