Konec Flash Playeru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem astra3, 19/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. astra3

    astra3 User

    Ahoj, chci se zeptat Dakrorbit Team, co hodláte dělat v tom roce 2020, jakmile Adobe ukončí podporu Flash Playeru ( https://blogs.adobe.com/conversations/2017/07/adobe-flash-update.html ).
    Jak je zmíněno v odkazu, tak Adobe je již domluvené s velmi používanými prohlížeči, aby společně pomohli Adobe oficiálně Flash Player "zabít". Je to z toho důvodu, že Adobe si uvědomuje všechny ty chyby a zbytečnost Flash Playeru v současné době (kvůli HTML5, WebGL,...).
    Asi podle mě se bude muset přejít kompletně na nový engine (do toho roku 2020).
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2- a Karlos tohle ocenili.
  3. Clypsso

    Clypsso User

    Pozor BP to nemá na haku...už pracuju na download cliente ale kedže ten ich klient má ešte nejake tie muchy tak ho nemožu vidat ..
     
  4. Korben

    Korben User

    Clypsso, Ona to myslela tak, že BP to netrápi a pripravujú sa na to.:)
     
    -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
  5. astra3

    astra3 User

    Sorry, nevšiml jsem si toho příspěvku ohledně řešení do budoucna :D .
     
  6. Tak jsem to našel. Klient bude, snad asi... Rád bych se na tuto situaci připravil. Ryzen mobile už začal a zhruba za rok bych šel do některého z NTB s jejich procesory, vzhledem k ceně. Můžou mi zde poradit, ale skuteční počítačoví odborníci, jak moc se změní potřeby uživatele DO po zavedení klienta v DO? Třeba po zkušenostech z jiných her, jak moc se změní minimální požadavky na HW, abych nekupoval NTB a pak na to nestačil.
    Ale taky rozumně, abych na to stačil s penězi :D.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Co se HW nároků týče tak to bude beztak stejné jak všude a to tak že ze začátku bude hra nevyvážená ale časem se to spraví jinak bych se toho nebál podle mě bude hra ještě méně náročnější než v prohlížeči ale to jen špekuluju :D ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ahoj jen bych se chtěla zeptat zda bude možné se přihlásit do hry i přes android, jelikož teď hraji na tabletu poněvadž bych si chtěla vyzvedávat denni bonus z kalendáře když zrovna na hru nebudu mít čas děkuji za odpovědi. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. No mě to přes telefon jde, ale lítat se nedá, bez myši a klávesnice je to docela složité.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. skus otg priamo pripojíš mobil cez koncovku(redukciu) k myške alebo usb stojí to par centov
     
  11. Vy jste mě nepochopili napsala sem to špatně otázka zní bude možné přes ten novy herní klient hrát na tabletu co má android? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. angelexit

    angelexit User

    osobne si myslim, ze na android bude muset byt trosku odlisnej klient nez pro Win nebo mac, iOs, linux, atd. Taky by me zajimalo jestli resi ruzny platformy.
     
  13. -Kočička- zatím ani nevíme na jakou jinou platformu nebo engine se hra přesune až bude potřeba přejít z flashplayeru na něco jiného. Na mobilu momentálně hra běží jen díky tomu že některé prohlížeče podporují FP, až tahle podpora skončí, bude nejspíš konec i hraní flash prohlížečovek na mobilu, pokud se pro ně extra nevytvoří klient. A vzhledem k tomu že DO není hra určená pro dotyková zařízení, není ani moc pravděpodobné že by se tak stalo. :)
     
    Cruenta†Ultionem a angelexit tohle ocenili.
  14. Tak tedy děkuji za odpověď a nezbude mi tedy nic jiného než čekat zda vývojáři něco nevymyslí i pro androidy :) jen by mě zajímalo jak si potom budu vyzvedávat denní login když zrovna nebudu doma :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Kupiš si mobil z windowsom :D
     
    [flav] a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  16. Callisto

    Callisto User

    Ahoj -Kočička-,

    jak píšeš musíme počkat. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál :)

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Momentalne k tejto veci nemame dalsie informacie, ale ked sa ich dozvieme, ze co a ako bude, tak budeme urcite informovat hracov. Treba sledovat forum ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.