Konfigurace Aegise na cubikona

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lorduriel, 21/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj rad bych se zeptal jak mam poskladat konfiguraci na cubikona?
    mam rychlou konfiguraci s full pohonem, full stity v letounech a lasery v lodi a pomalou konfu s full lasery v lodi i v letounech a misto pohonu jen stity. Bohuzel pres veskerou snahu nedokazu sam dat cubikona :-( prosim poradte.
    Vlastnim:
    Diamant, srdce
    8 IRIS
    5 LF4, cca 40 LF3
    hodne nej. stitu
    PETa s kamaikadze a premiem
    spoustu muni x3, x2
    Diky za vsechny navrhy ;-)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    lorduriel - s tymto nevies dat cubu? :rolleyes: To sa mi nejak nezda.Odporucam najskor cubu sabovat a ked sa jej minie stit,tak az potom x2,ci x3.Medzitym samozrejme kamikadze mozes dat.Diamant je dobry,ked mas obrovsky stit(okolo 500k) a zas srdce,ked mas zas maly dmg,ale pokial ides s x2,ci x3 tak by som srdce nedaval,to by si mal davat slusny dmg na tazkej konfe.Takze bud diamant,ak mas nastitovanu formaciu alebo si daj bez formacie teda.Naj by bola barierna alebo netopieria formacia,ta by ti este dmg zvysila.;)
     
  3. lorduriel

    lorduriel User

    Nejsem moc zkuseny na cubech no ;-) v tezky konfe mam 250k stitu a to je malo no ;-) mno zkusim to jak rikas. diky ;-)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    lorduriel - tak kym ma cuba stit,tak je to pohoda bo sa sabujes a mas aj ty stit,sice stratis trochu zivota,ale pre aegisa to nie je ziaden problem.Hlavne bojuj co najdlhsie na tazkej konfe,vsak mas tam schopnosti na stit a HP,tak si ich behom boja pustaj.Pockaj,nech ti trosku padne HP a potom daj schopnost stitu a kym ti bude ubudat stit ziskany vdaka schopnosti,tak si daj bojku a potom tu druhu schopnost na HP,ked skonci bojka.Mal by si cubu v pohode dat. ;)
     
  5. ja to dávam v pohode sám s golikom 250 000 stit mi neubuda vobec ked sabkujem a to len s promeriom chodím, mam full iris apis pár lf4 a samozrejme obycajnu formaciu pouzivam na cuby a není pproblem i ked zbytocne skoda muni na to dávat sam
     
  6. Mám podobnou výbavu jako ty (akorat apis navic) a cubika davam x1 (protoze lepsi muny vecne nemam :D) ;) Doporucuju ti udelat si obe konfigurace stejne a to nasledovne: do lodi full lf3 a full stity, do letounu dopln stity tak abys se sepromem mel alespon 460.000-500.000 stitu (diamant nutny), zbyle sloty dopumpuj lasery. Peta vyzbroj lasery a kamikaze. Booster na DMG a stity se hodi vzdycky. Jakmile zacnes cubu strilet, hned co ti protegiti uberou 15k stitu hned zapni schopnost na opravu stitu. Dobijeni zivotu uz pouzivej podle potreby. Neustale poustej kamikaze. Takhle jsem schopny dat cubu i tema x1, ale s lepsi munici to budes mit mnohem jednodussi. ;)
     
  7. Drina

    Drina User

    štitove konfy diamant + premko,..stale davaš jen kami,sice trva déle ale nepotřebuješ nic,a ja takhle z kuba vytahnu i 3000 učka ,)
     
  8. lorduriel

    lorduriel User

    Oki diky panove moc mi to pomohlo ;-) uz sem udelal cca 10 cubu ;-) a zkusenososti ohledne jejich strileni se jen sypou, az budu trochu otrlejsi zkusim x1 :D
    Diky.
    muzete LOCKnout
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.