konfigurace - Aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SUPÍÍK, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SUPÍÍK

    SUPÍÍK User

    Ahoj mam Full učet i UP grade ale pořád jsem nepřišel na naký konfi :D na aegisu :)
    dekuju za radu (konfi na lov i na NPC) :)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Presunuté do diskusného kútika + oprava názvu, nabudúce to tak bude už rovno od teba.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Taky spekuluji nad nastavením aegis. Zvláště tehdy, když potkám opravdu "nabušeného" Golika. On ale není problém jen v konfiguraci. Pokud jsi již plně vybaven, začne být rozhodující kdy a jakou munici či jiné prostředky použiješ. ;)
     
  4. Trixt,ono kdyz potkas nabuseneho golika tak je asi nejlepsi konfa full stity,pohony a pryc. Pokud dostanes dmg.pres 200k tak je asi jedno jake mas konf. Jinak k tematu,na npc vetsinou(mimo bran) asi nejlepe 1.konfa lod-fullpohony,laser,letouny- herkules full stity,2.konf. lod full stity,laser,letouny-havoc full laser. Lov-1.konf.stejna jen havoc misto her. a letouny 4stit/6laser(pvp mapy 5/5),2.stejna a nebo kdyz lovim sam tak vyhodim stity s lode,dam pohony a letim na motylu(pokud,ale potkas silnou lod tak mas vetsinou smulu). Jinak,ale konfi jsou jedna vec a formace letounu, munice,miny,emp,ish,smart,hitech a kami vec druha,ale vcelku dulezita. A s tou ti nikdo neporadi,to se snad ani neda.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Otazné co tím,,full učet,, myslí...kolikrát se musím smát když nemaj ani polovinu toho co já...já konfiguraci na aegise neřeším..proč?..mám 29 LF4 z toho jen 10 ks upgradované na 16 level,jinak žádné upgrady nemám,mám jen 4 havoce a jednoho hercula,nemám zeuse....37 studijních bodu......pokud by jsem měl ,,Full učet,, tak by jsem to též neřešil....jedna konfigurace rychlá bez štítu s havocema a 10 ti letounama,vše na levelu 16/letouny,štíty,45 LF4/...zaplého peta s protokolama,X4 munici a RSB-75...druhá se štíty všude,herculy apod..to by se jinak válčilo...s techcentre předměty,xenomitem a jiné vychytávky jako smart bomb,ISH a jiné by jsem byl král.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.