konfigurace goliath

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mim©Ň, 12/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    ahoj , chci se zeptat jake jsou dobre konfigurace pro lod goliath . Ja pouzivam tuto:
    1. konfa:
    lod: dela,pohony ; irisy: 8 del 8 stitu

    2. konfa:
    lod: dela,stity ; irisy: 8 del 8 stitu

    ale mam maly dmg prosim poradili by ste nejakou dobre konfy ?
    (prosim rozepsat jak ja nahore,jinak to nepochopim :D)
     
  2. 1. loď : děla, štíty, iris : děla (vhodné na NPC)
    2. loď : děla, pohony, iris : štíty (formace na útěk)
    3. loď : děla, pohony, iris : děla (vhodné na lov slabších hráčů)

    Jinak záleží na tvé výbavě, formaci letounů, boosterech, upgradech - od toho se vyvíjí tvoje DMG i šít a je možné si konfy upravit.
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Jestli chceš větší DMG, tak vyměň v letounu štít za laser..ale podle mě je nejlepší, aby sis udělal pomalou i rychlou konfu tak, abys sabkou bral něco okolo 20k.
    (moje konfy ↓)
    1. pomalá - 9 štítů v letounech, zbytek lasery a v lodi štíty
    2. rychlá - 12 štítů v letounech, zbytek lasery a v lodi samozřejmě pohony
     
  4. Ahoj, no asi nejjednodušší a nejpoužívanější na NPC je :
    1) zdrhací loď full lasery, full pohony, letouny full štíty - malý DMG, ale rychlost a dobré zaštítování
    2) bitevní konfa, loď full lasery, full štíty žádné pohony, letouny vše lasery.
    Na bitevní máš max DMG ale jsi pomalý, na NPC to stačí, ale jak tě napadne hráč, tak je lépe přepnout konfu a zdrhat k portu, optimálně hodit EMP a mask, když to stihneš.
    DMG můžeš nahnat získáním letounů Apis a Zeus, LF4, Havoky, boostry, formací netopýr (tam ale za cenu snížení rychlosti). A taky když máš peta 15 LVL tak těch 10 laserů taky pomůže, případně kdo má premko, tak kamina taky hodně pomůže.
    Jiné konfigurace jsou taky možné, ale vzhledem k tomu, že ti tvůj mix moc nevyhovuje a chybí ti výbava, tak bych ti doporučil tu výše popsanou.
     
  5. baty77

    baty77 User

    No, já to používal trochu jinak
    Na farmení NPC: 1. konfigurace rychlá - v lodi pohony, v letounech 5 štítů a zbytek děla
    2. konfigurace těžká - v lodi štíty, v letounech jen děla​
    No a na lov: 1. konfigurace úniková - v lodi pohony a v letounech 12 štítů, zbytek děla
    2. konfigurace DMG - v lodi pohony a v letounech 2 štíty, zbytek děla
    No ale je to přeci každého věc, jak se mu hraje nejlépe... Není to univerzální, ale mně to tak vyhovuje
     
    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tohle ocenil(a).
  6. lietal som s podobnými konfami na lov až pokiaľ som nezistil že na vykrytie štítu na dmg konfe mi stačí emp a ish
    koniec koncov 2xlf3=300. x0,1=30
    x0,05=15
    x0,6=180
    ________
    525
    x4
    _______
    2100
    2lf3 bez boostrov v irisoch ti urobia 2100 na max DMG s municiou UCB-100(bez upgrade
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.