konfigurace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SUPÍÍK, 13/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SUPÍÍK

    SUPÍÍK User

    Ahoj ,mam full učet a poradí te mi konfigurace ?lod aegis
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  2. a čo tak rozpisať tvoj učet ??? to by sa zišlo :D
     
    NotDragonCZ a SUPÍÍK tohle ocenili.
  3. SUPÍÍK

    SUPÍÍK User

    30 lf-4 upgrade na 16 (10 bez up..) 20 štítu upgrade 16
    full hercul havock :)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    SUPÍÍK mas taku vybavu a nevies si spravit konfiguracie? trosku divne ;)

    tak akoze dalej zalezi ci chces s aegis lovit hracov, tocit branu alebo supat npc alebo zbierat palla???...

    proste v hre vznikne mnoho roznych situacii a na kazdu sa hodi ina konfiguracia

    no ale takto na prvej konfe odporucam full havoc a na druhej full hercules

    dalej zalezi ci chces lovit,farmit,alebo zbierat palla a tomu prisposobit rychlost lodi a vysku dmg a pocet stitov
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  5. SUPÍÍK

    SUPÍÍK User

    do bran
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  6. Ty mas full lod a hledas konfi do bran? To si delas bud srandu a nebo jsi k nemu neprisel poctivou cestou a rozhodl jsi se nenapadne na sebe upozornit. Full havoc a Herkules a hledas konfi do bran.
     
    NotDragonCZ a *G*O*L*E*M* tohle ocenili.
  7. Naprosto souhlasím s Deborkou, tohle nemůžeš myslet vážně. S takovou výbavou je úplně jedno jak si to poskládáš a kdo si tohle poctivě nahrál, tak by takovéhle téma nezakládal.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  8. je to pay to win hrač všetko si kupil za prachy a vie prd o hre
     
  9. Not Dragon,ty asi o hre vis neco co ja ne. Za penize si lf4,havoc a herkules koupis kde?
     
  10. to je trochu jedno alebo je to nejaky vtipalek a roby si srandu
     
  11. Crystal

    Crystal User

    skor to zavana kupenym uctom ale nechcem nikoho obvinovat bezdovodne

    ale je pravda ze niekto kto ma vsetko full by si sotva pytal konfiguracie do bran

    kedze na taku vybavu by uz musel prejst az 100vky bran pomaly cize je to dost divne
     
  12. kupa učtu hmmm to nieje až taky problem ale je problem že si kupi učet od hry ktoru nezná ale nemusel to kupiť tak tento koment nemusi platiť
     
  13. kamarád mal si si prečítať VOP skôr ako si založil toto vlákno pretože to vyzerá naozaj ako keby si účet kúpil, ale proti gustu židny dišputát. ja nemám ani full havoc ani full hercul ale ked leziem do GG tak presne viem čo ma čaká a ako sa mám vybaviť.
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Hezký, opravdu hezký. Zde se jedná o klasickou ukázku lidské demagogické logiky. Jeden uživatel zde nastíní nějakou teorii a celá další vlna BFU se toho chytí, začne teortizovat o něčem, o čem nemají ani páru. Ale hlavně, že je post, že.. Zaprasíme vlkákno OT a jedeme dál...

    Uff... a nějak takhle podobně vzniká davové šílenství, lynčování apod. Jsem moc rád že nezapadám, že jsem zvyklý ,,čůrat proti větru,,.

    No hlavně, že jste danému uživateli pomohli a podali odpověď na jeho otázku...


    Btw: já někdy také tápu zda mám cfg dobře nastavenou. Že bych taky někde ten svůj účet koupil [​IMG]


    Edit: *G*O*L*E*M* nezlobím se ;). Nepopisoval jsem že tápu v cfg pro GG. Šlo mi jen o nastínění situace, kdy se jeden uživatel na něco zeptá a další uživatelé vytvářením OT začnou řešit něco jiného. Tohle má posoudit moderátor, který k tomu má potřebné pravomoci. Uživatel má psát k tématu :).
     
    Naposledy upraveno: 14/7/14
    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tohle ocenil(a).
  15. ne skvor je to nejaky vtipalek ktori si tu peknu srandu roby
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    SUPÍÍK: Osobně dělám brány Golikem s designem na BZ, kde mám jen LF3, neb se mi nechce vytahovat LF4 z aegisky, kterou dělám úkoly, případně lovím. Sám přijdeš na to, že konfiguraci si zoptimalizuješ spíše na boj s hráči a kvůli bráně se ti nebude chtít moc přehazovat. Maximálně, pokud máš v jedné konfě jen LF4 v letounech a full pohony v lodi, nahradíš kvůli bráně tyto pohony štíty a toť vše. Předělávat konfigurace sem a tam je velmi nezáživná věc.

    P.S. Pokud jsi se jen chtěl pochlubit, že jsi konečně full LF4, pak ti gratuluji. :) Ale na Golika ti ještě 5 LF4 chybí. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/14
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SUPÍÍK - ak chces viest diskusiu,tak to davaj aj do spravnej sekcie.Toto do obecnych dotazov nepatri,takze to presuvam do diskusneho kutiku.
    Presunute do vhodnej sekcie.
     
  18. Zeafode nezlob se, ale jak chceš tápat s touhle výbavou? Hraju 4 roky a nemám to co tu popisuje. Ale klidně mu poradím.
    Každému do brány vyhovuje něco jiného. Kdo chce max DMG neveme si Aegisku, ale golíka a narve si to LF4, nahodí moítýla nebo netopýra a na útočný design to vystřílí.
    Autor chce Aegisku, takže nejspíše to chce dělat na pohodu.
    1) varianta full herkules, dá si diamant (herkules mu vpodstatě dorovná úbytek HP z diamantu) těžkou konfu bez pohonu v lodi jen štíty v letounech LF4, v lodi LF4, pokud má i v petce LF4 tak většinu vln udělá na stojáka s dobíjením HP a štítů skillem. lehkou konfu všechny pohony, v letounech štíty, v lodi a petce LF4. Design Elite mu zlepší DMG, ale pokud chce více cti a BZ tak ať veme veterána.
    2) DMG varianta, v dronech Havocy, formaci netopýr nebo motýl (pokud umí točit nebo couvat, což by někdo kdo je full H+H měl zvládat), design lodi Elite. Konfy může nastavit stejně jako v první variantě, těžkou bez pohonů se štíty v lodi a max laserů v lodi, dronech a petce, lehkou max pohony, štíty v dronech, lasery v petce a lodi. Většinu sestřelí na těžkou, ale u rychlých NPC bude muset občas couvnout a poopravit. Případně pro variantu Motýl, do těžké nedávat žádné štíty a full pohony, bude bez štítů, ale pokud to umí a má tu výbavu, případně to pojede trojkama na sepromu, tak má bránu za hodinu udělanou.
    Osobně brány dělám golíkem, design veterán, formace netopýr, poslední vlnu exalted design. Těžkou bitevní bez pohonů, max lasery, štíty v lodi. Lehkou mám štítovou. Brány převážně střílím 1kama a nemám problém.
    Jestli pan elita potřebuje ještě poradit, tak bych mu poradil, ať si to vyzkouší a zjistí, co mu bude vyhovovat.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.