Konfi proti hráčům

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●, 8/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, rád bych se zeptal zkušených hráčů na vhodné konfy proti ostatním hráčům.
    Moje vybavení: neomezené LF-3, 8 irisů, apis, pet lv. 15, 25 SGN3-B02, RSB nekupuji ale UCB-100 mám neomezené sklady. Formace: bída- jenom diamand, kreditovky, hvězda a motýl. Loď- Aegis, Spearhead, Goliath
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. já se na tom novém fóru totiž moc nevyznám :D
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● - az sa tu moc nevyznas,tak si urcite precitaj:Jak správně přispívat na forum

    Co sa tyka konfi na lov,tak ja osobne lovim na klasike,cize jedna kamikadze konfi bez stitov na formacii motyl s full dmg a druha konfi je nastitovana s full rychlostou v pripade uniku co najdlhsie vydrzat v boji,aby mal clovek cas prejst portom pokial je CD na EMP,lebo inak sa da pouzit aj EMP a mask.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor se už delší dobu neozval, dovolím si považovat za vyřešené a uzavřít. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.